VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2009

3.kolo, 5.ročník

 

 

   Miesto konania: Brezno

   Dátum konania:  28.03.2009

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas       Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-––––––––––-––

   Adamják Tomáš          92    UMB    200 m M    2:36.73     358     1.

                                        50 m M      30.48     418     3.

                                        50 m VS     28.67     398     2.

                                       200 m Z    2:35.10     358     1.

                                       100 m M    1:12.48     332     3.

                                        50 m Z      34.74     307     3.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m P      52.28     131     9.

                                       200 m P    3:54.43     152     3.

                                        50 m VS     45.22     101    10.

                                       100 m VS   1:52.90      69     6.

                                       100 m P    1:49.23     148     4.

 

   Banský Filip           98    UMB     50 m P      46.40     187     2.

                                       200 m P    3:36.90     192     2.

                                       100 m VS   1:37.80     107     5.

                                       100 m P    1:47.24     156     3.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P      42.61     242     1.

                                        50 m M      41.95     160     1.

                                       200 m P    3:23.44     232     1.

                                        50 m VS     35.34     212     3.

                                       200 m PP   3:15.35     198     1.

                                       100 m P    1:37.59     208     1.

                                       100 m PP   1:29.13     201     1.

 

   Beracková Michaela     99    UMB    200 m VS   3:36.08     147     3.

                                        50 m VS     42.16     180     3.

                                       100 m VS   1:42.32     134     4.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB     50 m P      58.54     135    18.

                                        50 m VS     47.66     124    11.

                                       100 m P    2:12.44     117    16.

                                        50 m Z      56.44     107    10.

 

   Božoňová Lívia         96    UMB    200 m VS   3:07.58     224     3.

                                       200 m P    3:35.59     271     3.

                                       100 m VS   1:22.53     256     7.

                                       100 m P    1:41.93     258     6.

                                        50 m Z      43.05     241     4.

                                       100 m PP   1:33.06     264     6.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m P      43.08     234     1.

                                        50 m M      46.18     120     3.

                                       200 m P    3:26.22     223     1.

                                        50 m VS     36.05     200     3.

                                       200 m PP   3:17.63     191     1.

                                       100 m P    1:36.71     213     1.

 

   Dibala Peter           98    UMB     50 m P      51.57     136     8.

                                       200 m P    4:08.60     127     5.

                                        50 m VS     51.29      69    13.

                                       100 m P    1:55.13     126     8.

 

   Dučová Vladislava      99    UMB     50 m P      57.87     140     5.

                                       100 m VS   1:56.89      90     6.

                                       100 m P    2:15.21     110     4.

                                        50 m Z      56.48     107     4.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m P      47.55     252     3.

                                       100 m Z    1:45.07     163     3.

                                        50 m VS     38.43     237     2.

                                       100 m VS   1:27.64     214     2.

                                       100 m P    1:48.54     214     2.

                                       100 m PP   1:40.14     212     3.

 

   Ficka Patrik           0     UMB    100 m Z    2:13.85      53     1.

                                        50 m VS   1:01.73      39     9.

                                        50 m Z    1:04.72      47     4.

 

   Gajdošová Kristína     98    UMB     50 m P      53.53     177    10.

                                       100 m P    1:58.12     166    10.

 

   Guo Sinuo              98    UMB     50 m P      54.13     171    11.

                                        50 m VS     57.08      72    16.

                                       100 m P    1:56.80     171     9.

 

   Halabuk Michal         96    UMB     50 m P      48.35     165     2.

                                       200 m P    3:39.81     184     2.

                                        50 m VS     42.43     123     4.

                                       100 m VS   1:36.00     113     3.

                                       100 m P    1:45.75     163     2.

                                        50 m Z      51.50      94     3.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     50 m P      45.02     298     2.

                                       200 m P    3:33.54     278     1.

                                        50 m VS     42.47     176     4.

                                       200 m PP   3:43.56     188     1.

                                       100 m P    1:41.02     265     1.

                                       100 m PP   1:46.87     174     4.

 

   Kotelešová Martina     98    UMB     50 m P      54.79     165    12.

                                       200 m P    4:11.32     171     4.

                                       100 m VS   2:02.06      79     9.

                                       100 m P    1:58.72     163    11.

 

   Kováč Martin           98    UMB     50 m P      54.31     116    10.

                                       200 m P    4:07.54     129     4.

                                        50 m VS     56.73      51    14.

                                       100 m VS   1:59.58      58     7.

                                       100 m P    2:02.11     106    11.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    200 m M    3:09.95     279     2.

                                       100 m Z    1:20.46     365     2.

                                        50 m VS     31.31     440     3.

                                       100 m VS   1:11.04     401     3.

                                       100 m M    1:22.31     321     1.

                                        50 m Z      36.99     381     2.

 

   Kučerová Kristína      99    UMB     50 m P    1:01.47     117     9.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m M      38.87     284     3.

                                       200 m P    3:20.18     338     2.

                                       200 m PP   3:01.86     350     2.

                                       100 m P    1:34.27     326     2.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      44.39     310     3.

                                       200 m VS   2:55.89     272     2.

                                       200 m P    3:29.76     294     3.

                                        50 m VS     37.25     261     4.

                                       100 m PP   1:31.82     275     2.

 

   Máčadi Marek           98    UMB     50 m P      48.54     163     5.

                                        50 m VS     40.13     145     8.

                                       100 m VS   1:29.53     139     4.

                                       200 m Z    3:52.32     106     2.

                                       100 m P    1:52.87     134     7.

                                       100 m PP   1:43.48     128     4.

 

   Markovič Martin        94    UMB    200 m M    3:00.93     233     2.

                                        50 m P      37.90     344     4.

                                       200 m VS   2:24.07     359     1.

                                       200 m P    2:58.76     343     1.

                                       200 m Z    2:37.61     341     2.

                                       100 m M    1:21.16     236     4.

 

   Mesároš Michal         99    UMB     50 m P      50.56     144     2.

                                       200 m P    4:06.52     130     2.

                                        50 m VS     51.03      70     7.

                                       100 m P    1:56.19     123     2.

 

   Necpálová Katarína     99    UMB     50 m P      53.75     175     1.

                                       200 m P    4:23.23     148     1.

                                        50 m VS     52.89      91     7.

                                       100 m P    diskv.              

 

   Pikulová Dominika      98    UMB     50 m P      49.54     223     5.

                                        50 m VS     47.88     123    12.

                                       100 m P    1:49.48     208     5.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m P      42.85     345     2.

                                        50 m M      35.54     371     2.

                                        50 m VS     33.56     357     6.

                                       100 m P    1:36.18     307     3.

                                       100 m PP   1:25.48     341     3.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB    200 m VS   3:31.12     157     1.

                                       100 m Z    1:44.03     168     2.

                                        50 m VS     41.63     187     3.

                                       100 m VS   1:38.08     152     4.

                                        50 m Z      50.13     153     3.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    200 m M    3:13.59     263     2.

                                        50 m P      44.18     315     2.

                                        50 m M      35.65     368     1.

                                        50 m VS     31.31     440     2.

                                       100 m VS   1:09.85     422     3.

                                       100 m P    1:37.59     294     3.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m P      54.79     165     2.

                                       200 m VS   3:32.00     155     2.

                                       100 m Z    1:51.44     137     1.

                                        50 m VS     45.47     143     4.

                                       100 m VS   1:39.16     147     3.

 

   Valenščak Ivan         99    UMB    200 m VS   3:38.31     103     3.

                                        50 m VS     45.12     102     3.

                                       100 m VS   1:49.83      75     4.

 

   Valo Matthias          98    UMB     50 m P      49.33     156     6.

                                        50 m VS     47.87      85    11.

                                       100 m P    1:49.68     146     5.

 

   Villant Jakub          95    UMB    200 m M    2:47.11     296     1.

                                       200 m VS   2:24.86     353     1.

                                       100 m Z    1:22.58     228     1.

                                        50 m VS     30.82     320     1.

                                       100 m VS   1:06.94     334     1.

                                        50 m Z      40.12     199     1.

 

   Vrbová Eva             96    UMB     50 m P      47.72     250     7.

                                        50 m VS     51.50      98    13.

                                       100 m VS   1:54.70      95    12.

                                       100 m P    1:45.89     230     8.

 

   UMB "O"                90    UMB    4x50m VS mix         2:01.50   3.

      Markovič Martin        94                               28.67

      Števčinová Katarína    93                               59:82

      Adamják Tomáš          92                             1:28.38

      Macková Daniela        94                             2:01.50

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:13.14   1.

      Kováčová Ingrid        95                               32.21

      Brozman Andrej         97                             1:07.77

      Roupcová Lucia         95                             1:41.72

      Villant Jakub          95                             2:13.14

 

   UMB "A"                95    UMB    4x50m VS mix         2:48.76   3.

      Banský Patrik          96                               34.41

      Halabuk Michal         96                             1:19.47

      Vrbová Eva             96                             2:10.71

      Božoňová Lívia         96                             2:48.76

 

   UMB "B"                97    UMB    4x50m VS mix         2:52.67   1.

      Škvarková Alexandra    97                               42.41

      Antalec Lukáš          98                             1:27.68

      Máčadi Marek           98                             2:11.70

      Fedorová Adriana       98                             2:52.67

 

   UMB "B"                98    UMB    4x50m VS mix         3:12.37   2.

      Banský Filip           98                               43.20

      Dučová Vladislava      99                             1:38.01

      Dibala Peter           98                             2:26.06

      Hrušková Lucia         98                             3:12.37

 

   UMB "B"                98    UMB    4x50m VS mix         3:33.75   3.

      Kotelešová Martina     98

      Bobáková Nadja         98

      Kováč Martin           98

      Valo Matthias          98

 

   UMB "C"                99    UMB    4x50m VS mix         2:58.33   2.

      Valenščak Ivan         99                               45.44

      Mesároš Michal         99                             1:32.08

      Beracková Michaela     99                             2:16.67

      Šuleková Viktória      99                             2:58.33

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: