Výpis výsledkov

Banskobystrický pohár 2010 - 4.kolo

   Miesto konania: Rimavská Sobota
   Dátum konania:  25.09.2010
   Bazén:          krytý, 25m, obrátky hladké
   Meranie časov:  elektronická časomiera Omega
   MKompletné výsledky: www.ssopz.sk

Adamov Jakub
1
UMB
 50 m VS
0:49.79
76
 
 
 
100 m VS
1:51.01
73
 
 
 
 
 
 
Antalec Lukáš
98
UMB
 50 m VS
0:36.96
186
 
 
 
 50 m P  
0:46.51
186
 
 
 
100 m VS
1:26.75
154
 
 
 
100 m P  
1:39.46
196
 
 
 
200 m P  
3:28.93
215
 
 
 
 
 
 
Banský Filip
98
UMB
 50 m VS
0:36.91
0
 
 
 
 50 m P  
0:44.41
214
 
 
 
100 m P  
1:39.04
199
 
 
 
200 m VS
2:58.21
190
 
 
 
200 m PP
3:18.79
188
 
 
 
200 m P  
3:26.36
223
 
 
 
 
 
 
Banský Patrik
96
UMB
 50 m VS
0:31.67
296
 
 
 
 50 m M
0:36.02
253
 
 
 
 50 m P  
0:38.92
318
 
 
 
100 m P  
1:31.41
253
 
 
 
200 m PP
2:54.89
276
 
 
 
 
 
 
Beracková Michaela
99
UMB
 50 m VS
0:35.24
308
 
 
 
 50 m Z   
0:41.87
263
 
 
 
100 m VS
1:18.40
299
 
 
 
100 m Z   
1:26.95
289
 
 
 
100 m PP
1:29.66
296
 
 
 
200 m Z   
3:07.27
288
 
 
 
 
 
 
Božoňová Lívia
96
UMB
 50 m VS
0:32.79
0
 
 
 
 50 m M
0:36.95
331
 
 
 
100 m VS
1:12.46
379
 
 
 
100 m P  
1:35.55
314
 
 
 
200 m VS
2:39.98
362
 
 
 
200 m Z   
2:55.68
348
 
 
 
200 m PP
2:58.49
370
 
 
 
 
 
 
Brozman Andrej
97
UMB
 50 m VS
0:28.40
410
 
 
 
 50 m P  
0:37.40
358
 
 
 
100 m VS
1:03.08
399
 
 
 
100 m PP
1:16.08
324
 
 
 
100 m P  
1:26.69
297
 
 
 
 
 
 
Fedorová Adriana
98
UMB
 50 m VS
0:36.89
269
 
 
 
 50 m M
0:48.12
150
 
 
 
100 m VS
1:21.28
268
 
 
 
100 m Z   
1:30.53
256
 
 
 
100 m PP
1:31.93
275
 
 
 
 
 
 
Hazucha Michal
96
UMB
 50 m Z   
0:49.27
108
 
 
 
 50 m P  
0:49.56
154
 
 
 
100 m VS
1:23.27
174
 
 
 
100 m PP
1:40.58
140
 
 
 
200 m VS
3:05.24
169
 
 
 
 
 
 
Hrušková Jessica
99
UMB
 50 m VS
0:39.71
216
 
 
 
 50 m P  
0:47.49
254
 
 
 
100 m VS
1:30.17
196
 
 
 
100 m PP
1:41.56
204
 
 
 
100 m P  
1:46.57
226
 
 
 
 
 
 
Hrušková Lucia
98
UMB
 50 m VS
0:38.00
246
 
 
 
 50 m P  
0:44.03
319
 
 
 
100 m VS
1:24.15
242
 
 
 
100 m PP
1:32.42
270
 
 
 
100 m P  
1:38.01
291
 
 
 
200 m P  
3:31.85
286
 
 
 
 
 
 
Ivančáková Jaroslava
96
UMB
 50 m P  
0:43.69
326
 
 
 
100 m P  
1:39.42
279
 
 
 
100 m PP
1:42.04
201
 
 
 
200 m P  
3:33.66
278
 
 
 
 
 
 
Kielarová Viktória
99
UMB
 50 m VS
0:37.94
247
 
 
 
 50 m Z   
0:47.28
183
 
 
 
100 m PP
1:36.87
235
 
 
 
100 m P  
1:42.48
254
 
 
 
 
 
 
Kotoč Juraj
99
UMB
 50 m P  
0:53.21
124
 
 
 
 50 m VS
0:53.76
0
 
 
 
 50 m VS
0:55.56
55
 
 
 
 
 
 
Lunterová Alica
98
UMB
 50 m P  
0:55.53
159
 
 
 
 50 m VS
1:05.53
48
 
 
 
100 m P  
2:02.49
149
 
 
 
 
 
 
Lutovská Lucia
98
UMB
 50 m P  
0:53.89
174
 
 
 
100 m P  
1:58.09
166
 
 
 
 
 
 
Macková Daniela
94
UMB
 50 m VS
0:36.05
288
 
 
 
 50 m Z   
0:39.41
315
 
 
 
 50 m P  
0:48.41
240
 
 
 
100 m Z   
1:25.64
303
 
 
 
100 m P  
1:42.05
258
 
 
 
 
 
 
Markovič Martin
94
UMB
 50 m VS
0:28.00
428
 
 
 
 50 m M
0:30.91
401
 
 
 
 50 m P  
0:35.80
408
 
 
 
100 m VS
1:03.98
383
 
 
 
100 m PP
1:12.38
376
 
 
 
 
 
 
Medveďová Michaela
99
UMB
 50 m VS
0:35.14
311
 
 
 
 50 m Z   
0:39.64
310
 
 
 
 50 m P  
0:43.61
328
 
 
 
100 m Z   
1:22.42
340
 
 
 
100 m PP
1:30.60
287
 
 
 
100 m P  
1:35.71
312
 
 
 
200 m Z   
3:02.58
310
 
 
 
 
 
 
Nosáľ Samo
99
UMB
 50 m VS
0:43.03
118
 
 
 
 50 m P  
0:53.70
121
 
 
 
 50 m Z   
0:54.12
81
 
 
 
100 m VS
1:40.90
98
 
 
 
100 m PP
1:54.00
96
 
 
 
100 m P  
2:01.27
108
 
 
 
 
 
 
Očenáš Daniel Miloslav
97
UMB
 50 m VS
0:34.63
226
 
 
 
 50 m Z   
0:43.48
157
 
 
 
100 m PP
1:31.42
186
 
 
 
100 m Z   
1:37.60
138
 
 
 
100 m P  
1:39.99
193
 
 
 
200 m VS
2:55.85
198
 
 
 
 
 
 
Roupcová Lucia
95
UMB
 50 m VS
0:34.81
0
 
 
 
 50 m M
0:35.91
360
 
 
 
 50 m Z   
0:40.01
301
 
 
 
 50 m P  
0:41.27
387
 
 
 
100 m PP
1:25.76
338
 
 
 
100 m P  
1:29.00
388
 
 
 
 
 
 
Tóbiszová Monika
0
UMB
 50 m P  
1:00.03
126
 
 
 
 50 m VS
1:00.68
60
 
 
 
 
 
 
Vevericová Simona
99
UMB
 50 m VS
0:44.25
156
 
 
 
 50 m P  
0:52.60
187
 
 
 
100 m P  
1:53.76
186
 
 
 
 
 
 
Vrbová Júlia
98
UMB
 50 m VS
0:38.74
232
 
 
 
 50 m M
0:42.58
216
 
 
 
 50 m P  
0:43.25
336
 
 
 
 50 m Z   
0:46.73
189
 
 
 
100 m PP
1:34.90
250
 
 
 
100 m P  
1:39.99
274
 
 
 
 
 
 
Škvarková Alexandra
97
UMB
 50 m Z   
0:47.24
183
 
 
 
 50 m P  
0:48.56
237
 
 
 
100 m VS
1:23.89
244
 
 
 
100 m PP
1:35.50
245
 
 
 
100 m P  
1:45.07
236
 
 
 
 
 
 
Šuleková Viktória
99
UMB
 50 m VS
0:37.33
259
 
 
 
 50 m Z   
0:43.99
227
 
 
 
100 m VS
1:23.93
244
 
 
 
100 m Z   
1:32.58
240
 
 
 
100 m PP
1:35.16
248

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: