VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2008

2.kolo, 4.ročník

 

 

   Miesto konania: Brezno

   Dátum konania:  8.3.2008

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M    1:08.63     399     1.

                                       100 m Z    1:14.09     328     1.

                                       100 m VS   1:03.43     401     2.

                                       100 m P    1:29.36     276     2.

                                       200 m VS   2:22.01     384     1.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P      53.80     122     5.

                                        50 m VS     55.71      55    12.

                                       100 m P    1:58.31     119     5.

                                        50 m Z      55.54      78     5.

 

   Beňová Barbora         94    UMB    100 m M    1:25.34     300     3.

                                        50 m M      36.16     371     5.

                                       100 m P    1:34.23     334     3.

                                        50 m Z      40.76     298     6.

                                       200 m VS   2:37.14     392     4.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m P      49.33     158     2.

                                        50 m VS     47.61      89     8.

                                       100 m P    1:50.36     146     2.

 

   Dibala Peter           98    UMB     50 m P      55.12     113     8.

                                        50 m VS     52.66      66     9.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    100 m Z    1:47.32     160     2.

                                       100 m PP   1:42.16     204     1.

                                       100 m VS   1:36.50     163     2.

 

   Ficka Patrik           0     UMB     25 m VS     28.57             6.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P      44.76     212     1.

                                        50 m VS     37.06     189     2.

                                       100 m PP   1:35.72     172     1.

                                       100 m VS   1:23.26     177     3.

                                       100 m P    1:41.70     187     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P      40.22     426     3.

                                       100 m PP   1:27.41     326     3.

                                       100 m VS   1:22.11     265     4.

                                       100 m P    1:29.26     394     2.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P      55.76     109     7.

                                        50 m VS     49.75      78    10.

                                        50 m Z      54.01      84     4.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     50 m P      50.44     216     1.

                                        50 m VS     50.51     109     9.

                                       100 m P    1:50.16     209     1.

 

   Kerata Filip           96    UMB     50 m P    1:12.93      49    10.

                                        50 m VS   1:30.94      12    14.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB     50 m P    1:01.46     119    10.

                                        50 m VS     58.91      69    13.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m P      37.17     371     1.

                                        50 m M      30.60     421     1.

                                       100 m P    1:22.56     350     1.

                                        50 m Z      39.07     224     3.

                                       200 m VS   2:29.51     329     1.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m M    1:30.16     254     3.

                                       100 m Z    1:26.39     307     1.

                                       100 m PP   1:29.11     308     2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m Z    1:22.57     351     2.

                                        50 m M      35.79     383     4.

                                       100 m P    1:37.64     301     4.

                                        50 m Z      39.32     332     4.

 

   Kováčová Timea         0     UMB     25 m VS     32.09             3.

                                        25 m P      28.11             2.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m P    1:04.52     103    13.

                                        50 m VS     56.97      76    12.

                                        50 m Z    1:02.67      82     5.

 

   Lenárt Adam            97    UMB     50 m P      57.52     100     8.

                                        50 m VS     52.44      66    11.

                                       100 m P    2:10.60      88     7.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      43.86     328     2.

                                       100 m Z    1:33.95     238     3.

                                       100 m PP   1:29.78     301     2.

                                       100 m VS   1:19.54     292     3.

                                        50 m M      47.11     168     3.

                                       100 m P    1:35.36     323     1.

 

   Mačádi Marek           98    UMB     50 m P      54.84     115     7.

                                        50 m VS     45.41     102     7.

                                       100 m VS   1:45.83      86     5.

                                        50 m Z      52.90      90     3.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m P      38.23     496     2.

                                       100 m Z    1:15.89     452     1.

                                        50 m M      33.61     462     2.

                                        50 m Z      35.76     442     2.

                                       200 m VS   2:17.63     583     1.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m P      40.77     281     4.

                                       100 m PP   1:21.49     280     1.

                                        50 m M      40.47     182     5.

                                       100 m P    1:34.66     232     4.

                                        50 m Z      39.04     224     2.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB     50 m P      55.11     165     3.

                                        50 m VS     53.71      91    11.

 

   Necpálová Katarína     99    UMB     50 m P      57.54     145     5.

                                        50 m Z    1:07.48      65     6.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB     50 m P      52.82     129     3.

                                        50 m VS     48.11      86     9.

                                       100 m P    1:57.26     122     4.

                                        50 m Z    1:00.11      61     7.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m M    1:22.38     230     1.

                                        50 m P      39.72     304     3.

                                       100 m Z    1:21.01     251     2.

                                        50 m M      37.48     229     3.

                                       200 m VS   2:32.91     308     2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M    1:17.76     397     2.

                                       100 m Z    1:25.97     311     3.

                                        50 m M      34.66     422     3.

                                       100 m P    1:28.73     401     1.

                                       200 m VS   2:36.96     393     3.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     50 m P      52.51     191     2.

                                        50 m VS     47.54     131     3.

                                       100 m P    1:54.89     184     2.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB     50 m P      53.79     178    16.

                                        50 m VS     44.33     162     9.

                                       100 m VS   1:49.64     111    10.

                                        50 m Z      54.30     126     5.

 

   Štefániková Karolína   94    UMB     50 m P      50.09     220     7.

                                        50 m VS     42.69     181     7.

                                       100 m P    1:48.37     220     6.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    100 m M    1:19.03     378     1.

                                        50 m P      41.38     391     1.

                                        50 m VS     30.60     494     2.

                                        50 m M      34.66     422     1.

                                        50 m Z      39.62     325     2.

                                       200 m VS   2:27.41     475     1.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB     50 m P      52.21     194    14.

                                        50 m VS     54.07      89    15.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m P    1:06.09      96    14.

                                        50 m VS     52.24      99    10.

                                       100 m VS   1:58.26      89     4.

 

   Villant Jakub          95    UMB    100 m M    1:25.16     209     2.

                                       100 m PP   1:24.54     250     5.

                                        50 m M    diskv.              

                                       100 m P    1:37.26     214     5.

                                       200 m VS   2:41.20     263     3.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     50 m P      59.01     135     7.

                                       100 m P    2:15.13     113     4.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: