Výpis výsledkov

Jesenné M-SSO 2009

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  24.10.2009

   Bazén:          25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

   Výsledky na:    http://www.swimrankings.net/

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.          Čas       Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––---------––––––––––––––––-–––––––-

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M        1:09.11   383     5.

                                       200 m VS       2:19.18   399     5.

                                       200 m M        2:31.90   394     1.

                                       200 m Z        2:35.63   354     3.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m VS       0:40.70   139    45.

                                       100 m VS       1:32.71   125    29.

                                       100 m P        1:47.02   157    18.

                                       200 m VS       3:47.54    91    26.

 

   Banský Filip           98    UMB    100 m P        1:38.75   200    14.

                                       200 m VS       3:11.52   153    24.

                                       200 m P        3:32.63   203     9.

                                       400 m VS       6:44.19   156    20.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m VS       0:32.90   263    24.

                                       100 m VS       1:14.45   242    15.

                                       100 m P        1:32.78   242     6.

                                       200 m PP       3:14.15   201     9.

                                       200 m P        3:24.34   229     8.

                                       400 m VS       5:58.12   225    17.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    100 m VS       1:28.09   210    18.

                                       200 m VS       3:08.43   221    19.

                                       200 m Z        3:33.95   192    10.

                                       200 m PP       3:40.24   197     9.

 

   Halabuk Michal         96    UMB    100 m P        1:40.35   191    15.

                                       200 m P        3:37.50   190    10.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m VS       0:37.94   172    42.

                                       100 m VS       1:24.84   164    25.

                                       200 m VS       3:03.36   174    23.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB    100 m PP       1:42.53   197    17.

                                       200 m P        3:32.75   282     7.

 

   Ivančáková Jaroslava   96    UMB     50 m VS       0:40.39   204    24.

                                       100 m P        1:38.10   289    12.

                                       200 m P        3:30.53   291     6.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m VS       0:41.03   195    26.

                                       100 m Z        1:50.43   141    21.

                                       200 m VS       3:26.31   168    20.

                                       200 m Z        3:49.49   156    13.

                                       400 m VS       7:11.62   171    20.

 

   Macková Daniela        94    UMB    200 m VS       2:46.73   320     8.

                                       200 m Z        2:58.67   331     5.

                                       200 m PP       3:08.93   312     5.

                                       400 m VS       5:52.49   315     9.

                                       400 m PP       6:32.87   321     3.

 

   Markovič Martin        94    UMB    100 m Z        1:15.32   300     5.

                                       100 m P        1:18.07   406     2.

                                       200 m Z        2:36.19   351     4.

                                       200 m PP       2:40.46   357     3.

                                       200 m P        2:51.96   385     1.

                                       400 m VS       5:07.17   356     7.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB    100 m PP       1:40.90   138    20.

                                       100 m P        1:49.33   147    21.

                                       200 m P        3:44.14   174    11.

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     50 m VS       0:45.37   144    33.

                                       100 m P        1:44.75   238    18.

                                       200 m P        3:36.32   268     9.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     50 m VS       0:37.82   249    22.

                                       100 m PP       1:37.72   228    14.

                                       100 m Z        1:39.39   193    15.

                                       100 m P        1:43.58   246    17.

                                       400 m VS       6:55.73   192    19.

 

   Villant Jakub          95    UMB    100 m M        1:08.85   387     4.

                                       200 m VS       2:26.63   341    10.

                                       200 m PP       2:44.82   329     4.

                                       200 m P        2:58.68   343     2.

                                       400 m VS       5:01.08   378     6.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     50 m VS       0:48.30   119    34.

                                       100 m VS       1:38.56   150    20.

                                       100 m P        1:45.14   235    19.

                                       200 m VS       3:26.57   168    21.

                                       200 m P        3:41.83   248    12.

                                       400 m VS       7:13.69   169    21.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB     50 m VS       0:41.00   195    25.

                                       100 m VS       1:39.63   145    21.

                                       100 m PP       1:44.03   189    18.

                                       200 m VS       3:42.31   135    23.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: