VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2007

3.kolo, 3.ročník

 

 

   Miesto konania: Brezno

   Dátum konania:  10.3.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m Z   1:15.34     312     1.

                                       100 m PP  1:16.27     341     3.

                                       100 m VS  1:05.24     368     2.

                                        50 m M     33.64     317     2.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P   1:16.99      60    12.

 

   Černeková Michaela     92    UMB     50 m P     47.00     267     2.

                                       100 m Z   1:24.16     332     1.

                                        50 m VS    35.60     313     2.

                                        50 m M     43.47     213     2.

                                       200 m VS  2:48.51     318     1.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m VS    44.58     159     4.

                                       100 m PP  1:52.95     151     2.

                                       100 m P   1:53.36     192     1.

                                        50 m Z     56.35     112     2.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P   1:03.47      74     5.

                                        50 m Z   1:11.71      36     5.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m PP  1:22.36     271     5.

                                       100 m VS  1:13.50     258     2.

                                        50 m M     37.44     230     6.

                                       100 m P   1:27.27     296     2.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m Z   1:33.54     241     2.

                                       100 m PP  1:31.31     286     2.

                                       100 m VS  1:21.91     267     3.

                                        50 m M     43.62     211     3.

                                        50 m Z     44.68     226     2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M   1:32.29     237     2.

                                       100 m Z   1:25.36     318     1.

                                        50 m VS    32.94     396     2.

                                       200 m VS  2:41.31     362     3.

 

   Leško Matej            94    UMB    100 m Z   1:26.13     209     4.

                                       100 m VS  1:13.40     259     1.

                                        50 m M     41.04     174     7.

                                       100 m P   1:40.56     193     7.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P     46.00     285     6.

                                       100 m Z   1:34.24     236     2.

                                        50 m VS    37.33     272     8.

                                       100 m PP  1:31.80     282     3.

                                        50 m M     46.25     177     2.

                                       100 m P   1:37.83     299     3.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m Z   1:28.43     193     1.

                                       100 m VS  1:12.98     263     1.

                                        50 m M     42.92     152     1.

                                       100 m P   1:36.42     219     1.

                                        50 m Z     40.82     196     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB    100 m Z   1:49.71     101     6.

                                        50 m VS    41.48     135    11.

                                       100 m PP  1:45.07     130     6.

                                       100 m VS  1:35.54     117     6.

                                        50 m Z     44.48     151    10.

 

   Praženicová Dominika   94    UMB     50 m P     55.86     159    11.

                                        50 m VS    53.17      94    16.

                                       100 m P   1:59.71     163     7.

                                        50 m Z   1:07.46      65     9.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M   1:24.32     311     1.

                                       100 m PP  1:24.79     357     1.

                                       100 m VS  1:14.01     363     1.

                                       100 m P   1:32.18     357     1.

                                       200 m VS  2:44.33     342     4.

 

   Slosiarová Natália     96    UMB     50 m P   1:00.48     125    10.

                                        50 m VS  1:13.83      35    12.

 

   Vavrinčíková Viktória  98    UMB     50 m P     58.15     141     5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: