PO UMB

Plavecký oddiel Univerzity Mateja Bela Banská Bystrica

20061111_vypis2

VÝPIS VÝSLEDKOV

6.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. “B”, “C”

   Miesto konania: Dolný Kubín

   Dátum konania:  11.11.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––—––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

   Beer Richard           95    UMB    100 m VS  1:41.82      97     5.

                                       200 m VS  3:26.17     125     2.

                                       100 m Z   1:53.24      92     5.

   Beňová Barbora         94    UMB    200 m VS  2:43.41     348     1.

                                       400 m PP  6:22.05     358     2.

   Havetta Marcel         97    UMB    100 m P   1:48.00     156     1.

                                        50 m M     53.26      80     1.

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m VS  1:19.61     203     6.

                                       100 m P   1:36.70     218     2.

                                       200 m VS  3:05.16     173     5.

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m VS  1:20.07     286     1.

                                       100 m P   1:44.80     243     3.

                                        50 m M     44.21     203     3.

   Kováčová Ingrid        95    UMB    200 m M   3:28.82     217     1.

                                       400 m PP  6:35.71     322     2.

   Leško Matej            94    UMB    100 m VS  1:17.69     218     3.

                                       200 m VS  2:49.39     226     3.

   Luptáková Diana        95    UMB    100 m VS  1:34.51     174    11.

                                       200 m VS  3:28.21     168     2.

                                       100 m Z   1:48.47     155     7.

   Majtánová Michaela     94    UMB    200 m M   3:00.24     338     1.

                                       400 m PP  5:50.50     463     1.

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m P   1:36.44     219     1.

                                       400 m PP  6:38.72     231     1.

   UMB Banská Bystrica    94    UMB    4×50 m VS 2:14.36     428     1.

       Beňová Barbora     94                       32.73

       Košinová Annamária 96                     1:09.45

       Kováčová Ingrid    95                     1:42.70

       Majtánová Michaela 94                     2:14.36

   UMB Banská Bystrica    94    UMB    4×50 m VS  disk.

       Leško Matej        94

       Beer Richard       95

       Kontúr Jakub       94

       Perešíni Martin    95

Hore