VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2007

3.kolo, 4.ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  3.11.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M    1:08.29     405     1.

                                        50 m VS     28.92     398     2.

                                        50 m Z      33.03     370     1.

                                       200 m VS   2:19.08     409     1.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P    1:03.68     107    17.

                                        50 m VS   1:06.45      48    19.

                                        50 m Z    1:04.45      75     5.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m P      51.44     203     1.

                                       100 m PP    diskv.              

                                       100 m VS   1:34.62     173     1.

                                       100 m P    1:52.79     195     1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P      48.07     171     1.

                                        50 m VS     38.50     168     2.

                                        50 m M      50.97      91     1.

                                       100 m P    1:45.92     165     1.

                                        50 m Z      54.57      82     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P      41.14     398     2.

                                       100 m Z    1:34.51     234     3.

                                       100 m PP   1:29.27     306     2.

                                       100 m VS   1:23.30     254     3.

                                        50 m M      40.67     261     5.

                                        50 m Z      45.57     213     3.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m Z    1:28.39     193     6.

                                        50 m VS     30.70     333     3.

                                       100 m VS   1:09.42     306     1.

                                        50 m Z      40.15     206     3.

                                       200 m VS   2:36.39     288     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m Z    1:29.07     280     2.

                                        50 m VS     36.10     300     3.

                                       100 m PP   1:28.61     313     1.

                                        50 m M      40.51     264     4.

                                       100 m P    1:43.26     254     5.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M    1:29.01     264     2.

                                        50 m P      44.67     311     5.

                                       100 m Z    1:28.68     283     1.

                                        50 m M      35.73     385     2.

                                       200 m VS   2:38.11     385     2.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z    1:21.87     360     3.

                                        50 m VS     33.12     389     3.

                                       100 m VS   1:12.70     383     2.

                                        50 m M      39.60     283     3.

                                       100 m P    1:32.76     351     1.

                                       200 m VS   2:36.80     394     2.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m M    1:16.83     411     1.

                                       100 m Z    1:17.12     431     1.

                                        50 m VS     29.48     552     1.

                                       100 m PP   1:14.86     520     1.

                                        50 m M      33.12     483     1.

                                       200 m VS   2:17.04     591     1.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m P      42.09     255     3.

                                       100 m Z    1:26.72     205     5.

                                        50 m VS     32.96     269     7.

                                       100 m PP   1:26.69     232     2.

                                        50 m M      40.39     183     6.

                                        50 m Z      41.22     190     5.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P      41.09     274     1.

                                       100 m Z    1:24.94     218     1.

                                        50 m VS     32.48     281     1.

                                       100 m PP   1:21.68     278     1.

                                        50 m M      37.48     229     1.

                                        50 m Z      40.57     200     1.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M    1:23.66     318     1.

                                        50 m P      42.76     354     3.

                                       100 m VS   1:14.73     352     1.

                                        50 m M      35.95     378     3.

                                       100 m P    1:33.94     338     1.

                                       200 m VS   2:40.42     368     3.

 

   Sedmák Jakub           99    UMB     25 m VS     20.19       0     4.

                                        50 m VS     46.12      98  MS 3.

                                        25 m P      29.89       0     4.

                                        50 m Z      59.22      64  MS 1.

 

   Višňanský Samuel       91    UMB     50 m P      36.87     380     2.

                                        50 m VS     30.20     349     4.

                                       100 m PP   1:22.89     266     1.

                                       100 m VS   1:12.04     274     2.

                                       100 m P    1:24.63     325     1.

 

 Neregistrovaní pretekári:

  

   Balážová Marianna N    95    UMB     50 m P      48.23     247     8.

                                        50 m VS     41.78     194     4.

                                        50 m Z      56.22     113     5.

 

   Dibala Peter N         98    UMB     50 m P    1:00.89      84    10.

                                        50 m VS   1:08.98      29    12.

 

   Hríbiková Sára N       99    UMB     25 m P      27.67       0     4.

 

   Kremserová Barbora N   98    UMB     50 m P    1:01.92     116    14.

                                        50 m VS     58.76      69    15.

 

   Mačádi Marek N         98    UMB     50 m P      57.25     101     7.

                                        50 m VS     51.89      69    11.

                                        50 m Z      58.59      66     3.

 

   Očenáš Daniel N        97    UMB     50 m P      55.23     113     6.

                                        50 m VS     50.54      74    10.

                                        50 m Z    1:03.32      52     4.

 

   Škvarková Alexandra N  97    UMB     50 m P      59.26     133    11.

                                        50 m VS     46.61     139     5.

 

   Štefániková Karolína N 95    UMB     50 m P      51.53     202    12.

                                        50 m VS     46.09     144    10.

                                        50 m Z    1:02.89      81     7.

 

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: