Výpis výsledkov

Banskobystrický plavecký pohár 2009

4.kolo, 5.ročník

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  18.04.2009

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas       Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––––––––-––

   Adamják Tomáš          92    UMB    200 m VS   2:20.01     392     1.

                                       100 m Z    1:11.48     352     1.

                                       200 m PP   2:36.84     382     1.

                                       100 m VS   1:03.01     400     1.

                                       200 m Z    2:45.82     293     1.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m P      50.09     149     8.

                                       200 m VS   4:00.13      77     8.

                                        50 m VS     42.64     121    10.

                                       100 m VS   1:40.36      99     7.

                                       100 m P    1:47.32     156     5.

 

   Banský Filip           98    UMB     50 m P      48.82     161     6.

                                       200 m VS   3:22.30     129     6.

                                       200 m P    3:43.13     176     2.

                                       100 m P    1:47.01     157     4.

                                       100 m PP   1:47.98     113     7.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P      41.73     257     3.

                                       200 m VS   3:04.91     170     5.

                                       100 m VS   1:24.13     168     8.

                                       100 m P    1:33.38     237     3.

                                        50 m Z      41.15     185     2.

 

   Beracková Michaela     99    UMB    200 m VS   3:39.86     139     1.

                                        50 m VS     41.04     195     4.

                                       100 m VS   1:35.68     164     4.

                                       100 m P    1:57.80     167     7.

                                       100 m PP   1:48.54     166     3.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P      58.86     133    17.

                                        50 m VS     47.71     124    14.

                                       100 m P    2:09.70     125    15.

                                        50 m Z      53.63     125    10.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB     50 m P      45.77     283     8.

                                       100 m Z    1:32.30     241     3.

                                        50 m M      49.17     140     6.

                                        50 m VS     36.52     277     9.

                                       200 m PP   3:29.82     228     4.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m P      44.01     219     2.

                                       200 m VS   2:48.34     225     3.

                                        50 m VS     34.51     228     3.

                                       100 m VS   1:19.09     202     3.

                                       100 m P    1:37.09     211     3.

                                        50 m Z      42.67     166     2.

 

   Dibala Peter           98    UMB     50 m P      51.17     139    10.

                                       200 m P    4:03.00     136     4.

                                        50 m VS     50.14      74    11.

                                       100 m P    1:56.60     121     8.

                                        50 m Z      55.43      75     7.

 

   Dučová Vladislava      99    UMB     50 m P      55.14     162     7.

                                        50 m VS     46.16     137     8.

                                       100 m VS   1:49.67     109     7.

                                       100 m P    2:01.94     151     8.

                                        50 m Z    1:01.86      81     5.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    200 m VS   3:21.64     180     1.

                                       200 m P    3:48.20     228     2.

                                       200 m PP   3:31.49     222     2.

                                       200 m Z    3:41.70     173     1.

 

   Ficka Patrik           0     UMB    100 m Z    2:11.20      56     1.

                                        50 m VS     57.07      50     9.

                                        50 m Z    1:00.98      56     7.

 

   Gallas Rudolf          90    UMB     50 m M      32.30     351     3.

                                        50 m VS     28.87     390     3.

 

   Guo Sinuo              98    UMB     50 m P      53.53     177    11.

                                        50 m VS     54.36      84    20.

                                       100 m VS   2:04.03      75    11.

                                       100 m P    2:00.58     156    11.

 

   Halabuk Michal         96    UMB     50 m P      47.48     175     5.

                                       200 m VS   3:22.83     128     6.

                                       200 m P    3:40.51     182     5.

                                       100 m P    1:46.28     161     5.

                                       100 m PP   1:42.09     133     3.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P      48.01     169     6.

                                       200 m VS   3:04.16     172     4.

                                        50 m VS     35.98     201     4.

                                       100 m VS   1:22.30     179     6.

                                       100 m P    1:48.10     153     6.

                                        50 m Z      51.18      96     5.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB    200 m VS   3:22.34     179     2.

                                       200 m P    3:40.46     253     1.

                                       200 m PP   3:37.09     205     3.

                                       100 m P    1:37.51     295     1.

                                        50 m Z      52.98     129     9.

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB     50 m P      47.48     254    12.

                                       200 m P    3:52.24     216     7.

                                        50 m VS     48.86     115    17.

                                       100 m VS   1:56.13      92    13.

                                       100 m P    1:44.77     238     9.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB     50 m P      51.95     193     4.

                                        50 m VS     45.37     144     6.

                                       100 m P    1:57.64     168     6.

                                        50 m Z      55.13     115     3.

 

   Kotelešová Martina     98    UMB     50 m P      54.90     164    14.

                                       200 m P    4:12.74     168     7.

                                       100 m VS   1:59.74      83    10.

                                       100 m P    2:01.20     153    12.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    200 m PP   2:53.23     405     2.

                                       200 m Z    2:53.16     363     3.

                                       100 m M    1:22.30     322     1.

                                        50 m Z      37.39     369     2.

                                       100 m PP   1:22.40     381     4.

 

   Kováčová Timea         0     UMB     50 m P      51.84     195     2.

                                       200 m P    3:57.67     202     2.

                                       100 m P    1:54.52     182     3.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m P      56.15     153    15.

                                       100 m Z    1:55.01     124     5.

                                        50 m VS     44.39     154     9.

                                       100 m VS   1:41.10     139     6.

                                       100 m P    2:06.78     134    13.

                                       100 m PP   1:49.09     164     7.

 

   Leško Matej            94    UMB    200 m M    2:48.01     291     1.

                                       200 m VS   2:21.80     377     2.

                                        50 m VS     30.06     345     3.

                                       200 m PP   2:45.22     327     3.

                                       100 m VS   1:06.45     341     3.

                                       100 m PP   1:18.26     297     1.

 

   Macková Daniela        94    UMB    200 m M    3:17.17     249     2.

                                       100 m Z    1:21.09     356     3.

                                       200 m Z    2:44.20     426     2.

                                       100 m PP   1:23.09     371     2.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      44.29     313     2.

                                       200 m VS   2:55.01     276     2.

                                       200 m P    3:26.82     307     2.

                                        50 m VS     36.90     268     5.

                                       100 m PP   1:31.16     281     5.

 

   Máčadi Marek           98    UMB    200 m VS   3:15.60     143     5.

                                       100 m Z    1:42.99     117     2.

                                       200 m PP   3:33.16     152     2.

                                       100 m VS   1:28.23     145     6.

                                        50 m Z      48.12     115     6.

                                       100 m PP   1:40.04     142     5.

 

   Markovič Martin        94    UMB    100 m Z    1:12.09     343     2.

                                        50 m VS     28.30     414     1.

                                       200 m PP   2:39.39     364     2.

                                       100 m VS   1:04.06     381     2.

                                       100 m P    1:20.61     369     2.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB     50 m P      48.97     231     1.

                                       200 m P    3:43.01     244     1.

                                       200 m PP   diskv.              

                                       100 m P    1:42.92     251     1.

 

   Mesároš Michal         99    UMB     50 m P      51.80     134     2.

                                       200 m P    3:59.09     143     1.

                                        50 m VS     45.77      98     6.

                                       100 m P    1:53.95     130     2.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB     50 m P      50.57     144     9.

                                       200 m VS   3:32.80     111     7.

                                       200 m P    3:58.22     144     3.

                                       100 m P    1:47.61     155     7.

                                       100 m PP   1:46.06     119     6.

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     50 m P      47.37     255     2.

                                       200 m P    3:49.95     223     3.

                                        50 m VS     48.48     118    16.

                                       100 m P    1:47.01     223     2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    200 m M    3:09.48     281     2.

                                       200 m P    3:16.62     357     3.

                                       200 m PP   3:02.53     346     3.

                                       100 m M    1:24.54     297     3.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     50 m P      49.51     224     3.

                                       200 m VS   3:28.14     164     3.

                                        50 m VS     41.15     193     4.

                                       100 m P    1:47.54     220     3.

                                       100 m PP   1:43.40     192     2.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB    200 m VS   3:32.95     153     4.

                                       100 m Z    1:45.32     162     2.

                                        50 m VS     41.23     192     5.

                                       100 m VS   1:39.26     147     4.

                                        50 m Z      50.66     148     6.

                                       100 m PP   1:46.89     174     5.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB     50 m P      49.89     218     6.

                                       200 m VS   3:34.30     150     5.

                                        50 m VS     41.04     195     3.

                                       100 m P    1:51.32     198     5.

                                       100 m PP   1:44.64     186     3.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m P      52.09     192     5.

                                       100 m Z    1:43.14     173     1.

                                        50 m VS     40.93     196     3.

                                       100 m VS   1:30.19     196     2.

                                       100 m PP   1:43.64     191     2.

 

   Valenščak Ivan         99    UMB    200 m VS   3:28.28     119     4.

                                        50 m VS     41.22     134     3.

                                       100 m VS   1:36.61     111     3.

                                        50 m Z      55.64      74     5.

                                       100 m PP   1:54.24      95     2.

 

   Villant Jakub          95    UMB    200 m VS   2:22.17     374     1.

                                        50 m M      33.77     307     2.

                                       200 m P    3:05.32     307     2.

                                       200 m PP   2:45.51     325     1.

                                       100 m M    1:18.32     263     2.

 

   Vrbová Eva             96    UMB     50 m P      48.86     233    15.

                                        50 m VS     49.67     110    18.

                                       100 m VS   1:57.38      89    14.

                                       100 m P    1:48.95     211    11.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB    200 m VS   3:36.70     145     6.

                                       200 m P    3:54.01     211     5.

                                       100 m VS   1:43.42     130     7.

                                        50 m Z      51.17     144     7.

                                       100 m PP   1:49.01     164     6.

 

   UMB "O"                90    UMB    4x50m VS mix         2:04.64   2.

      Markovič Martin        94                               28.18

      Macková Michaela       93                             1:04.52

      Macková Daniela        94                             1:36.88

      Adamják Tomáš          92                             2:04.64

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:07.50   1.

      Villant Jakub          95                               30.53

      Brozman Andrej         97                             1:04.48

      Roupcová Lucia         95                             1:37.35

      Kováčová Ingrid        95                             2:07.50

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:35.09   4.

      Banský Patrik          96                               34.32

      Ivančáková Jaroslava   96                             1:20.98

      Hazucha Michal         96                             1:58.77

      Božoňová Lívia         96                             2:35.09

 

   UMB "B"                97    UMB    4x50m VS mix         2:39.54   1.

      Fedorová Adriana       98                               40.67

      Očenáš Daniel Miloslav 97                             1:21.58

      Máčadi Marek           98                             2:00.32

      Spišiaková Kristína    98                             2:39.54

 

   UMB "B"                98    UMB    4x50m VS mix         2:50.32   3.

      Šufliarska Dorota      97                               41.97

      Antalec Lukáš          98                             1:25.51

      Banský Filip           98                             2:06.97

      Vrbová Júlia           98                             2:50.32

 

   UMB "B"                98    UMB    4x50m VS mix         3:15.06   4.

      Škvarková Alexandra    97                               43.89

      Ficka Patrik           00                             1:34.86

      Dibala Peter           98                             2:31.95

      Hrušková Lucia         98                             3:15.06

 

   UMB "C"                99    UMB    4x50m VS mix         2:44.59   1.

      Šuleková Viktória      99                               40.92

      Valenščak Ivan         99                             1:24.70

      Mesároš Michal         99                             2:07.59

      Medveďová Michaela     99                             2:44.59

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: