Výpis výsledkov

Banskobystrický pohár 2009

medzinárodné plavecké preteky

 

 

   Miesto konania: Banská Bystrica

   Dátum konania:  7.-8.11.2009

   Bazén:          25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.com

   Výsledky na:    http://www.swimrankings.net/

 

     Pozri si video z pretekov:

     http://www.vii.sk/video/dcgxg25qv/banskobystricky-pohar-2009-v-plavani/

     http://www.vii.sk/video/f0ctn6v1uj/navrat-k-banskobystrickemu-poharu-2009-v-plavani/

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.          Čas      Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––---------––––––––––––––––-––––––-

   Adamják Tomáš          92    UMB     50 m Z        0:32.53   375    2.

                                       100 m Z        1:09.62   381    2.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m P        0:48.51   164    3.

                                       100 m P        1:44.28   170    3.

 

   Banský Filip           98    UMB     50 m P        0:44.13   218    2.

                                       100 m P        1:39.69   195    2.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P        0:38.89   318    2.

                                       100 m P        1:26.45   299    2.

                                       200 m PP       2:57.75   262    7.

 

   Beracková Michaela     99    UMB     50 m P        0:49.66   222    3.

                                       100 m P        1:45.28   234    2.

                                       200 m PP       3:25.30   243    4.

                                       400 m VS       6:38.66   217   20.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB     50 m P        0:46.06   278    7.

                                       100 m P        1:39.83   275    7.

                                       400 m VS       6:04.73   284   15.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m VS       0:31.59   298    3.

                                       100 m VS       1:13.76   249    4.

                                       200 m PP       3:01.70   246   10.

                                       400 m VS       5:47.40   246   14.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    200 m PP       3:25.45   242    5.

                                       400 m VS       6:28.64   235   18.

 

   Ficka Patrik           00    UMB     50 m VS       0:51.15    70    4.

                                        50 m Z        0:53.78    83    2.

 

   Guo Sinuo              98    UMB     50 m VS       0:45.86   139    3.

                                        50 m P        0:51.70   196    1.

 

   Halabuk Michal         96    UMB     50 m P        0:43.55   226    6.

                                       100 m P        1:38.13   204    6.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m VS       0:34.45   229    6.

                                       100 m VS       1:16.92   220    5.

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB     50 m P        0:43.30   334    5.

                                       100 m P        1:39.04   281    6.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB     50 m VS       0:43.09   168    2.

                                        50 m Z        0:49.90   155    2.

                                        50 m P        0:52.03   193    2.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m VS       0:39.93   212    1.

                                        50 m Z        0:48.79   166    1.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m Z        0:38.03   350    3.

                                       100 m Z        1:21.45   351    4.

                                       200 m PP       3:04.24   336   13.

                                       400 m VS       5:44.51   337   12.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m P        0:35.77   409     

                                       100 m P        1:18.64   397     

                                       200 m PP       2:37.15   380    6.

                                       400 m VS       5:14.24   333   11.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB     50 m P        0:45.22   294    1.

                                       100 m P        1:40.81   267    1.

                                       200 m PP       3:15.35   282    2.

                                       400 m VS       6:22.40   246   17.

 

   Mesároš Michal         99    UMB     50 m VS       0:40.17   144    2.

                                        50 m P        0:49.22   157    1.

 

   Nosáľ Samo             99    UMB     50 m VS       0:46.08    96    3.

                                        50 m P        0:54.79   113    3.

 

   Očenáš Daniel-miloslav 97    UMB     50 m VS       0:37.03   185    7.

                                       100 m VS       1:25.37   161    7.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m M        0:35.91   360    3.

                                       100 m M        1:24.28   299    3.

                                       200 m PP       3:08.13   316   14.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     50 m P        0:46.13   277    1.

                                       100 m P        1:42.13   256    2.

                                       200 m PP       3:29.83   228    6.

                                       400 m VS       6:47.23   204   21.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     50 m P        0:47.19   258    2.

                                       100 m P        1:40.22   271    1.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m VS       0:39.75   214    3.

                                       100 m VS       1:29.63   200    3.

                                       200 m PP       3:34.46   213    5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: