VÝPIS VÝSLEDKOV

3.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. "A", juniorov a seniorov

 

 

   Miesto konania: Dolný Kubín

   Dátum konania:  27.5.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB      50 m Z     35.43     300     3.

                                        200 m VS  2:29.89     327     4.

                                        100 m Z   1:19.06     270     2.

 

   Češíková Barbora       92    UMB      50 m Z     35.61     447     2.

                                        200 m VS  2:26.94     479     1.

                                        400 m PP  5:54.06     450     1.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     100 m VS    57.56     537     1.

                                        100 m P   1:21.77     360     3.

                                        400 m PP  5:32.44     399     2.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB      50 m Z     39.39     218     7.

                                        100 m VS  1:14.12     251     9.

                                        100 m P   1:37.78     210     8.

                                         50 m M     37.08     237     6.

 

   Macková Michaela       93    UMB     100 m VS  1:23.01     257    11.

                                        200 m VS  2:58.22     268    10.

                                         50 m M     52.63     120     9.

                                        100 m Z   1:36.73     218    14.

 

   Matejková Stela        93    UMB      50 m Z     37.19     392     2.

                                        200 m M   2:54.67     371     1.

                                        200 m VS  2:31.90     434     2.

 

   Racková Michaela       93    UMB     100 m VS  1:07.33     482     1.

                                        200 m VS  2:25.90     489     1.

                                        400 m PP  5:57.31     437     1.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB      50 m Z     39.02     224     6.

                                        100 m P   1:29.47     275     3.

                                        200 m VS  2:28.10     339     2.

                                         50 m M     33.74     314     2.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB      50 m Z    diskv.              

                                        100 m VS  1:36.39     114    21.

                                        100 m Z   1:50.36      99     7.

 

   UMB Banská Bystrica    92    UMB     4x50m VS   2:10.96     462    1.

      Racková Michaela    93                        32.79

      Matejková Stela     93                      1:04.51

      Macková Michaela    93                      1:41.45

      Češíková Barbora    92                      2:10.96

 

   UMB Banská Bystrica    90    UMB     4x50m VS   2:00.17     440    1.

      Uhrecký Miroslav    92                        29.59

      Adamják Tomáš       92                      1:01.06

      Lizoň Jakub         92                      1:33.57

      Kucbel Dušan        90                      2:00.17

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: