Výpis výsledkov

Jarné M-SSO 2010

   Miesto konania: Rimavská Sobota
   Dátum konania:  20.11.2010
   Bazén:          krytý, 25m, obrátky hladké
   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

1.

Markovič Martin

94

M

200 P

2:43,48

1. miesto

 

 

 

 

400 PP

5:32,18

1. miesto

 

 

 

 

 

 

 

2.

Banský Patrik

96

M

100 M

1:16,44

1. miesto

 

 

 

 

400 PP

5:59,77

2. miesto

 

 

 

 

200 P

3:06,21

5. miesto

 

 

 

 

 50 VS

0:30,24

1. úsek štafety

 

 

 

 

 

 

 

3.

Brozman Andrej

97

M

100 VS

1:02,31

1.miesto

 

 

 

 

400 PP

5:53,96

1.miesto

 

 

 

 

200 P

2:59,73

3. miesto

 

 

 

 

 

 

 

4.

Očenáš Daniel

97

M

200 Z

3:10,29

5. miesto

 

 

 

 

200 P

3:25,30

8. miesto

 

 

 

 

 

 

 

5.

Antalec Lukáš

98

M

200 P

3:16,86

5. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:30,39

6. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:21,78

8. miesto

 

 

 

 

 

 

 

6.

Banský Filip       

98

M

400 PP

6:36,65

1. miesto

 

 

 

 

200 P

3:12,74

2. miesto

 

 

 

 

 

 

 

7.

Mesároš Michal

99

M

100 VS

1:21,64

7. miesto

 

 

 

 

200 P

3:32,16

7. miesto

 

 

 

 

400 VS

6:12,62

7. miesto

 

 

 

 

 

 

 

8.

Nosáľ Samo

99

M

400 VS

7:17,62

10. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:47,57

13. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:37,41

13. miesto

 

 

 

 

 

 

 

1.

Češíková Barbora

92

Ž

100 M

1:19,36

4. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:07,98

4. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:18,26

5. miesto

 

 

 

 

 

 

 

2.

Roupcová Lucia

95

Ž

200 P

3:11,99

2. miesto

 

 

 

 

100 M

1:19,32

3. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:21,23

6.miesto

 

 

 

 

 

 

 

3.

Božoňová Lívia

96

Ž

400 VS

5:36,18

3. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:21,30

3. miesto

 

 

 

 

400 PP

6:09,70

3. miesto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Ivančáková Jaroslava

96

Ž

200 P

3:23,38

 9. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:21,62

11. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:34,29

15. miesto

 

 

 

 

 

 

 

5.

Škvarková Alexandra

97

Ž

100 VS

1:24,52

12. miesto

 

 

 

 

200 P

3:41,96

14. miesto

 

 

 

 

 

 

 

6.

Šufliarska Dorota

97

Ž

100 PP

1:29,94

11. miesto

 

 

 

 

200 P

3:31,68

13. miesto

 

 

 

 

 

 

 

7.

Fedorová Adriana

98

Ž

200 Z

3:07,18

4. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:14,79

5. miesto

 

 

 

 

 

 

 

8.

Hrušková Lucia

98

Ž

400 PP

6:58,07

4. miesto

 

 

 

 

200 P

3:20,69

5. miesto

 

 

 

 

 

 

 

9.

Spišiaková Kristína

98

Ž

200 P

3:28,05

7. miesto

 

 

 

 

200 Z

3:14,46

7. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:17,22

8. miesto

 

 

 

 

 

 

 

10.

Vrbová Júlia

98

Ž

100 PP

1:29,01

 4. miesto

 

 

 

 

200 P

3:22,46

 6. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:22,27

10. miesto

 

 

 

 

 50 VS

0:34,91

1. úsek štafety

 

 

 

 

 

 

 

11.

Beracková Michaela

99

Ž

100 VS

1:14,66

3. miesto

 

 

 

 

400 VS

5:57,03

3. miesto

 

 

 

 

200 Z

2:59,73

4. miesto

 

 

 

 

 

 

 

12.

Medveďová Michaela

99

Ž

400 PP

6:27,92

1. miesto

 

 

 

 

200 P

3:18,18

4. miesto

 

 

 

 

  50 VS

0:33,94

1. úsek štafety

 

 

 

 

 

 

 

13.

Šuleková Viktória

99

Ž

200 Z

3:26,27

 8. miesto

 

 

 

 

100 PP

1:34,44

 9. miesto

 

 

 

 

100 VS

1:24,99

11. miesto

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: