Výpis výsledkov

Jesenné M-SSO 2009

dlhé trate

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  4.10.2009

   Bazén:          25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  manuálne

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel Disc.          Čas       Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--------––––––––––––––––-–––––––-

   Banský Filip           98    UMB   400 m VS       6:42.11   159    17.

 

   Banský Patrik          96    UMB   400 m VS       6:21.86   185    13.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB   400 m VS       6:22.45   246     9.

 

   Halabuk Michal         96    UMB   400 m VS       6:55.29   144    20.

 

   Hazucha Michal         96    UMB   400 m VS       6:42.40   158    18.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB   400 m VS       7:25.23   156    17.

 

   Leško Matej            94    UMB   800 m VS      10:28.06   384     7.

                                     1500 m VS      19:45.15   391     3.

 

   Markovič Martin        94    UMB  1500 m VS      20:48.83   334     5.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB   400 m VS       7:12.86   127    22.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB   400 m VS       7:08.89   174    13.

 

   Villant Jakub          95    UMB   800 m VS      10:18.30   403     6.

                                     1500 m VS      20:03.62   373     4.

 

   Vrbová Eva             96    UMB   400 m VS       7:24.48   157    15.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB   400 m VS       7:24.48   157    16.

 

   Češíková Barbora       92    UMB   800 m VS      11:03.86   405     3.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB   400 m VS       7:49.50   133    18.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB   400 m VS       7:14.30   168    14.

 

 

 

 

 

   Banský Patrik          96    UMB   100 m VS              1:15,70     2.

                                       50 m P               0:39,21     1.

                                      100 m PP              1:23,15     2.

 

   Hazucha Michal         96    UMB   100 m VS              1:25,07     5.

                                       50 m Z               0:49,77     6.

                                       50 m P               0:48,62     6.

 

   Očenáš Daniel          97    UMB   100 m VS              1:29,39     6.

                                       50 m P               0:49,20     7.

                                      100 m PP              1:41,02     5.

 

   Banský Filip           98    UMB   100 m VS              1:27,72     4.

                                       50 m P               0:46,43     3.

                                      100 m PP              1:38,89     4.

 

   Máčadi Marek           98    UMB   100 m VS              1:25,09     3.

                                       50 m Z               0:49,12     3.

                                      100 m PP              1:38,43     3.

 

   Ficka Patrik           00    UMB   100 m VS              1:59,46     6.

                                       50 m Z               0:55,78     4.

 

   Guo Simonka            98    UMB   100 m VS              1:50,76    16.

                                       50 m P               0:52,37     9.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB   100 m VS              1:29,54     7.

                                       50 m P               0:55,34    11.

                                      100 m PP              1:44,34     8.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB   100 m VS              1:23,06     4.

                                       50 m P               0:47,51     4.

                                      100 m PP              1:36,40     4.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB   100 m VS              1:31,93     9.

                                       50 m P               0:47,80     6.

                                      100 m PP              1:40,32     6.

 

   Beracková Michaela     99    UMB   100 m VS              1:28,54     6.

                                       50 m P               0:48,78     3.

                                      100 m PP              1:40,98     7.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB   100 m VS              1:43,80    15.

                                       50 m P               0:51,73     6.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB   100 m VS              1:21,00     3.

                                       50 m P               0:46,61     1.

                                      100 m PP              1:36,98     5.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB   100 m VS              1:36,65    12.

                                       50 m P               0:52,96     7.

                                      100 m PP              1:44,39     9.

 

   Kováčová Timea         00    UMB   100 m VS              1:57,18    17.

                                       50 m P               0:53,90     9.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: