VÝPIS VÝSLEDKOV

Jarná cena Žiliny 2006

 

 

   Miesto konania: Žilina

   Dátum konania:  18.-19.3.2006

   Bazén:          krytý, 50m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.      Čas        Body     Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––----––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    400 m VS   5:27.40     321     17.

                                        50 m Z      36.57     324     10.

                                       200 m Z    2:53.03     306     21.

 

   Beňová Barbora         94    UMB    100 m P    1:37.01     329      7.

                                       200 m PP   3:10.79     327      7.

                                        50 m Z      41.90     314      6.

                                       200 m P    3:25.04     345      4.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB    400 m VS   4:54.24     443     25.

                                       200 m VS   2:10.12     539     16.

                                       200 m Z    2:39.32     392     17.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m P    1:39.88     302     12.

                                       200 m P    3:29.37     324      6.

                                       200 m Z    3:11.52     301      7.

 

   Macková Michaela       93    UMB    100 m P     diskv.              

                                       200 m P     diskv.              

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    400 m VS   5:27.70     421      3.

                                       200 m VS   2:35.30     431      2.

                                       800 m VS  11:03.52     432     13.

 

   Miškufová Petra        86    UMB    100 m P    1:21.54     555      6.

                                        50 m M      28.73     761      3.

                                       100 m M    1:05.63     677      3.

 

   Olexa Peter            87    UMB    200 m PP   2:23.20     570     14.

                                        50 m M      27.84     604      8.

                                       100 m M    1:02.74     560     11.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    400 m VS   4:28.73     581     10.

                                       200 m VS   2:08.84     555     14.

                                      1500 m VS  18:22.41     524      8.

 

   Racková Michaela       93    UMB    400 m VS   5:19.19     455      6.

                                       200 m VS   2:29.81     480      5.

                                       800 m VS  11:16.73     407     16.

 

   Slobodník Peter        88    UMB     50 m M      27.44     631      6.

                                       100 m M    1:01.58     592      6.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    100 m P    1:25.79     344      8.

                                       200 m VS   2:27.62     369     14.

                                       200 m P    3:10.09     321      8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: