PO UMB

Plavecký oddiel Univerzity Mateja Bela Banská Bystrica

Brezno, 07.03.2020

Banskobystrický plavecký pohár 2.kolo

Cieszyn, POL, 22.02.2020

ISM Dolphin Cieszyn

Banská Štiavnica, 08.02.2020

Banskobystrický plavecký pohár, 1.kolo

Rimavská Sobota, 20.11.2010

Jesenné Majstrovstvá SSO

Veľký Krtíš, 13.11.2010

Banskobystrický plavecký pohár 5.kolo

Bátonyterenye, HUN, 17.10.2010

Bátonyterenye

Rimavská Sobota, 25.09.2010

Banskobystrický plavecký pohár 4.kolo

Žilina, 02.-04.07.2010

Majstrovstvá SR juniorov a seniorov

Donovaly, 01.07.2010

Ukončenie sezóny

Štúrovo, 18.-20.06.2010

Letné Majstrovstvá SR starších žiakov

Žiar nad Hronom, 22.05.2010

Banskobystrický plavecký pohár 3.kolo

Brezno, 27.03.2010

Banskobystrický plavecký pohár 2.kolo

Rimavská Sobota, 27.02.2010

Jarné Majstrovstvá SSO dlhé trate

Veľký Krtíš, 14.11.2009

Banskobystrický plavecký pohár 6.kolo

Štúrovo, 29.08.2009

Štúrovské stovky

Humenné, 19.-21.06.2009

Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Žilina, 16.05.2009

Jarné Majstrovstvá SSO

Žiar nad Hronom, 25.04.2009

Jarné Majstrovstvá SSO dlhé trate

Žiar nad Hronom, 18.04.2009

Banskobystrický plavecký pohár 4.kolo

Košice, 04.-05.04.2009

Medzinárodné M-SR Masters

Banská Bystrica, 30.03.2009

Najúspešnejší športovci mesta

Žilina, 20.-22.03.2009

Jarná cena Žiliny

Poprad, 14.-15.02.2009

Cena Popradu

Trenčín, 19.-21.12.2008

Zimné Majstrovstvá SR mužov, žien a juniorov

Nové Zámky, 12.-14.12.2008

Zimné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Handlová, 08.11.2008

Jesenné Majstrovstvá SSO

Innsbruck, AUT, 25.-26.10.2008

Alpenmeeting

Banská Štiavnica, 18.-19.10.2008

Štiavnický kahanec

Rimavská Sobota, 04.10.2008

Banskobystrický plavecký pohár 3.kolo

Štúrovo, 24.-31.08.2008

Letné plavecké sústredenie

New Jersy, USA, 18.-27.07.2008

IWAS Junior World Games

Trenčín, 04.-06.07.2008

Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Žilina, 27.-29.06.2008

Letné Majstrovstvá SR seniorov a juniorov

Humenné, 20.-22.06.2008

Letné Majstrovstvá SR starších žiakov

Karlove Vary, CZE, 14.06.2008

Pohár karlovarského Vřídla

Handlová, 17.-18.05.2008

O pohár mesta Handlová

Salgótarján, HUN, 11.05.2008

Ót Város Úszóversenye

Maribor, SLO, 19.04.2008

International Meeting Pomlad

Prešov, 05.-06.04.2008

Medzinárodné M-SR masters

Banská Bystrica, 05.04.2008

Jarné Majstrovstvá SSO dlhé trate

Žilina, 28.-30.03.2008

Jarná cena Žiliny

Žiar nad Hronom, 15.03.2008

Veľkonočné plavecké preteky

Brezno, 08.03.2008

Banskobystrický plavecký pohár 2.kolo

Opava, CZE, 23.-24.02.2008

Veľká cena Opavy

Banská Štiavnica, 09.02.2008

Banskobystrický plavecký pohár 1. kolo

Humenné, 07.-09.12.2007

Zimné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Banská Bystrica, 24.-25.11.2007

Banskobystrický pohár

Innsbruck, AUT, 27.-28.10.2007

Alpenmeeting

Kraków, POL, 13.-14.10.2007

Kraków-Jesieň

Malachov, 15.09.2007

Športovo-oddychový deň

Predná Hora, 24.-31.08.2007

Letné plavecké sústredenie

Banská Bystrica, 23.08.2007

Tréning pred sústredením

Bratislava, 06.-08.07.2007

Letné Majstrovstvá SR seniorov a juniorov open

Spišská Nová Ves, 29.06.-01.07.2007

Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Žilina, 22.-24.06.2007

Letné Majstrovstvá SR starších žiakov

Karlove Vary, CZE, 09.06.2007

Pohár karlovarského Vřídla

Košice, 12.-13.05.2007

Súťaž olympijských nádejí

Banská Bystrica, 31.03.2007

Majstrovstvá SSO dlhé trate 1.kolo

Karviná, CZE, 24.03.2007

Karvinský motýlkářský trojboj

Ravne, SLO, 17.-18.03.2007

International Swimm Meeting

Brezno, 10.03.2007

Banskobystrický plavecký pohár 3.kolo

Veľký Krtíš, 03.03.2007

Pohár priateľstva

Rimavská Sobota, 24.02.2007

Banskobystrický plavecký pohár 2.kolo

Brezno, 19.-20.02.2007

Trojstretnutie FliPo, UMB, FRA

Banská Štiavnica, 27.01.2007

Banskobystrický plavecký pohár 1.kolo

Trenčín, 15.-17.12.2006

Zimné Majstrovstvá SR juniorov a seniorov

Dolný Kubín, 08.-10.12.2006

Zimné Majstrovstvá SR starších žiakov

Spišská Nová Ves, 01.-03.12.2006

Zimné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Banská Bystrica, 25.-26.11.2006

Banskobystrický pohár

Innsbruck, AUT, 04.-05.11.2006

Alpenmeeting

Nové Zámky, 21.-22.10.2006

O pohár Delfína a TPŠ

Handlová, 21.10.2006

Majstrovstvá SSO B, C 5.kolo

Bátonyterenye, HUN, 07.10.2006

Olympiáda partnerských miest

Veľký Krtíš, 30.09.2006

Veľká cena Veľkého Krtíša

Žiar nad Hronom, 23.09.2006

Banskobystrický plavecký pohár 4.kolo

Tajov, chata Bopa, 01.-02.09.2006

Zahájenie plaveckej sezóny 2006/2007

Frenštát pod Radhoštěm, CZE, 17.-25.08.2006

Plavecké sústredenie

Dabas, HUN, 07.-08.07.2006

Medzinárodné plavecké preteky

Bratislava, 30.06.-02.07.2006

Letné Majstrovstvá SR juniorov a seniorov

Trnava, 27.-29.06.2006

Kalokagatia

Žilina, 23.-25.06.2006

Letné Majstrovstvá SR starších žiakov

Dolný Kubín, 16.-18.06.2006

Letné Majstrovstvá SR mladších žiakov

Malachov, 10.06.2006

Športovo-oddychový deň

Martin, 27.05.2006

Majstrovstvá SSO B, C 3.kolo

Handlová, 20.-21.05.2006

O pohár mesta Handlová

Šalgótarján, HUN, 14.05.2006

Medzinárodné plavecké preteky

Martin, 06.05.2006

Šteinerov memoriál

Handlová, 29.04.2006

Majstrovstvá SSO A, J, S 2.kolo

Viedeň, AUT, 28.-30.04.2006

Stroeck Austria Meeting

Dolný Kubín, 22.-23.04.2006

Veľká cena Dolného Kubína

Žiar nad Hronom, 22.04.2006

Veľkonočné plavecké preteky

Banská Štiavnica, 08.04.2006

Majstrovstvá SSO dlhé trate 1.kolo

Prešov, 01.-02.04.2006

Medzinárodné M-SR Masters

Rimavská Sobota, 25.03.2006

Banskobystrický plavecký pohár 3.kolo

Karviná, CZE, 18.03.2006

Karvinský motýlkarský trojboj

Žilina, 18.-19.03.2006

Jarná cena Žiliny

Bátonyterenye, HUN, 11.03.2006

Memoriál Kiss Géza

Jihlava, CZE, 04.-05.03.2006

AXIS Cup

Opava, CZE, 25.-26.02.2006

Velká cena města Opavy

Banská Štiavnica, 28.01.2006

Banskobystrický plavecký pohár 1.kolo

Banská Bystrica, 23.01.2006

Plavecký tréning Štiavničky

Trenčín, 16.-18.12.2005

Zimné Majstrovstvá SR seniorov a juniorov

Dolný Kubín, 09.-11.12.2005

Zimné Majstrovstvá SR žiakov “B”

Púchov, 02.-04.12.2005

Zimné Majstrovstvá SR žiakov “A”

Banská Štiavnica, 26.11.2005

Banskobystrický plavecký pohár 2005 vyhodnotenie

Banská Štiavnica, 26.11.2005

Banskobystrický plavecký pohár 5.kolo

Podbanské, 22.11.-02.12.2005

Plavecké sústredenie

Martin, 12.11.2005

Majstrovstvá SSO A, J, S 6.kolo

Banská Štiavnica, 05.11.2005

Banskobystrický plavecký pohár 4.kolo

Banská Bystrica, 29.-30.10.2005

Pohár rektora UMB

Štúrovo, 03.09.2005

Štúrovské stovky

Štúrovo, 28.08.-04.09.2005

Plavecké sústredenie

Bratislava, 01.-03.07.2005

Majstrovstvá SR seniorov a juniorov

Žilina, 24.-26.06.2005

Majstrovstvá SR žiakov “A”

Trnava, 17.-19.06.2005

Majstrovstvá SR žiakov “B”

Banská Štiavnica, 28.05.2005

Banskobystrický plavecký pohár 2.kolo

Handlová, 21.-22.05.2005

O pohár mesta Handlová

Žilina, 14.05.2005

Majstrovstvá SSO 3. kolo

Martin, 07.05.2005

Memoriál Pavla Šteinera

Banská Bystrica, 30.04.2005

Majstrovstvá SSO družstiev 1.kolo

Košice, 16.-17.04.2005

Medzinárodné M-SR Masters

Opava, CZE, 12.-13.02.2005

Velká cena města Opavy

Kranj, SLO, 12.-13.02.2005

Zvezda 2005

Štúrovo, 29.08.2004 – 05.09.2004

Plavecké sústredenie Štúrovo

Ilustračné fotografie PO UMB

Ilustračné fotografie PO UMB

Hore