VÝPIS VÝSLEDKOV

3.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2006

2. ročník

 

 

   Miesto konania: Rimavská Sobota

   Dátum konania:  25.3.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.kpzbb.szm.sk, www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.       Čas       Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92   UMB      100 m M     1:18.22   269     1.

                                        100 m Z     1:17.61   286     1.

                                         50 m VS      31.07   321     2.

                                        100 m PP    1:20.23   293     1.

                                        100 m VS    1:09.81   301     1.

                                         50 m M       36.12   256     1.

                                         50 m Z       37.92   245     1.

                                        200 m VS    2:37.29   283     1.

 

   Bariaková Dominika     96   UMB       50 m P       56.08   157     4.

                                        100 m Z     1:49.53   150     3.

                                        100 m VS    1:42.09   138     2.

                                        100 m P     1:54.55   186     3.

 

   Beer Richard           95   UMB       50 m P     1:03.61    74    14.

                                         50 m VS      44.06   112     9.

                                        100 m VS    1:37.87   109     6.

                                         50 m Z       56.30    74     4.

 

   Beňová Barbora         94   UMB       50 m P       43.59   334     1.

                                         50 m VS      34.61   341     4.

                                        100 m PP    1:27.01   331     2.

                                        100 m VS    1:16.54   328     2.

                                         50 m Z       39.86   319     1.

 

   Černeková Michaela     92   UMB      100 m Z     1:28.67   283     2.

                                         50 m VS      35.40   319     5.

                                         50 m M       45.07   192     3.

                                         50 m Z       41.66   279     2.

 

   Fedorová Adriana       98   UMB       25 m VS      20.61     0     1.

                                         25 m P       24.72     0     1.

 

   Havetta Marcel         97   UMB       50 m P       55.21   113     3.

                                         50 m VS      47.09    92     5.

                                        100 m P     1:53.80   133     1.

                                         50 m Z       59.36    63     5.

 

   Havettová Veronika     95   UMB       50 m P       43.98   326     2.

                                        100 m Z     1:36.68   219     2.

                                        100 m PP    1:32.76   273     4.

                                         50 m M       45.07   192     3.

                                         50 m Z       47.54   188     7.

                                        200 m VS    2:59.51   263     3.

 

   Hečko Marek            97   UMB      100 m Z     1:49.58   101     1.

                                         50 m VS      47.71    88     6.

                                        100 m VS    1:48.16    80     1.

                                         50 m Z       51.60    97     3.

 

   Hlaváčová Darina       94   UMB       50 m P       44.65   311     4.

                                        100 m Z     1:35.25   229     1.

                                        100 m PP    1:34.29   260     6.

                                        100 m VS    1:18.54   303     3.

                                        200 m VS    2:55.45   281     2.

 

   Kontúr Jakub           94   UMB       50 m P       44.90   210     2.

                                        100 m Z     1:52.20    94     3.

                                        100 m VS    1:35.15   118     4.

                                        100 m P     1:42.61   182     1.

 

   Košinová Annamária     96   UMB       50 m P       51.61   201     2.

                                        100 m Z     1:39.92   198     1.

                                        100 m PP    1:40.77   213     1.

                                         50 m M       48.45   154     2.

                                        100 m P     1:49.60   212     1.

                                        200 m VS    3:15.32   204     1.

 

   Kováčová Ingrid        95   UMB      100 m M     1:31.20   246     2.

                                         50 m VS      34.16   355     3.

                                        100 m VS    1:14.58   354     1.

                                         50 m Z       41.22   288     2.

                                        200 m VS    2:49.44   312     1.

 

   Kucbel Dušan           90  UMB       100 m M     1:09.88   378     1.

                                        100 m Z     1:12.19   355     1.

                                        100 m PP    1:12.37   399     3.

                                        100 m VS      59.38   489     1.

                                         50 m Z       34.73   319     1.

                                        200 m VS    2:06.88   539     2.

 

   Leško Matej            94  UMB        50 m P       49.70   155     4.

                                        100 m Z     1:42.88   122     1.

                                        100 m VS    1:34.71   120     3.

                                        100 m P     1:48.06   156     3.

 

   Lizoň Jakub            92  UMB        50 m P       45.73   199     5.

                                        100 m Z     1:26.40   207     3.

                                        100 m VS    1:12.20   272     2.

                                        100 m P     1:37.89   210     3.

                                        200 m VS    2:41.86   259     2.

 

   Luptáková Diana        95  UMB        50 m P       58.61   137    13.

                                         50 m VS      53.39    93    18.

                                        100 m P     2:08.26   132     7.

 

   Macková Daniela        94  UMB        50 m P       46.64   273     6.

                                        100 m PP    1:30.74   292     3.

                                        100 m VS    1:18.84   300     4.

                                         50 m M       45.59   185     4.

                                         50 m Z       41.66   279     3.

 

   Macková Michaela       93  UMB        50 m P       45.07   302     5.

                                         50 m VS      37.34   271     7.

                                        100 m VS    1:21.45   272     6.

                                        100 m P     1:38.93   289     5.

 

   Matejková Stela        93  UMB       100 m M     1:16.23   421     1.

                                         50 m VS      31.28   462     1.

                                        100 m PP    1:23.01   381     2.

                                        100 m VS    1:07.34   482     1.

                                         50 m M       33.88   451     1.

 

   Mažáry Michal          95  UMB        50 m P       57.29   101    12.

                                         50 m VS      49.95    77    13.

                                        100 m P       diskv.       

                                         50 m Z       56.98    72     5.

 

   Pavlík Ján             89  UMB        50 m P       35.33   432     2.

                                         50 m VS      26.14   539     1.

                                        100 m PP    1:06.54   514     1.

                                         50 m M       28.73   509     1.

                                         50 m Z       34.75   318     2.

                                        200 m VS    2:06.48   544     1.

 

   Perešíni Martin        95  UMB        50 m P       44.30   219     1.

                                         50 m VS      34.36   237     1.

                                         50 m M       41.97   163     1.

                                        100 m P     1:42.70   182     2.

                                         50 m Z       42.92   169     1.

 

   Petruška Michal        94  UMB       100 m Z     1:45.75   113     2.

                                         50 m VS      41.86   131     5.

                                        100 m VS    1:41.51    97    11.

                                         50 m Z       47.86   121     2.

 

   Pohleová Petra         96  UMB        50 m P       57.48   146     6.

                                         50 m VS      52.07   100     6.

                                        100 m P     2:01.32   156     4.

                                         50 m Z       58.54   100     3.

 

   Racková Michaela       93  UMB       100 m M     1:19.13   376     2.

                                        100 m Z     1:20.19   383     1.

                                        100 m PP    1:22.40   389     1.

                                        100 m VS    1:07.34   482     1.

                                        200 m VS    2:28.77   462     1.

 

   Roupcová Lucia         95  UMB       100 m M     1:24.28   311     1.

                                         50 m VS      34.77   336     5.

                                        100 m PP    1:26.16   341     1.

                                         50 m M       36.78   353     1.

                                        100 m P     1:37.98   297     2.

 

   Volentier Lukáš        91  UMB       100 m Z     1:51.06    97     5.

                                         50 m VS      45.71   100    13.

                                        100 m PP    1:55.80    97    11.

                                        100 m VS    1:37.49   110     5.

                                         50 m Z       53.89    85     7.

 

   Beťko Maroš N          95  UMB        50 m P     1:10.28    54    15.

                                         50 m VS      diskv.        

 

   Praženicová Dominika N 94  UMB        50 m P     1:05.18   100    15.

                                        100 m P     2:25.93    90     8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: