Výpis výsledkov

Banskobystrický pohár 2009

5.kolo

 

 

   Miesto konania: Rimavská Sobota

   Dátum konania:  26.9.2009

   Bazén:          25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel Disc.                  Čas       Por.  Body

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--------––––––––––––––––-––––-––––-–----–

   Adamják Tomáš          92    UMB   200m voľný spôsob      2:18.23     1.   407

                                      50m motýlik              30.58     2.   414

                                      100m voľný spôsob      1:00.42     1.   454

                                      100m motýlik           1:09.90     2.   370

                                      100m polohové preteky  1:12.63     3.   372

 

   Antalec Lukáš          98    UMB   50m prsia                47.08     8.   180

                                      50m voľný spôsob         41.69    14.   130

                                      100m voľný spôsob      1:36.78     9.   111

                                      100m prsia             1:46.61     9.   160

 

   Banský Filip           98    UMB   50m prsia                47.12     9.   179

                                      200m prsia             3:38.80     4.   187

                                      100m prsia             1:42.93     4.   177

                                      100m polohové preteky  1:40.27     8.   141

 

   Banský Patrik          96    UMB   50m prsia                39.97     3.   293

                                      200m prsia             3:16.09     1.   260

                                      50m voľný spôsob         34.34     9.   232

                                      200m polohové preteky  3:06.38     2.   228

                                      100m prsia             1:30.50     3.   261

 

   Beracková Michaela     99    UMB   50m prsia                50.65    10.   209

                                      50m voľný spôsob         40.10     9.   209

                                      100m voľný spôsob      1:32.51    13.   182

                                      100m prsia             1:48.93    10.   212

                                      100m polohové preteky  1:43.46    12.   193

 

   Božoňová Lívia         96    UMB   50m prsia                46.26    DSQ

                                      200m prsia             3:35.43     5.   272

                                      100m voľný spôsob      1:19.54     7.   286

                                      100m prsia             1:40.76     4.   268

                                      100m polohové preteky  1:30.01     5.   293

 

   Brozman Andrej         97    UMB   50m prsia                43.27     3.   231

                                      200m prsia             3:29.64     3.   213

                                      50m voľný spôsob         37.59     8.   177

                                      100m voľný spôsob      1:16.13     4.   227

                                      100m prsia             1:38.02     3.   205

 

   Češíková Barbora       92    UMB   50m prsia                39.41     2.   444

                                      50m motýlik              35.36     1.   377

                                      50m voľný spôsob         30.21     2.   490

                                      100m motýlik           1:17.92     1.   379

                                      100m polohové preteky  1:17.66     2.   455

 

   Guo Sinuo              98    UMB   50m prsia                53.36    17.   179

                                      50m voľný spôsob         47.77    14.   124

                                      100m prsia             1:56.67    14.   172

 

   Hazucha Michal         96    UMB   200m voľný spôsob      3:09.22     3.   159

                                      50m voľný spôsob         37.33    10.   181

                                      100m voľný spôsob      1:28.50     9.   145

                                      100m prsia             1:52.87     6.   134

 

   Hrušková Jessica       99    UMB   50m prsia                54.32    19.   170

                                      50m voľný spôsob         45.92    23.   139

 

   Hrušková Lucia         98    UMB   50m prsia                45.31     7.   292

                                      200m prsia             3:31.02     1.   289

                                      200m polohové preteky  3:31.28     2.   223

                                      100m prsia             1:41.06     4.   265

                                      100m polohové preteky  1:37.06     9.   233

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB   50m prsia                46.25     7.   275

                                      200m prsia             3:43.26     6.   244

                                      50m voľný spôsob         47.08     8.   129

                                      100m prsia             1:41.24     5.   264

 

   Kováčová Timea         00    UMB   50m prsia                52.59    14.   187

                                      200m prsia             4:02.48     2.   190

                                      100m prsia             1:54.34    14.   183

 

   Kremserová Barbora     98    UMB   50m prsia                55.28    20.   161

                                      100m znak              1:49.15     9.   146

                                      50m voľný spôsob         43.25    13.   167

                                      100m voľný spôsob      1:40.33    14.   143

                                      100m prsia             2:07.78    16.   131

                                      100m polohové preteky  1:50.86    13.   157

 

   Kötelešová Martina     98    UMB   50m prsia                53.75    18.   175

                                      50m voľný spôsob         49.99    17.   108

                                      100m prsia             1:56.44    13.   173

 

   Leško Matej            94    UMB   200m voľný spôsob      2:21.62     2.   379

                                      50m motýlik              34.67     6.   284

                                      50m voľný spôsob         29.63     5.   361

                                      100m voľný spôsob      1:04.74     4.   369

                                      100m motýlik           1:19.91     4.   248

                                      100m polohové preteky  1:17.75     6.   303

 

   Macková Daniela        94    UMB   200m voľný spôsob      2:39.16     2.   368

                                      100m znak              1:21.21     2.   355

                                      200m znak              2:56.03     1.   346

                                      100m polohové preteky  1:26.99     4.   324

 

   Macková Michaela       93    UMB   50m prsia                45.70     2.   285

                                      200m prsia             3:32.45     3.   283

                                      100m polohové preteky  1:34.86     7.   250

 

   Markovič Martin        94    UMB   50m prsia                35.57     2.   416

                                      100m znak              1:13.30     1.   326

                                      50m motýlik              32.44     3.   347

                                      50m voľný spôsob         28.51     3.   405

                                      100m voľný spôsob      1:07.33     5.   328

                                      100m prsia             1:19.31     2.   387

                                      100m polohové preteky  1:15.30     5.   334

 

   Medveďová Michaela     99    UMB   50m prsia                46.51     4.   270

                                      200m prsia             3:37.04     1.   266

                                      200m polohové preteky  3:30.03     2.   227

                                      100m prsia             1:45.76     7.   231

                                      100m polohové preteky  1:42.59    10.   198

 

   Máčadi Marek           98    UMB   50m prsia                49.17    14.   158

                                      100m znak              1:45.88     5.   108

                                      50m voľný spôsob         38.50    11.   165

                                      100m voľný spôsob      1:30.69     8.   134

                                      100m polohové preteky  1:41.34     9.   137

 

   Nosáľ Samo             99    UMB   50m prsia                55.98    13.   107

                                      50m voľný spôsob         54.65    19.    58

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB   50m prsia                49.06    13.   159

                                      200m prsia             3:52.59     5.   156

                                      100m prsia             1:50.28    10.   144

                                      100m polohové preteky  1:43.69    10.   128

 

   Pikulová Dominika      98    UMB   50m prsia                50.35    14.   213

                                      200m prsia             3:49.17     4.   226

                                      100m prsia             1:48.72     8.   213

 

   Roupcová Lucia         95    UMB   50m prsia                43.29     4.   335

                                      50m motýlik              36.66     3.   339

                                      100m motýlik           1:34.61     3.   212

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB   50m prsia                48.10    10.   244

                                      200m prsia             3:52.01     5.   217

                                      100m voľný spôsob      1:27.52    10.   215

                                      100m prsia             1:46.78     6.   225

                                      100m polohové preteky  1:38.05    10.   226

 

   Villant Jakub          95    UMB   200m voľný spôsob      2:25.11     1.   352

                                      50m motýlik              32.67     3.   339

                                      50m voľný spôsob         29.66     3.   360

                                      100m voľný spôsob      1:05.65     3.   354

                                      100m motýlik           1:16.42     3.   283

                                      100m polohové preteky  1:15.56     2.   330

 

   Vrbová Eva             96    UMB   50m prsia                50.92     9.   206

                                      50m voľný spôsob         49.97     9.   108

                                      100m prsia             1:56.39     8.   174

 

   Vrbová Júlia           98    UMB   50m prsia                47.37     9.   256

                                      200m prsia             3:47.54     2.   231

                                      100m voľný spôsob      1:36.46    12.   160

                                      100m prsia             1:51.03     9.   200

                                      50m znak                 48.94     9.   165

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB   100m znak              1:43.99     8.   169

                                      50m voľný spôsob         41.30    12.   192

                                      100m voľný spôsob      1:41.29    15.   139

                                      100m polohové preteky  1:45.02    12.   184

 

   Šuleková Viktória      99    UMB   50m prsia                52.85    16.   184

                                      100m znak              1:43.60     7.   171

                                      50m voľný spôsob         40.99    13.   196

                                      100m voľný spôsob      1:32.13    12.   184

                                      100m polohové preteky  1:45.35    14.   182

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: