VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2007

1.kolo, 3.ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  27.1.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P      42.13     370     1.

                                        50 m VS     33.23     385     8.

                                       100 m PP   1:21.92     396     3.

                                        50 m M      36.51     361     7.

                                       100 m P    1:30.58     377     1.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P    1:35.08      32    10.

 

   Černeková Michaela     92    UMB    100 m Z    1:28.80     282     1.

                                        50 m VS     34.63     340     1.

                                       100 m PP   1:28.68     312     1.

                                       100 m VS   1:17.28     318     1.

                                        50 m M      42.13     235     2.

                                        50 m Z      40.06     314     1.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m P      50.68     213     1.

                                        50 m VS     43.39     173     2.

                                        50 m Z      56.61     111     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P      43.27     342     2.

                                        50 m VS     37.59     266     4.

                                       100 m PP   1:30.11     298     3.

                                        50 m M      42.37     231     3.

                                       100 m P    1:32.36     355     1.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m P      38.48     334     2.

                                        50 m VS     32.14     290     3.

                                       100 m PP   1:24.77     248     3.

                                       100 m P    1:27.07     298     2.

                                        50 m Z      43.09     167     6.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P      47.55     258     6.

                                       100 m Z    1:33.53     241     1.

                                       100 m PP   1:33.61     265     5.

                                        50 m M      44.92     193     4.

                                       200 m VS   2:56.38     277     3.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     50 m VS     32.29     420     2.

                                       100 m PP   1:25.87     344     2.

                                       100 m VS   1:13.49     370     2.

                                        50 m M      40.29     268     2.

                                        50 m Z      39.66     324     2.

 

   Leško Matej            94    UMB    100 m Z    1:27.02     202     2.

                                        50 m VS     34.14     242     6.

                                       100 m PP   1:27.09     229     4.

                                        50 m M      42.09     162     3.

                                        50 m Z      41.05     193     5.

                                       200 m VS   2:37.45     282     1.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      44.52     314     3.

                                        50 m M      44.61     198    11.

                                       100 m P    1:35.58     320     2.

                                       200 m VS   2:54.32     287     6.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m M    1:15.84     427     2.

                                        50 m VS     29.97     525     1.

                                       100 m PP   1:16.36     490     1.

                                        50 m M      34.22     438     3.

                                       200 m VS   2:23.81     511     1.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m M    1:16.98     409     3.

                                       100 m Z    1:20.32     382     1.

                                       100 m PP   1:23.79     370     4.

                                       100 m VS   1:09.95     430     2.

                                        50 m M      34.13     442     2.

                                        50 m Z      38.07     366     2.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P      43.49     231     1.

                                        50 m VS     32.93     269     1.

                                       100 m PP   1:24.76     248     1.

                                       100 m VS   1:15.81     235     1.

                                       100 m P    1:40.47     194     1.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M    1:15.38     435     1.

                                        50 m VS     31.35     459     2.

                                       100 m VS   1:07.70     474     1.

                                        50 m M      33.89     451     1.

                                       200 m VS   2:30.67     444     2.

 

   Slosiarová Natália     96    UMB     50 m P    1:02.59     113    10.

                                        50 m VS   1:23.50      24    10.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m VS     32.08     428     4.

                                UMB    100 m PP   1:24.91     356     5.

                                UMB     50 m M      36.33     366     6.

                                UMB     50 m Z      40.35     307     3.

                                UMB    200 m VS   2:41.30     362     4.

 

   Vavrinčíková Viktória  98    UMB     50 m P      59.64     130     6.

 

   Villant Jakub          95    UMB     50 m P      50.11     151     3.

                                        50 m VS     36.76     194     2.

                                       100 m VS   1:21.71     187     2.

                                       100 m P    1:48.22     155     2.

                                        50 m Z      49.77     108     2.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     50 m VS     38.93     163    10.

                                       100 m PP   1:44.81     131     4.

                                       100 m VS   1:31.54     133     7.

                                        50 m Z      48.43     117     3.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: