VÝPIS VÝSLEDKOV

4.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2006

2. ročník

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  23.9.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.kpzbb.szm.sk, www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.     Čas         Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M   1:13.62     323     1.

                                       100 m Z   1:15.79     307     1.

                                        50 m VS    30.06     354     2.

                                       100 m PP  1:17.62     324     1.

                                       100 m VS  1:05.68     361     1.

                                        50 m M     33.56     319     1.

                                        50 m Z     35.96     287     1.

                                       200 m VS  2:28.33     337     1.

 

   Bancíková Martina      97    UMB     50 m P     55.23     164     3.

                                        50 m VS    51.23     105     4.

 

   Beer Richard           95    UMB     50 m VS    42.48     125     8.

                                       100 m PP  2:00.92      85     6.

                                       100 m VS  1:45.42      87     8.

                                        50 m Z     51.58      97     4.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P     41.62     384     1.

                                       100 m Z   1:26.12     309     5.

                                        50 m VS    33.05     392     3.

                                       100 m PP  1:24.02     367     3.

                                       100 m VS  1:13.47     371     2.

                                        50 m M     38.98     296     3.

                                       100 m P   1:34.55     331     5.

                                        50 m Z     41.32     286     5.

                                       200 m VS  2:41.62     360     3.

 

   Černeková Michaela     92    UMB    100 m Z   1:27.60     294     3.

                                        50 m VS    34.64     340     8.

                                       100 m PP  1:29.40     305     7.

                                       100 m VS  1:16.94     323     5.

                                        50 m Z     40.24     310     4.

                                       200 m VS  2:48.72     316     4.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m M   1:13.62     467     2.

                                        50 m P     38.02     504     2.

                                        50 m VS    29.52     550     2.

                                       100 m PP  1:15.86     499     2.

                                       100 m VS  1:06.97     490     2.

                                        50 m M     32.92     492     2.

                                       100 m P   1:26.23     437     2.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     25 m VS    19.63       0     1.

                                        25 m P     24.10       0     1.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m P     43.96     224     2.

                                        50 m VS    34.09     243     4.

                                       100 m PP  1:33.42     185     4.

                                       100 m VS  1:29.08     144     5.

                                       100 m P   1:37.87     210     3.

                                        50 m Z     45.74     139     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P     49.49     228     2.

                                       100 m Z   1:36.60     219     1.

                                       100 m PP  1:35.70     248     1.

                                       100 m VS  1:25.10     238     1.

                                       100 m P   1:47.54     225     1.

                                       200 m VS  3:02.65     249     1.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M   1:26.44     289     4.

                                       100 m Z   1:27.60     294     7.

                                        50 m VS    32.94     396     2.

                                       100 m PP  1:26.61     335     7.

                                       100 m VS  1:15.20     346     5.

                                        50 m M     39.43     286     4.

                                        50 m Z     40.58     302     3.

                                       200 m VS  2:49.01     315     9.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m P     47.92     173     5.

                                       100 m Z   1:35.44     153     2.

                                        50 m VS    35.09     223     5.

                                       100 m VS  1:20.64     195     4.

                                       100 m P   1:47.59     158     5.

                                       200 m VS  2:54.82     206     3.

 

   Luptáková Diana        95    UMB     50 m P     57.93     142     8.

                                        50 m VS    44.73     158    11.

                                       100 m P   2:03.01     150    11.

                                        50 m Z     55.80     116    11.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z   1:26.67     304     6.

                                        50 m VS    34.41     347     5.

                                       100 m PP  1:27.20     329     8.

                                       100 m VS  1:16.67     326     6.

                                       100 m P   1:37.15     305     8.

                                        50 m Z     41.54     282     6.

                                       200 m VS  2:42.78     352     4.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P     43.52     336     5.

                                        50 m VS    36.40     293    12.

                                       100 m PP  1:32.14     278     8.

                                       100 m P   1:37.60     301     5.

                                        50 m Z     46.38     202     9.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m P     43.20     344     3.

                                       100 m Z   1:21.22     369     2.

                                       100 m VS  1:09.92     430     1.

                                       100 m P   1:34.19     335     3.

                                        50 m Z     39.05     339     1.

                                       200 m VS  2:33.22     423     1.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m M   1:18.65     383     3.

                                       100 m Z   1:21.85     361     2.

                                        50 m VS    34.98     330     9.

                                       100 m PP  1:23.39     376     3.

                                       100 m VS  1:10.62     417     3.

                                        50 m M     34.85     415     3.

                                        50 m Z     38.12     364     2.

                                       200 m VS  2:39.79     372     2.

 

   Nutterová Michaela     94    UMB     50 m P     48.39     244     5.

                                        50 m VS    43.36     173    10.

                                       100 m P   1:44.75     243     9.

                                        50 m Z     53.61     131    10.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P     44.22     220     3.

                                        50 m VS    33.30     260     3.

                                       100 m PP  1:25.39     243     2.

                                       100 m VS  1:13.64     256     2.

                                       100 m P   1:35.39     227     2.

                                        50 m Z     42.91     169     2.

                                       200 m VS  2:49.53     226     2.

 

   Praženicová Dominika   94    UMB     50 m P     57.75     144     7.

                                        50 m VS  1:13.30      35    13.

                                       100 m P   2:05.90     140    12.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M   1:22.39     333     2.

                                        50 m VS    34.49     345     6.

                                       100 m PP  1:24.80     357     5.

                                        50 m M     36.56     359     1.

                                       100 m P   1:34.46     332     4.

                                       200 m VS  2:48.68     317     7.

 

   Sedmák Jakub N         99    UMB     25 m VS    25.46       0     6.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m P     44.39     317     6.

                                        50 m VS    33.12     389     4.

                                       100 m PP  1:25.19     352     4.

                                       100 m P   1:41.18     270     7.

                                        50 m Z     40.51     304     5.

                                       200 m VS  2:41.18     363     3.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB    100 m Z   1:49.25     102     2.

                                        50 m VS    43.11     120     6.

                                       100 m PP  1:51.82     108     5.

                                       100 m VS  1:38.00     108     4.

                                        50 m Z     52.10      94     2.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: