VÝPIS VÝSLEDKOV

Zimné M-SR mladších žiakov

 

 

   Miesto konania: Spišská Nová Ves

   Dátum konania:  1.-3.12.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elekrtočasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.swimmsvk.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB    200 m P    3:10.41     400     8.

                                       100 m VS   1:10.33     423    10.

                                       400 m PP   6:15.35     377     9.

                                        50 m VS     32.19     424    13.

                                       100 m P    1:30.18     382    12.

                                       200 m PP   2:59.19     371    13.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    200 m P    3:14.77     272     5.

                                       100 m PP   1:25.71     240    19.

                                       100 m P    1:28.08     288     4.

                                        50 m VS     32.67     276    14.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M    1:29.47     260     9.

                                       100 m VS   1:11.42     404     6.

                                       400 m PP   6:22.32     357     5.

                                        50 m VS     32.21     423     3.

                                       200 m M    3:17.98     255     3.

                                       100 m Z    1:24.69     325     7.

 

   Leško Matej            94    UMB    400 m VS   5:45.61     254    11.

                                       100 m PP   1:26.45     234    20.

                                       100 m VS   1:14.31     249    20.

                                       200 m VS   2:38.87     274    14.

                                        50 m VS     34.47     235    24.

                                       200 m PP   diskv.              

                                       800 m VS  11:53.74     266    10.

 

   Macková Daniela        94    UMB    400 m VS   5:34.65     374    11.

                                       200 m P    3:20.09     344    17.

                                       100 m VS   1:16.77     325    30.

                                       200 m Z    3:02.23     321    12.

                                       800 m VS  11:35.73     363    12.

                                       100 m Z    1:26.83     302    12.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    400 m VS   4:53.93     553     2.

                                       100 m PP   1:17.98     460     6.

                                       100 m VS   1:06.67     496     2.

                                       400 m PP   5:46.88     478     4.

                                        50 m VS   diskv.              

                                       200 m M    2:49.79     404     2.

                                       800 m VS  10:17.73     519     2.

                                       200 m VS   2:24.07     508     2.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m PP   1:23.98     255     5.

                                       100 m VS   1:12.97     263     4.

                                       400 m PP   6:28.57     250     2.

                                       100 m P    1:35.24     228     7.

                                        50 m VS     32.96     269     5.

                                       200 m PP   3:06.84     234     5.

                                       800 m VS  12:02.99     256     7.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M    1:25.05     303     4.

                                       400 m PP   6:23.82     353     8.

                                        50 m M      35.92     379     3.

                                       200 m M    3:15.52     264     2.

                                       200 m PP   3:01.26     358    11.

 

 

  UMB Banská Bystrica    94    UMB     4x50m VS   2:07.52     501     2.

     Beňová Barbora      94                         32.34

     Roupcová Lucia      95                       1:05.36

     Kováčová Ingrid     95                       1:37.21

     Majtánová Michaela  94                       2:07.52

 

  UMB Banská Bystrica    94    UMB     4x50m PP   2:29.93     416    6.

     Macková Daniela     94                         40.31

     Beňová Barbora      94                       1:23.85

     Roupcová Lucia      95                       2:00.25

     Majtánová Michaela  94                       2:29.93

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: