VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2007

2.kolo, 3.ročník

 

 

   Miesto konania: Rimavská Sobota

   Dátum konania:  24.2.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M   1:13.95     319     2.

                                       100 m Z   1:15.64     309     1.

                                        50 m VS    29.87     361     3.

                                       100 m PP  1:18.88     308     4.

                                       100 m VS  1:08.14     323     4.

                                        50 m M     33.07     334     3.

                                       200 m VS  2:33.15     306     4.

 

   Beer Richard           95    UMB    100 m Z   1:45.48     113     1.

                                        50 m VS    39.68     154     6.

                                       100 m VS  1:34.59     121     4.

                                        50 m Z     47.14     127     2.

                                       200 m VS  3:25.32     127     3.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P     42.77     354     1.

                                       100 m Z   1:27.76     292     4.

                                       100 m VS  1:13.28     374     3.

                                       100 m P   1:31.75     362     1.

                                        50 m Z     39.82     320     4.

 

   Černeková Michaela     92    UMB     50 m P     45.07     302     2.

                                       100 m Z   1:24.96     322     2.

                                       100 m PP  1:27.22     328     1.

                                       100 m VS  1:15.50     342     1.

                                        50 m Z     39.70     323     2.

                                       200 m VS  2:49.60     311     2.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     50 m P     38.16     499     1.

                                       100 m Z   1:14.35     481     1.

                                        50 m M     32.04     534     1.

                                        50 m Z     34.52     491     1.

                                       200 m VS  2:19.01     566     1.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m P     51.60     201     1.

                                        50 m VS    42.80     180     2.

                                        50 m Z     53.20     134     1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P     48.28     169     1.

                                        50 m VS    40.80     141     1.

                                       100 m P   1:48.07     156     1.

                                        50 m Z     52.54      92     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P     42.60     358     2.

                                       100 m Z   1:34.42     235     1.

                                       100 m VS  1:27.36     220     3.

                                       100 m P   1:32.26     356     1.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P   1:05.15      68     6.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m P     38.74     327     1.

                                        50 m VS    33.38     259     5.

                                        50 m M     36.38     251     4.

                                       100 m P   1:29.80     272     1.

                                        50 m Z     41.39     188     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P     48.90     237     8.

                                        50 m VS    37.20     274     5.

                                       100 m VS  1:22.92     258     2.

                                       100 m P   1:45.10     241     4.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     50 m VS    32.09     428     2.

                                       100 m PP  1:23.67     372     2.

                                       100 m VS  1:13.11     376     1.

                                        50 m Z     39.47     328     2.

 

   Leško Matej            94    UMB    100 m Z   1:28.64     192     3.

                                       100 m PP  1:29.53     211     5.

                                        50 m M     40.87     177     6.

                                        50 m Z     41.53     186     4.

                                       200 m VS  2:47.00     236     4.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z   1:22.11     357     1.

                                        50 m VS    33.89     363     4.

                                       100 m P   1:34.41     333     2.

                                       200 m VS  2:42.67     353     2.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m P     50.83     145     5.

                                       100 m Z   1:45.51     113     4.

                                        50 m VS    39.98     150    11.

                                        50 m Z     49.76     108     9.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    100 m M   1:05.63     456     1.

                                       100 m PP  1:07.42     494     1.

                                       100 m VS    57.90     527     1.

                                       200 m VS  2:08.00     525     1.

 

   Praženicová Dominika   94    UMB     50 m P     55.54     161    10.

                                        50 m VS    55.32      83    13.

                                       100 m P   1:58.66     167     9.

                                        50 m Z   1:08.32      63     9.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m P     43.64     333     4.

                                        50 m VS    33.76     367     3.

                                       100 m PP  1:25.98     343     3.

                                        50 m M     36.80     352     2.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    100 m Z   1:27.48     295     3.

                                       100 m PP  1:23.12     379     1.

                                       100 m VS  1:12.98     378     2.

                                        50 m M     37.00     347     1.

                                        50 m Z     40.49     304     5.

 

   Villant Jakub          95    UMB     50 m P     49.61     156     2.

                                        50 m VS    37.57     181     2.

                                       100 m VS  1:23.29     177     1.

                                       100 m P   1:48.39     154     1.

                                        50 m Z     47.16     127     3.

                                       200 m VS  2:56.44     200     1.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: