Výpis Výsledkov

Banskobystrický pohár 2010 - 5.kolo

   Miesto konania: Veľký Krtíš
   Dátum konania:  13.11.2010
   Bazén:          krytý, 25m, obrátky hladké
   Meranie časov:  ručné

 

Adamov Jakub

01

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:45.47

  99

25.

100 m vol.sp.

1:45.74

  84

22.

 

 

 

 

Antalec Lukáš

98

UMB

 

100 m pol.pr.

1:30.68

 191

20.

100 m prsia  

1:36.68

 213

 9.

100 m znak   

1:39.95

 128

 7.

200 m vol.sp.

3:14.84

 145

16.

200 m prsia  

3:22.41

 236

 8.

200 m znak   

3:30.22

 144

 4.

 

 

 

 

Argaláš Dušan

76

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:28.70

 397

 6.

100 m vol.sp.

1:02.98

 401

 4.

100 m pol.pr.

1:13.86

 353

 6.

200 m vol.sp.

2:19.70

 394

 4.

 

 

 

 

Banský Filip

98

UMB

 

100 m vol.sp.

1:23.06

 174

17.

100 m motylik

1:43.08

 115

 7.

200 m prsia  

3:20.56

 242

 7.

400 m pol.pr.

6:47.41

 211

 2.

 

 

 

 

Banský Patrik

96

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:32.16

 282

13.

 50 m motylik

0:33.45

 316

 4.

100 m vol.sp.

1:09.72

 295

12.

100 m pol.pr.

1:18.01

 300

11.

100 m prsia  

1:27.09

 292

 6.

400 m pol.pr.

6:05.04

 294

 1.

 

 

 

 

Beracková Michaela

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:34.85

 318

11.

200 m vol.sp.

2:48.80

 308

 5.

200 m znak   

3:06.03

 293

 4.

200 m pol.pr.

3:07.45

 319

 5.

400 m pol.pr.

6:43.42

 296

 4.

 

 

 

 

Božoňová Lívia

96

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:33.17

 369

 8.

100 m znak   

1:21.51

 351

 4.

100 m motylik

1:27.80

 265

 3.

200 m pol.pr.

2:57.89

 374

 3.

200 m prsia  

3:19.50

 342

 7.

400 m pol.pr.

6:16.67

 364

 2.

 

 

 

 

Brozman Andrej

97

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:28.07

 424

 2.

 50 m prsia  

0:37.01

 369

 5.

 50 m znak   

0:37.61

 242

 5.

100 m vol.sp.

1:04.86

 367

 7.

100 m prsia  

1:24.88

 316

 5.

200 m vol.sp.

2:23.00

 367

 6.

 

 

 

 

Duda Jakub

00

UMB

 

 50 m vol.sp.

1:13.25

  23

26.

 

 

 

 

Fedorová Adriana

98

UMB

 

 50 m znak   

0:43.56

 233

 8.

 50 m motylik

0:46.48

 166

10.

100 m pol.pr.

1:27.86

 314

 7.

100 m znak   

1:31.80

 245

 8.

200 m vol.sp.

2:50.15

 301

 6.

200 m pol.pr.

3:15.14

 283

 7.

 

 

 

 

Gallas Rudolf

90

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:30.72

 324

 9.

 50 m motylik

0:33.98

 301

 5.

 

 

 

 

Hrušková Lucia

98

UMB

 

 50 m prsia  

0:43.74

 324

 8.

 50 m motylik

0:43.83

 198

 7.

100 m pol.pr.

1:33.72

 259

16.

100 m prsia  

1:37.99

 290

 8.

200 m pol.pr.

3:17.25

 274

 9.

200 m prsia  

3:28.46

 299

10.

 

 

 

 

Ivančáková Jaroslava

96

UMB

 

 50 m motylik

0:46.91

 161

11.

100 m prsia  

1:37.11

 298

 7.

100 m pol.pr.

1:37.36

 231

21.

200 m vol.sp.

3:02.84

 242

 9.

200 m prsia  

3:26.88

 306

 9.

200 m pol.pr.

3:32.09

 220

13.

 

 

 

 

Kielarová Viktória

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:39.89

 212

22.

100 m vol.sp.

1:29.11

 203

14.

100 m pol.pr.

1:37.25

 231

20.

100 m prsia  

1:43.48

 247

16.

200 m vol.sp.

3:07.92

 223

11.

200 m prsia  

3:37.67

 263

13.

 

 

 

 

Kováčiková Terézia

00

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:59.95

  62

35.

 50 m prsia  

1:08.89

  83

29.

 

 

 

 

Kováčová Timea

00

UMB

 

 50 m prsia  

0:50.75

 208

20.

100 m prsia  

1:54.09

 184

24.

100 m pol.pr.

1:59.09

 126

30.

200 m prsia  

3:55.82

 207

18.

 

 

 

 

Markovič Martin

94

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:28.14

 421

 3.

 50 m prsia  

0:34.80

 444

 1.

 50 m znak   

0:35.02

 300

 3.

100 m vol.sp.

1:02.71

 406

 3.

100 m motylik

1:12.86

 327

 2.

200 m prsia  

2:52.52

 381

 3.

 

 

 

 

Maľová Stela

99

UMB

 

 50 m prsia  

0:59.86

 126

28.

 

 

 

 

Mesároš Michal

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:35.82

 204

20.

100 m vol.sp.

1:22.75

 176

16.

100 m pol.pr.

1:34.45

 169

21.

100 m prsia  

1:42.11

 181

11.

200 m vol.sp.

3:02.06

 178

15.

200 m prsia  

3:30.48

 210

 9.

 

 

 

 

Nosáľ Samo

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:40.81

 138

23.

 50 m znak   

0:52.64

  88

12.

100 m vol.sp.

1:37.41

 108

20.

200 m vol.sp.

3:32.11

 112

17.

 

 

 

 

Očenáš Daniel-miloslav

97

UMB

 

100 m znak   

1:31.41

 168

 5.

100 m prsia  

1:36.77

 213

10.

200 m vol.sp.

2:50.72

 216

12.

200 m pol.pr.

3:13.94

 202

 6.

200 m znak   

3:20.44

 166

 3.

200 m prsia  

3:30.94

 208

10.

 

 

 

 

Petrová Nina

97

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:48.69

 116

33.

 50 m prsia  

0:51.27

 201

21.

100 m prsia  

1:55.26

 178

25.

 

 

 

 

Pulman Michal

86

UMB

 

100 m pol.pr.

1:14.09

 350

 7.

200 m vol.sp.

2:22.13

 374

 5.

200 m pol.pr.

2:41.76

 348

 3.

 

 

 

 

Roupcová Lucia

95

UMB

 

 50 m motylik

0:36.29

 349

 3.

 50 m prsia  

0:42.02

 366

 5.

100 m pol.pr.

1:24.70

 351

 6.

100 m prsia  

1:30.91

 364

 3.

200 m prsia  

3:16.22

 359

 4.

 

 

 

 

Selecká Dominika

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:43.51

 163

29.

 50 m prsia  

0:58.13

 138

27.

100 m vol.sp.

1:38.32

 151

21.

 

 

 

 

Spišiaková Kristína

98

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:34.85

 318

10.

 50 m prsia  

0:44.58

 306

10.

100 m pol.pr.

1:32.98

 265

15.

100 m prsia  

1:39.13

 281

10.

200 m vol.sp.

2:56.56

 269

 8.

200 m prsia  

3:33.28

 279

11.

 

 

 

 

Tóbiszová Monika

00

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:54.56

  83

34.

 50 m prsia  

0:57.74

 141

26.

 

 

 

 

Villant Jakub

95

UMB

 

 50 m motylik

0:31.54

 377

 3.

100 m vol.sp.

1:03.50

 391

 6.

100 m motylik

1:13.26

 321

 3.

100 m pol.pr.

1:15.76

 327

 8.

200 m vol.sp.

2:26.11

 344

 8.

200 m pol.pr.

2:42.34

 345

 4.

 

 

 

 

Vrbová Júlia

98

UMB

 

 50 m prsia  

0:45.86

 281

12.

100 m pol.pr.

1:32.51

 269

13.

100 m znak   

1:35.34

 219

10.

100 m prsia  

1:39.62

 276

11.

200 m pol.pr.

3:17.09

 275

 8.

200 m prsia  

3:33.62

 278

12.

 

 

 

 

Škvarková Alexandra

97

UMB

 

 50 m motylik

0:44.62

 187

 8.

100 m pol.pr.

1:36.12

 240

18.

100 m prsia  

1:47.71

 219

19.

200 m vol.sp.

3:13.84

 203

12.

200 m pol.pr.

3:23.20

 251

12.

200 m prsia  

3:45.24

 237

16.

 

 

 

 

Štesko Samuel

01

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:37.58

 177

21.

 50 m prsia  

0:49.94

 150

 9.

100 m vol.sp.

1:28.38

 145

19.

100 m prsia  

1:53.80

 131

13.

 

 

 

 

Šuleková Viktória

99

UMB

 

 50 m vol.sp.

0:37.52

 255

17.

100 m znak   

1:37.76

 203

13.

100 m pol.pr.

1:39.57

 216

23.

200 m vol.sp.

3:04.45

 236

10.

200 m pol.pr.

3:22.81

 252

11.

200 m znak   

3:26.04

 216

 5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: