Výpis výsledkov

Jarné majstrovstvá Stredoslovenskej oblasti 2009

 

 

   Miesto konania: Žilina

   Dátum konania:  16.05.2009

   Bazén:          krytý, 50m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

   Výsledky na:    http://www.swimrankings.net/

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.    Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––-––––-––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M   1:07.97     423     4.

                                       400 m VS  4:54.58     431     3.

                                       200 m Z   2:41.49     363     2.

                                       200 m M   2:34.63     398     1.

                                       200 m VS  2:24.41     385     5.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB    200 m P   3:48.27     179     6.

                                       100 m VS  1:41.02     104    14.

                                        50 m VS    43.79     118    15.

                                       100 m P   1:48.80     164     6.

                                       200 m VS  3:55.70      88     9.

 

   Banský Filip           98    UMB    400 m VS  6:46.88     163     5.

                                       200 m P   3:35.84     212     5.

                                       100 m VS  1:32.49     135    11.

                                        50 m VS    40.15     153    12.

                                       100 m P   1:43.88     188     4.

                                       200 m VS  3:31.02     123     8.

 

   Banský Patrik          96    UMB    200 m P   3:27.52     239     7.

                                       100 m P   1:35.49     243     3.

                                       200 m PP  3:13.78     221     4.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB    400 m VS  6:39.67     225     7.

                                       200 m P   diskv.              

                                       100 m VS  1:23.43     262    12.

                                       100 m P   1:43.59     263     8.

                                       200 m VS  3:11.03     222     5.

                                       200 m PP  3:27.66     245     7.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    200 m P   diskv.              

                                       100 m VS  1:27.46     228    13.

                                       200 m Z   3:37.16     199     7.

                                       100 m P   diskv.              

                                       200 m VS  3:09.82     226     6.

                                       200 m PP  3:30.97     233     5.

                                       100 m Z   1:48.55     162    10.

 

   Gallas Rudolf          90    UMB     50 m VS    28.67     421     9.

 

   Halabuk Michal         96    UMB    200 m P   3:34.25     217    10.

                                       100 m P   1:44.30     186     9.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB    200 m P   3:31.24     308     4.

                                       100 m P   1:44.06     259     5.

                                       200 m PP  3:31.95     230     6.

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB    200 m P   3:42.01     265     8.

                                        50 m VS    43.62     171    22.

                                       100 m P   1:46.05     245    11.

 

   Kotelešová Martina     98    UMB    200 m P   4:14.30     176    11.

                                       100 m P   1:58.58     175    13.

                                       400 m VS  7:31.28     156     7.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB    200 m Z   3:58.53     150     9.

                                        50 m VS    44.23     164    25.

                                       200 m VS  3:40.13     145    11.

                                       100 m Z   1:50.53     153    12.

 

   Leško Matej            94    UMB    400 m VS  5:02.20     400     5.

                                       400 m PP  5:46.79     371     2.

                                        50 m VS    30.43     352    16.

                                       200 m VS  2:25.74     374     6.

 

   Macková Michaela       93    UMB    200 m P   3:30.45     312     6.

                                       100 m P   1:39.24     299     7.

                                       200 m VS  3:02.87     253     5.

 

   Máčadi Marek           98    UMB    100 m VS  1:30.05     147    10.

                                       200 m Z   3:41.15     141     4.

                                       100 m P   1:54.81     139    10.

                                       200 m VS  3:18.64     148     7.

                                       200 m PP  3:40.17     150     5.

                                       100 m Z   1:50.00     111     6.

 

   Markovič Martin        94    UMB    200 m P   2:51.40     424     1.

                                       100 m VS  1:06.27     369    10.

                                       200 m Z   2:45.73     336     3.

                                        50 m VS    29.08     403    11.

                                       100 m P   1:22.99     370     3.

                                       200 m VS  2:26.84     366     7.

                                       200 m PP  2:46.31     350     7.

                                       100 m Z   1:20.37     286     6.

 

   Očenáš Daniel-miloslav 97    UMB    200 m P   3:58.61     157     9.

                                       100 m P   1:51.82     151     7.

 

   Pikulová Dominika      98    UMB    200 m P   3:41.97     265     7.

                                       100 m P   1:48.55     228     7.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M   1:26.91     285     1.

                                       200 m P   3:23.94     342     4.

                                       200 m M   3:15.62     264     1.

                                       200 m PP  3:06.16     340     2.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB    100 m VS  1:30.27     207    17.

                                        50 m VS    39.66     227    18.

                                       100 m P   1:50.32     217     8.

                                       200 m VS  3:28.52     170     8.

                                       100 m Z   1:47.25     168     9.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB    100 m VS  1:37.84     162    21.

                                        50 m VS    40.87     207    20.

                                       200 m VS  3:41.91     141    12.

                                       100 m Z   1:50.52     153    11.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB    200 m P   2:48.32     609     1.

                                        50 m VS    41.82     194    24.

                                       100 m P   1:51.17     212    10.

                                       200 m VS  3:42.12     141    13.

 

   Villant Jakub          95    UMB    400 m VS  5:12.86     360     1.

                                       200 m P   3:13.54     294     2.

                                       200 m VS  2:29.97     343     1.

                                       200 m PP  2:49.19     332     1.

 

   Vrbová Eva             96    UMB     50 m VS    49.21     119    24.

                                       100 m P   diskv.              

 

   Vrbová Júlia           98    UMB    200 m P   3:48.66     243     8.

                                        50 m VS    41.43     199    23.

                                       100 m P   1:50.60     216     9.

                                       200 m VS  3:39.35     146    10.

 

   UMB Banská Bystrica   93    UMB     4x100m VS 4:28.46     363     1.

    Villant Jakub          95                    1:07.95

    Leško Matej            94                    1:07.51

    Markovič Martin        94                    1:07.80

    Adamják Tomáš          92                    1:05.20

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m VS 6:22.37     125     1.

    Očenáš Daniel-miloslav 97                    1:37.77

    Antalec Lukáš          98                    1:40.79

    Banský Filip           98                    1:33.89

    Máčadi Marek           98                    1:29.92

 

   UMB Banská Bystrica   93    UMB     4x100m VS 5:48.33     240     2.

    Roupcová Lucia         95                    1:13.39

    Ivančáková Jaroslava   96                    1:43.51

    Božoňová Lívia         96                    1:25.62

    Macková Michaela       93                    1:25.81

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m VS 6:22.26     182     3.

    Spišiaková Kristína    98                    1:28.67

    Škvarková Alexandra    97                    1:40.49

    Vrbová Júlia           98                    1:40.78

    Fedorová Adriana       98                    1:32.32

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m VS 6:36.75     162     4.

    Šufliarska Dorota      97                    1:36.60

    Pikulová Dominika      98                    1:36.80

    Kremserová Barbora     98                    1:44.43

    Hrušková Lucia         98                    1:38.92

 

   UMB Banská Bystrica   93    UMB     4x100m PP 6:19.45     247     2.

    Macková Michaela       93                    1:43.19

    Ivančáková Jaroslava   96                    1:44.00

    Roupcová Lucia         95                    1:26.97

    Božoňová Lívia         96                    1:25.29

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m PP 7:11.14     169     4.

    Škvarková Alexandra    97                    1:50.75

    Hrušková Lucia         98                    1:41.37

    Fedorová Adriana       98                    2:06.71

    Spišiaková Kristína    98                    1:32.31

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m PP 7:20.02     159     5.

    Kremserová Barbora     98                    1:54.63

    Pikulová Dominika      98                    1:50.58

    Šufliarska Dorota      97                    1:57.83

    Vrbová Júlia           98                    1:36.98

 

   UMB Banská Bystrica   93    UMB     4x100m PP 5:10.72     320     1.

    Markovič Martin        94                    1:19.98

    Villant Jakub          95                    1:30.69

    Adamják Tomáš          92                    1:11.87

    Leško Matej            94                    1:08.18

 

   UMB Banská Bystrica   97    UMB     4x100m PP 7:04.11     125     1.

    Očenáš Daniel-miloslav 97                    1:54.62

    Antalec Lukáš          98                    1:45.64

    Máčadi Marek           98                    1:47.37

    Banský Filip           98                    1:36.48

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: