VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2009

2.kolo, 5.ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  28.02.2009

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas       Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––––––––-––

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m P    diskv.             

                                        50 m VS     44.98     103     7.

                                       100 m VS   1:49.52      76     6.

                                       100 m P    1:57.22     120     6.

 

   Banský Filip           98    UMB     50 m P      47.46     175     3.

                                       200 m P    3:35.76     195     1.

                                       100 m VS   1:43.89      89     5.

                                       100 m P    1:42.59     179     3.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P      43.14     233     3.

                                       200 m P    3:23.11     233     4.

                                       100 m VS   1:21.99     181     5.

                                       100 m P    1:36.64     214     4.

                                       100 m PP   1:31.09     188     2.

 

   Beracková Michaela     99    UMB    200 m VS   3:54.54     115     2.

                                        50 m VS     45.04     147     5.

                                       100 m VS   1:46.17     120     5.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P    1:01.46     117    21.

                                        50 m VS     51.04     101    17.

                                       100 m VS   2:06.09      71    13.

                                        50 m Z      53.95     122     8.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB     50 m P      46.42     271     5.

                                       200 m P    3:40.75     252     3.

                                        50 m VS     37.25     261     9.

                                       100 m VS   1:23.42     248     8.

                                       100 m P    1:44.65     238     7.

                                       100 m PP   1:34.98     248     7.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m P      44.81     208     2.

                                       200 m VS   3:02.08     178     3.

                                       200 m P    3:36.18     193     2.

                                        50 m VS     35.86     203     3.

                                       100 m P    1:42.01     182     2.

                                       100 m PP   1:33.81     172     3.

 

   Gajdošová Kristína     98    UMB     50 m P      55.01     163    13.

                                       100 m P    2:01.91     151    10.

 

   Gallas Rudolf          90    UMB     50 m VS     28.61     401     4.

 

   Guo Sinuo              98    UMB     50 m P      53.95     173    12.

                                        50 m VS   1:00.07      62    21.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P      51.25     139     4.

                                       200 m VS   3:30.36     115     3.

                                       200 m P    4:06.08     131     5.

                                        50 m VS     38.18     168     5.

                                       100 m VS   1:30.67     134     7.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     50 m P      46.42     271     2.

                                       200 m P    3:40.06     254     1.

                                        50 m VS     44.13     157     8.

                                       100 m VS   1:40.82     140     4.

                                       100 m P    1:44.48     240     1.

                                       100 m PP   1:46.83     174     4.

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB     50 m P    diskv.             

                                       200 m P    3:51.81     218     5.

                                        50 m VS     48.68     117    14.

                                       100 m VS   1:55.09      94    13.

                                       100 m P    1:45.90     230     8.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    200 m VS   2:32.79     415     2.

                                        50 m VS     31.77     420     5.

                                       200 m PP   2:51.64     416     2.

                                       100 m VS   1:10.15     417     3.

                                       100 m PP   1:22.61     378     4.

 

   Kotelešová Martina     98    UMB     50 m P      55.73     157    14.

                                        50 m VS     53.34      88    18.

                                       100 m VS   2:05.02      73    12.

                                       100 m P    2:01.54     152     9.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    200 m VS   2:33.34     411     3.

                                        50 m M      37.22     323     3.

                                        50 m VS     31.69     424     4.

                                       100 m VS   1:10.01     419     2.

                                       100 m PP   1:20.48     409     2.

 

   Kováčová Timea         0     UMB     50 m P      53.26     179     4.

                                       200 m P    4:05.80     182     3.

                                       100 m P    1:56.03     175     2.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m P      57.64     142    17.

                                       100 m Z    1:53.48     130     2.

                                        50 m VS     43.86     160     7.

                                       100 m P    2:08.13     130    13.

                                        50 m Z      53.82     123     7.

 

   Macková Daniela        94    UMB    200 m VS   2:32.95     414     3.

                                       100 m Z    1:20.75     361     3.

                                        50 m VS     32.47     394     3.

                                       100 m VS   1:12.26     381     2.

                                       200 m Z    2:53.37     362     2.

                                        50 m Z      37.68     360     3.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      43.25     336     3.

                                       200 m VS   2:51.88     292     4.

                                        50 m VS     35.29     307     7.

                                        50 m Z      44.84     214     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m P      39.13     453     1.

                                       200 m VS   2:23.14     505     1.

                                        50 m VS     30.20     490     1.

                                       200 m PP   2:48.50     440     2.

                                       100 m VS   1:09.08     436     1.

                                       100 m PP   1:17.92     450     1.

 

   Markovič Martin        94    UMB    200 m VS   2:24.40     357     1.

                                       200 m P    2:55.10     364     1.

                                       100 m VS   1:06.79     336     2.

                                       100 m P    1:23.41     333     2.

                                        50 m Z      36.95     255     2.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB     50 m P      46.99     262     1.

                                       200 m P    3:36.47     267     1.

                                        50 m VS     39.36     221     2.

                                       100 m VS   1:26.73     220     1.

                                       100 m P    1:42.37     255     1.

                                       100 m PP   1:39.28     218     2.

 

   Mesároš Michal         99    UMB     50 m P    diskv.              

                                       200 m P    4:12.83     121     2.

                                        50 m VS     52.37      65     7.

                                       100 m P    1:58.37     116     2.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB     50 m P      50.47     145     5.

                                       200 m VS   3:36.53     106     5.

                                       200 m P    3:54.07     152     3.

                                       100 m P    1:55.43     125     4.

                                        50 m Z      53.89      82     5.

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     50 m P      52.01     193     9.

                                        50 m VS     54.57      83    20.

                                       100 m P    diskv.              

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB     50 m P      50.83     207     6.

                                       200 m P    4:05.32     183     6.

                                        50 m VS     43.53     163     6.

                                       100 m VS   1:45.48     122     6.

                                       100 m P    1:53.71     186     4.

                                        50 m Z      54.10     121     9.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m P      55.87     155     7.

                                       200 m VS   3:33.63     152     1.

                                        50 m VS     43.97     158     4.

                                       100 m VS   1:37.92     153     3.

                                       100 m P    1:59.42     160     4.

 

   Valenščak Ivan         99    UMB    200 m VS   3:55.18      82     4.

                                        50 m VS     45.59      99     4.

                                       100 m VS   1:45.50      85     3.

 

   Valo Matthias          98    UMB     50 m P      50.32     147     4.

                                        50 m VS     48.36      83     8.

                                       100 m P    1:56.13     123     5.

 

   Villant Jakub          95    UMB    200 m VS   2:27.82     333     1.

                                       200 m P    3:07.79     295     2.

                                        50 m VS     31.16     310     2.

                                       100 m VS   1:07.48     326     2.

                                       100 m P    1:30.26     262     2.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     50 m P      49.86     219     4.

                                       200 m P    4:01.76     192     4.

                                        50 m VS     45.19     146     9.

                                       100 m VS   1:41.12     139     5.

                                       100 m P    1:55.16     179     5.

 

 

   UMB "O"                90    UMB    4x50m VS mix         1:58.78   2.

      Gallas Rudolf          90                               28.60

      Macková Daniela        94                             1:00.40

      Markovič Martin        94                             1:29.33

      Majtánová Michaela     94                             1:58.78

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:09.01   2.

      Villant Jakub          95                               30.51

      Brozman Andrej         97                             1:06.06

      Balážová Marianna      95                             1:38.76

      Kováčová Ingrid        95                             2:09.01

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:41.28   4.

      Banský Patrik          96                               36.67

      Hazucha Michal         96                             1:16.50

      Ivančáková Jaroslava   96                             2:03.85

      Božoňová Lívia         96                             2:41.28

 

   UMB "B"                97    UMB    4x50m VS mix         2:50.33   2.

      Očenáš Daniel Miloslav 97                               44.57

      Antalec Lukáš      98                             1:27.57

      Vrbová Júlia      98                             2:10.52

      Šufliarska Dorota      97                             2:50.33

 

   UMB "B"                98    UMB    4x50m VS mix         3:10.27   3.

      Kremserová Barbora     98                               45.08

      Vallo Matthias         98                             1:38.54

      Banský Filip           98                             2:23.79

      Hrušková Lucia         98                             3:10.27

 

   UMB "C"                99    UMB    4x50m VS mix         3:00.20   3.

      Šuleková Viktória      99                               45.95

      Mesároš Michal         99                             1:36.01

      Valenščak Ivan         99                             2:21.09

      Medveďová Michaela     99                             3:00.20

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: