VÝPIS VÝSLEDKOV

Bátonyterenye 2007

medzinárodné plavecké preteky

 

 

   Miesto konania: Bátonyterenye, HUN

   Dátum konania:  21.10.2007

   Bazén:          krytý, 25m, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––

   Bobáková Nadja         98    UMB      50 m Z    1:03,21      9.

                                         50 m P    1:05,74     10.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     100 m VS   1:34,78      1.

                                        100 m PP   1:47,40      1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     100 m VS   1:29,04      5.

                                         50 m P    0:48,87      2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB      50 m P    0:42,39      3.

                                        100 m PP   1:28,81      5.

 

   Hazucha Michal         96    UMB      50 m Z    1:00,70      7.

                                         50 m P    0:59,58     11.

 

   Košinová Annamária     96    UMB      50 m Z    0:41,94      2.

                                        100 m PP   1:28,34      1.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     100 m VS   1:10,19      3.

                                        100 m PP   1:22,44      2.

 

   Markovič Martin        94    UMB     100 m VS   1:14,74      4.

                                         50 m P    0:44,86      4.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     100 m VS   1:10,00      2.

                                        100 m PP   1:21,84      1.

 

   Petruška Michal        94    UMB     100 m VS   1:25,05      7.

                                         50 m Z    0:42,20      3.

 

   Sedmák Jakub           99    UMB     100 m VS   1:50,21      4.

                                         50 m Z    0:56,57      4.

 

   Villant Jakub          95    UMB     100 m VS   1:17,50      5.

                                         50 m M    0:42,03      2.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     100 m VS   1:29,30      6.

                                         50 m Z    0:48,69      3.

 

   Neregistrovaní plavci v SPF:

 

   Balážová Marianna      95    UMB      50 m P    0:52,06      7.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB      50 m Z    1:06,79     10.

                                         50 m P    0:55,01      3.

 

   Mačádi Marek           98    UMB      50 m Z    0:54,21      2.

                                         50 m P    0:58,90      4.

 

   Očenáš Daniel          97    UMB      50 m Z    1:04,65      8.

                                         50 m P    0:55,80      9.

 

   Štefániková Karolína   95    UMB      50 m Z    1:03,03      6.

                                         50 m P    0:53,72      9.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: