PO UMB

Plavecký oddiel Univerzity Mateja Bela Banská Bystrica

20080511_vypis

VÝPIS VÝSLEDKOV

“Ót Város Úszóversenye”

   Miesto konania: Salgótarján, HUN

   Dátum konania:  11.5.2008

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––—––––––––––––––––––––––––––––––––––-–––––––––––––

   BANSKÝ Patrik          96    UMB    100 m VS   1:54,34             9.

                                       100 m P    1:49,09             5.

   FEDOROVÁ Adriana       98    UMB    100 m VS   1:29,48             4.

                                       100 m Z    1:44,24             3.

                                       200 m PP   3:45,21             3.

   HAZUCHA Michal         96    UMB    100 m VS   1:40,59             7.

                                       100 m P    2:02,42             6.

   KONTÚR Jakub           94    UMB    100 m VS   1:05,33             3.

                                       100 m P    1:23,49             2.

                                       100 m M    1:13,28             1.

   KOŠINOVÁ Annamária     96    UMB    100 m VS   1:11,66             2.

                                       100 m Z    1:24,32             2.

                                       200 m PP   2:52,72             1.

   KOVÁČOVÁ Ingrid        95    UMB    100 m VS   1:08,52             1.

                                       100 m Z    1:21,99             1.

                                       100 m M    1:21,86             1.

   KREMSEROVÁ Barbora     98    UMB    100 m VS   1:58,91            14.

                                       100 m Z    2:02,90             7.

   MARKOVIČ Martin        94    UMB    100 m VS   1:08,74             4.

                                       100 m P    1:30,71             6.

                                       100 m Z    1:18,72             2.

   MÁČADI Marek           98    UMB    100 m VS   1:41,13             3.

                                       100 m Z    1:49,58             1.

   MEDVEĎOVÁ Michaela     99    UMB    100 m VS   1:46,50             3.

                                       100 m P    1:54,74             1.

   OČENÁŠ Daniel          97    UMB    100 m VS   1:46,92             4.

                                       100 m P    1:58,74             2.

   PEREŠÍNI Martin        95    UMB    100 m VS   1:08,81             2.

                                       100 m P    1:28,99             1.

                                       200 m PP   2:50,32             1.

   SPIŠIAKOVÁ Kristína    98    UMB    100 m VS   1:38,06             9.

                                       100 m P    1:55,32             4.

   ŠKVARKOVÁ Alexandra    97    UMB    100 m VS   1:44,46            10.

                                       100 m P    2:03,07            10.

   ŠUFLIARSKA Dorota      97    UMB    100 m VS   1:50,05            11.

                                       100 m P    2:01,08             7.

   ŠULEKOVÁ Viktória      99    UMB    100 m VS   1:57,99             5.

                                       100 m P    2:06,32             4.

   VILLANT Jakub          95    UMB    100 m VS   1:11,00             4.

                                       100 m M    1:22,48             2.

                                       200 m PP   2:59,38             3.

Hore