Výpis výsledkov

Letné majstrovstvá SR mladších žiakov 2009

 

 

   Miesto konania: Humenné

   Dátum konania:  19.-21.6.2009

   Bazén:          otvorený, 50m, 8 dráh, obrátky hladké (19.6.2009)

                   krytý, 25m, 7 dráh, obrátky hladké (20.-21.6.2009)

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

   Výsledky na:    http://www.swimrankings.net/ (19.6.2009)

                   http://www.swimrankings.net/ (20.-21.6.2009)

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas         Por.    Body

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––-––––-–----–

   PIATOK, 19.6.2009, 50m bazén

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––-––––-–----–

   Antalec Lukáš          98    UMB     200 m P     3:40.57     10.     199

 

   Banský Filip           98    UMB     400 m VS    6:44.44     16.     167

                                        200 m P     3:30.27      7.     230

 

   Brozman Andrej         97    UMB     200 m P     3:22.64     13.     257

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     200 m P     3:25.34      6.     336

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     400 m VS    7:15.91     22.     174

 

   Očenáš Daniel          97    UMB     200 m P     3:49.20     19.     177

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     200 m P     3:36.96     17.     285

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     400 m VS    6:59.70     21.     194

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     200 m P     3:42.59     24.     264

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––-––––-–----–

   SOBOTA, NEDEĽA, 20.-21.6.2009, 25m bazén

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––-––––-–----–

   Antalec Lukáš          98    UMB     100 m VS    disk.

                                        100 m P     1:46.46     13.     160

                                        200 m VS    3:48.85     25.      90

                                         50 m VS      39.69     26.     150

 

   Banský Filip           98    UMB     100 m VS    1:32.88     29.     125

                                        100 m P     1:42.61      8.     179

                                        200 m VS    3:21.69     23.     131

                                         50 m VS      41.69     28.     130

 

   Brozman Andrej         97    UMB     100 m VS    1:15.25     20.     235

                                        100 m P     1:35.46     12.     222

                                        200 m VS    2:45.72     16.     236

                                         50 m VS      34.25     22.     234

                                        200 m PP    3:11.07     14.     212

                                        800 m VS   12:19.95     11.     235

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     100 m P     1:34.76      5.     322

                                        200 m PP    3:26.15     16.     240

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     200 m Z     3:47.11     19.     161

 

   Očenáš Daniel          97    UMB     100 m VS    1:33.55     33.     122

                                        100 m P     1:49.98     19.     145

                                        200 m VS    3:32.49     25.     112

                                         50 m VS      41.39     30.     132

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     100 m P     1:40.06     15.     273

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     100 m VS    1:26.31     29.     224

                                         50 m VS      37.89     28.     248

                                        100 m P     1:45.07     20.     236

                                        100 m Z     1:39.25     23.     194

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: