VÝPIS VÝSLEDKOV

5.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. "A", juniorov a seniorov

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  21.10.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    200 m PP   diskv.              

                                       200 m Z    2:43.89     318     1.

                                       400 m VS   5:12.91     343     2.

 

   Černeková Michaela     92    UMB    400 m VS   5:40.20     356     1.

                                       200 m Z    3:10.96     279     2.

                                        50 m VS     34.35     349     3.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    200 m Z    2:39.39     481     1.

                                       200 m P    3:02.29     456     1.

                                       100 m PP   1:13.73     544     1.

 

   Macková Michaela       93    UMB    200 m PP   3:16.37     282     5.

                                        50 m P      43.76     331     4.

                                       200 m P    3:20.23     344     3.

 

   Matejková Stela        93    UMB    200 m Z    2:46.28     423     1.

                                        50 m VS     31.45     455     1.

                                       100 m M    1:17.76     397     1.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    200 m Z    2:31.75     401     1.

                                       400 m VS   4:29.90     535     1.

                                       200 m P    2:52.21     393     3.

 

   Racková Michaela       93    UMB    400 m VS   5:20.33     427     1.

                                       200 m Z    2:56.67     353     3.

                                       100 m M    1:17.76     397     1.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    400 m VS   5:34.78     374     3.

                                       200 m PP   3:06.14     331     4.

                                        50 m VS     32.55     410     3.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    200 m PP   2:44.26     345     1.

                                        50 m P      38.65     330     1.

                                       200 m P    3:05.59     314     1.

                                       100 m PP   1:18.77     310     2.

 

   UMB Banská Bystrica    92    UMB   4x50 m PP   2:23.07     479     1.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: