VÝPIS VÝSLEDKOV

1.kolo Majstrovstiev Stredoslovenskej oblasti

Dlhé trate

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  8.4.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    1500 m VS  20:44.77    344     2.

 

   Bariaková Dominika     96    UMB     400 m VS   7:11.98    174     4.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     800 m VS  11:48.30    344     5.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     800 m VS  13:29.96    230     5.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     800 m VS  15:44.44    114     7.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     400 m VS   6:41.13    217     3.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     800 m VS  12:26.18    294     2.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     800 m VS   9:40.39    495     3.

                                       1500 m VS  19:20.90    424     4.

 

   Leško Matej            94    UMB     800 m VS  14:05.82    159     5.

 

   Macková Daniela        94    UMB     800 m VS  11:43.26    351     4.

 

   Macková Michaela       93    UMB     800 m VS  13:06.09    251    11.

 

   Matejková Stela        93    UMB     800 m VS  10:54.03    437     3.

 

   Mihál Oliver           94    UMB     800 m VS  16:19.47    103     8.

 

   Miškufová Petra        86    UMB     800 m VS   9:43.29    616     1.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     800 m VS   9:19.42    552     1.

                                       1500 m VS  17:29.31    574     1.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     800 m VS  12:49.04    212     1.

 

   Racková Michaela       93    UMB     800 m VS  10:45.76    454     2.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    1500 m VS  21:49.98    295     4.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: