VÝPIS VÝSLEDKOV

1.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2006

2. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  28.1.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.kpzbb.szm.sk, www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.       Čas        Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Bariaková Dominika     96    UMB     50 m P       59.04     134    5.

                                        50 m VS      50.73     108    4.

                                        50 m Z       52.13     142    1.

 

   Beer Richard           95    UMB     50 m P     1:03.70      73    9.

                                        50 m VS      55.12      57   11.

                                       100 m P     2:28.48      60    5.

                                        50 m Z       59.94      62    6.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P       43.42     338    2.

                                       100 m Z     1:31.05     262    5.

                                       100 m PP    1:27.78     322    4.

                                        50 m M       39.35     288    3.

                                       100 m P     1:34.29     334    3.

                                       200 m VS    2:48.39     318    3.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     50 m P       38.80     474    2.

                                        50 m VS      30.36     505    1.

                                       100 m PP    1:16.98     478    2.

                                        50 m M       33.61     462    1.

                                        50 m Z       36.95     400    2.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     25 m VS      23.48       0    1.

                                        25 m P       25.83       0    1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P      diskv.             

                                        50 m VS      46.98      92    2.

                                       100 m P     2:02.77     106    2.

                                        50 m Z     1:00.80      59    2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     50 m P       46.36     278    8.

                                       100 m Z     1:42.80     182    9.

                                       100 m PP    1:37.72     233    8.

                                        50 m M       48.11     157    7.

                                       100 m P     1:40.82     273    6.

                                       200 m VS    3:21.54     185    8.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB     50 m P       45.89     287    7.

                                       100 m Z     1:42.16     185    8.

                                        50 m VS      37.09     277    6.

                                       100 m VS    1:22.98     257    6.

                                       100 m P     1:44.56     245    9.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P       54.45     171    4.

                                       100 m Z     1:47.51     159    1.

                                       100 m PP    1:44.29     192    2.

                                       100 m P     1:53.15     193    2.

                                       200 m VS    3:29.80     164    2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     50 m P       48.24     247    9.

                                       100 m Z     1:31.09     261    6.

                                       100 m PP    1:30.29     296    6.

                                        50 m M       42.38     230    4.

                                       200 m VS    2:53.07     293    5.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB     50 m P       38.09     344    2.

                                        50 m VS      27.09     484    2.

                                       100 m PP    1:16.98     332    3.

                                       100 m VS    1:01.92     431    4.

                                       100 m P     1:24.68     324    2.

                                       200 m VS    2:20.85     394    3.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m P       59.70      89    8.

                                        50 m VS      43.82     114    7.

                                       100 m P     2:08.71      92    4.

                                        50 m Z       55.86      76    4.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB     50 m P       46.90     184   10.

                                        50 m VS      34.16     241    7.

                                       100 m PP    1:27.16     228    4.

                                        50 m M       37.64     226    2.

                                        50 m Z       42.69     171    5.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z     1:31.74     256    7.

                                        50 m VS      36.32     295    4.

                                        50 m M       46.57     174    6.

                                       100 m P     1:40.99     272    7.

                                       200 m VS    2:53.37     292    6.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P       45.09     302    6.

                                       100 m PP    1:33.94     263    5.

                                       100 m VS    1:25.45     235    7.

                                       100 m P     1:38.36     294    4.

                                        50 m Z       47.39     189    6.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m M     1:23.42     321    1.

                                        50 m P       44.02     325    3.

                                       100 m Z     1:22.23     356    1.

                                       100 m VS    1:09.47     439    1.

                                       100 m P     1:33.72     340    1.

                                        50 m Z       40.15     312    3.

                                       200 m VS    2:29.09     459    1.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m Z     1:19.36     396    2.

                                        50 m VS      31.68     445    4.

                                        50 m M       35.18     403    3.

                                        50 m Z       38.25     361    3.

                                       200 m VS    2:32.69     427    3.

 

   Mihál Oliver           94    UMB     50 m P       53.78     122    5.

                                        50 m VS      44.20     111    9.

                                       100 m P     2:00.25     113    2.

                                        50 m Z       56.95      72    5.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    100 m M     1:05.05     469    2.

                                       100 m Z     1:11.62     364    1.

                                       100 m PP    1:07.56     491    1.

                                       100 m VS      59.61     483    2.

                                       200 m VS    2:09.77     504    1.

 

   Petruška Michal        94    UMB    100 m Z     1:53.67      91    3.

                                        50 m VS      48.03      87   10.

                                       100 m VS    1:46.16      85    8.

                                        50 m Z       52.61      91    3.

 

   Pohleová Petra         96    UMB     50 m P     1:03.85     106    8.

                                        50 m VS    1:06.39      48    7.

 

   Púpalová Nikola        96    UMB     50 m P     1:02.16     115    7.

                                        50 m VS      57.72      73    6.

                                        50 m Z     1:07.47      65    3.

 

   Racková Michaela       93    UMB     50 m P       43.04     347    4.

                                       100 m Z     1:24.09     332    3.

                                       100 m PP    1:21.66     400    3.

                                       100 m VS    1:09.54     437    3.

                                       100 m P     1:33.99     337    3.

                                        50 m Z       40.47     304    4.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m P       48.51     242   10.

                                       100 m Z     1:45.51     168   10.

                                       100 m P     1:44.42     246    8.

                                        50 m Z       48.18     180    8.

                                       200 m VS    3:00.36     259    7.

 

   Slobodník Peter        88    UMB    100 m M     1:01.73     548    1.

                                        50 m VS      25.57     576    1.

                                       100 m VS      56.43     570    1.

                                        50 m M       27.75     565    1.

                                        50 m Z       36.09     284    2.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB     50 m P       37.77     353    1.

                                        50 m VS      30.00     356    2.

                                        50 m M       33.86     311    1.

                                       100 m P      diskv.             

                                        50 m Z       39.20     221    1.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB    100 m Z     1:51.26      97    2.

                                        50 m VS      46.74      94    8.

                                       100 m PP    1:53.98     102    5.

                                       100 m VS    1:40.05     102    6.

                                        50 m Z       52.64      91    3.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: