PO UMB

Plavecký oddiel Univerzity Mateja Bela Banská Bystrica

20061021_vypis2

VÝPIS VÝSLEDKOV

5.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. “B”, “C”

   Miesto konania: Handlová

   Dátum konania:  21.10.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––—––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB     400 m VS  5:44.52     343     5.

                                        200 m P   3:17.78     357     3.

                                        100 m PP  1:24.86     357     3.

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m P     48.99     162     1.

                                        200 m P   3:55.34     154     2.

   Kontúr Jakub           94    UMB      50 m VS    33.79     249     3.

                                        200 m P   3:28.22     222     1.

                                        100 m PP  1:31.78     195     2.

   Košinová Annamária     96    UMB     200 m PP  3:16.28     282     1.

                                        200 m P   3:36.66     271     2.

   Kováčová Ingrid        95    UMB     400 m VS  5:52.54     320     1.

                                        200 m Z   3:08.08     292     2.

                                         50 m VS    33.71     369     3.

   Leško Matej            94    UMB      50 m VS    34.53     234     5.

                                        200 m PP  3:25.78     175     5.

                                        400 m VS  diskv.              

   Luptáková Diana        95    UMB      50 m VS    42.57     183    15.

                                        100 m PP  1:51.19     158    13.

   Macková Daniela        94    UMB     400 m VS  5:40.54     355     4.

                                        200 m Z   3:05.76     303     4.

                                        200 m P   3:21.11     339     4.

   Majtánová Michaela     94    UMB     400 m VS  5:09.34     474     1.

                                        200 m Z   2:54.63     365     2.

                                         50 m VS    31.68     445     1.

   Nutterová Michaela     94    UMB      50 m VS    41.81     193    17.

                                        200 m P   3:47.95     233    11.

                                        100 m PP  1:44.81     189    14.

   Perešíni Martin        95    UMB      50 m VS    33.14     264     1.

                                        400 m VS  5:54.94     235     1.

                                        200 m P   3:26.08     229     1.

   Petruška Michal        94    UMB      50 m VS    41.11     138    18.

                                        100 m PP  1:51.87     108    11.

   UMB Banská Bystrica    94    UMB     4×50 m PP 2:49.31     216     1.

       Leško Matej        94                        43.34

       Havetta Marcel     97                      1:33.89

       Perešíni Martin    95                      2:14.01

       Kontúr Jakub       94                      2:49.31

   UMB Banská Bystrica    94    UMB     4×50 m PP  2:34.78     378     1.

       Macková Daniela    94                        41.12

       Beňová Barbora     94                      1:24.58

       Majtánová Michaela 94                      2:01.12

       Kováčová Ingrid    95                      2:34.78

Hore