VÝPIS VÝSLEDKOV

Letné Majstrovstvá SR starších žiakov

 

 

   Miesto konania: Žilina

   Dátum konania:  23.-25.6.2006

   Bazén:          krytý, 50m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.swimmsvk.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    400 m VS   5:12.15     371    20.

                                       100 m VS   1:07.90     359    30.

                                       200 m Z    2:46.64     343    15.

                                        50 m VS     30.40     372    26.

                                       100 m Z    1:18.56     323    18.

                                       1500 m VS 20:36.05     371     6.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m M    1:15.59     443     6.

                                       100 m VS   1:07.46     513     9.

                                        50 m VS     30.69     515     9.

                                       100 m P    1:26.69     462     7.

                                       200 m PP   2:48.29     476    10.

                                       200 m VS   2:30.10     477     9.

 

   Macková Michaela       93    UMB    200 m P    3:28.83     326    15.

                                        50 m VS     38.36     264    29.

                                       100 m P    1:43.63     270    22.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m M    1:17.84     406     5.

                                       400 m VS   5:29.23     415    13.

                                       100 m VS   1:09.19     475    13.

                                       200 m Z    2:50.84     424    10.

                                       200 m M    3:06.98     310    10.

                                       800 m VS  11:25.17     392    11.

                                       100 m Z    1:23.30     379    18.

                                       200 m VS   2:36.08     424    17.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M    1:17.90     405     6.

                                       400 m VS   5:12.97     483     4.

                                       100 m VS   1:08.03     500     7.

                                       400 m PP    diskv.              

                                        50 m VS     31.86     460    13.

                                       800 m VS  10:39.43     483     3.

                                       200 m PP   2:52.95     438    12.

                                       200 m VS   2:29.97     478     8.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    200 m P    3:12.20     311    13.

                                       100 m VS   1:07.71     363    29.

                                       100 m P    1:27.90     320    17.

                                       200 m VS   2:34.40     323    24.

                                        50 m VS     29.85     393    22.

                                       200 m PP   3:02.34     276    22.

 

   UMB Banská Bystrica    94    UMB    4x100m VS  4:54.17     406     7.

      Matejková Stela        93                   1:09.78

      Macková Michaela       93                   2:35.98

      Racková Michaela       93                   3:46.53

      Češíková Barbora       92                   4:54.17

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: