VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2009

1.kolo, 5.ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  07.02.2009

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.      Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––-––

   Adamják Tomáš          92   UMB      200 m VS   2:20.31     389     1.

                                        100 m Z    1:14.26     313     2.

                                         50 m M      30.97     398     3.

                                         50 m VS     28.46     407     5.

                                        200 m PP   2:40.20     359     2.

                                        200 m Z    2:42.36     312     1.

                                        100 m PP   1:14.19     349     2.

 

   Antalec Lukáš          98   UMB      200 m VS   4:12.90      66     6.

                                         50 m VS     43.02     118    13.

                                        100 m P    1:57.82     118     8.

 

   Balážová Marianna      95   UMB       50 m P      45.36     291     8.

                                        200 m P    3:40.81     252     3.

                                         50 m VS     37.81     249    11.

                                        200 m PP   diskv.              

                                        100 m P    1:43.17     249     7.

                                        100 m PP   1:36.84     235     9.

 

   Banský Filip           98   UMB       50 m P      48.67     162     6.

                                        200 m VS   3:52.40      85     5.

                                        200 m P    3:50.30     160     3.

                                        100 m P    1:47.81     154     5.

 

   Banský Patrik          96   UMB       50 m P      43.12     233     4.

                                        200 m P    3:34.01     199     3.

                                         50 m VS     40.74     138     8.

                                        100 m VS   1:31.58     130     6.

                                        100 m P    1:40.41     190     3.

 

   Bobáková Nadja         98   UMB       50 m P      58.90     133    16.

                                         50 m VS     51.86      96    16.

                                        100 m P    2:15.43     110    14.

                                         50 m Z      55.61     112     9.

 

   Božoňová Lívia         96   UMB      200 m VS   3:26.78     167     3.

                                         50 m VS     38.20     242    12.

                                        100 m VS   1:29.67     199     8.

                                        100 m P    1:45.90     230    11.

 

   Brozman Andrej         97   UMB       50 m P      44.95     206     3.

                                        200 m P    3:36.21     193     2.

                                         50 m VS     35.90     203     4.

                                        100 m VS   1:21.88     182     3.

                                        100 m P    1:42.59     179     3.

 

   Ficka Patrik           00   UMB      100 m Z    2:10.30      58     1.

                                         50 m VS     56.31      52    10.

                                         50 m Z    1:02.37      53     5.

 

   Halabuk Michal         96   UMB       50 m P      48.37     165     6.

                                        200 m P    3:43.70     175     5.

                                         50 m VS     45.07     102     9.

                                        100 m VS   1:44.45      87     7.

                                        100 m P    1:47.19     156     5.

 

   Hazucha Michal         96   UMB       50 m P      48.47     164     7.

                                         50 m VS     38.68     162     7.

                                        100 m VS   1:27.53     149     5.

                                        100 m P    1:49.17     148     6.

 

   Hrušková Lucia         98   UMB       50 m P      44.91     300     2.

                                        200 m P    3:36.39     268     1.

                                         50 m VS     43.81     160     8.

                                        100 m VS   1:42.18     135     6.

                                        100 m P    1:40.94     266     1.

 

   Ivančáková Jaroslava   96   UMB       50 m P      47.59     252    11.

                                         50 m VS     46.48     134    18.

                                        100 m VS   1:55.47      93    13.

                                        100 m P    1:45.85     230    10.

                                         50 m Z    1:05.51      68     7.

 

   Kotelešová Martina     98   UMB       50 m P      55.40     159    14.

                                         50 m VS     56.58      74    21.

                                        100 m VS   2:06.21      71    11.

                                        100 m P    2:06.97     133    12.

 

   Kováč Martin           98   UMB       50 m P      53.59     121    10.

                                         50 m VS     54.66      57    15.

                                        100 m VS   2:02.57      54    10.

                                        100 m P    1:58.32     116     9.

 

   Kováčová Ingrid        95   UMB       50 m P      42.63     350     5.

                                        200 m P    3:20.97     334     2.

                                         50 m VS     31.29     440     4.

                                        200 m PP   2:54.83     394     2.

                                        100 m P    1:34.89     320     4.

                                        100 m PP   1:21.22     398     4.

 

   Kováčová Timea         00   UMB       50 m P      51.82     195     1.

                                         50 m VS     55.29      79    11.

                                        100 m P    1:53.28     188     1.

 

   Kremserová Barbora     98   UMB      200 m VS   3:45.33     129     1.

                                        200 m Z    4:53.12      75     1.

                                         50 m Z    diskv.              

 

   Macková Daniela        94   UMB       50 m P      42.39     356     1.

                                        100 m Z    1:20.76     360     2.

                                         50 m VS     32.89     379     4.

                                        200 m PP   2:55.07     392     2.

                                        100 m PP   1:23.14     371     3.

 

   Máčadi Marek           98   UMB      200 m VS   3:25.72     123     4.

                                        100 m Z    1:49.74      97     2.

                                         50 m VS     41.29     133    11.

                                        100 m VS   1:33.48     122     7.

                                         50 m Z      53.41      84     4.

 

   Markovič Martin        94   UMB       50 m P      37.00     369     5.

                                        100 m Z    1:15.66     296     3.

                                        200 m PP   2:44.68     330     3.

                                        100 m PP   1:15.42     332     3.

 

   Medveďová Michaela     99   UMB      100 m Z    1:40.67     186     2.

                                        200 m P    3:50.20     222     1.

                                        200 m Z    3:48.06     159     1.

                                        100 m P    1:53.33     188     2.

 

   Mesároš Michal         99   UMB       50 m P      50.93     141     3.

                                         50 m VS     47.45      87     7.

                                        100 m P    1:57.79     118     3.

 

   Necpálová Katarína     99   UMB       50 m P      54.40     168     4.

                                         50 m VS     52.05      95     5.

                                        100 m VS   2:01.68      79     6.

                                         50 m Z    1:11.86      52     4.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97   UMB       50 m P      49.14     157     8.

                                        200 m P    3:57.39     146     4.

                                         50 m VS     43.09     117    14.

                                        100 m VS   1:42.06      94     9.

                                        100 m P    1:54.50     128     7.

 

   Škvarková Alexandra    97   UMB       50 m P      53.80     174    11.

                                         50 m VS     42.97     170     6.

                                        100 m VS   1:40.70     141     5.

                                         50 m Z      53.54     125     7.

 

   Števčinová Katarína    93   UMB       50 m P      43.08     340     3.

                                         50 m M      35.01     388     2.

                                         50 m VS     31.50     431     2.

                                        100 m VS   1:09.98     420     2.

                                        100 m M    1:20.02     350     2.

                                        100 m PP   1:24.73     351     4.

 

   Šufliarska Dorota      97   UMB       50 m P      47.99     246     3.

                                         50 m VS     42.86     171     5.

                                        100 m P    1:51.62     196     5.

                                         50 m Z      53.08     129     5.

 

   Šuleková Viktória      99   UMB      200 m VS   3:38.65     141     1.

                                         50 m VS     43.81     160     2.

                                        100 m VS   1:38.85     149     2.

                                        100 m P    2:03.80     144     4.

 

   Valenščak Ivan         99   UMB       50 m VS     45.20     101     5.

                                        100 m VS   1:46.43      83     4.

 

   Villant Jakub          95   UMB       50 m P      40.93     273     3.

                                         50 m M      35.10     273     2.

                                         50 m VS     31.06     313     2.

                                        200 m PP   2:52.22     289     1.

                                        100 m PP   1:21.67     262     1.

 

   Vrbová Eva             96   UMB       50 m VS     51.62      98    19.

                                        100 m VS   2:05.16      73    14.

                                         50 m Z    1:07.25      63     8.

 

   Vrbová Júlia           98   UMB       50 m P      47.99     246     3.

                                         50 m VS     42.47     176     4.

                                        100 m VS   1:38.65     150     4.

                                        100 m P    1:49.57     208     3.

 

 

   UMB "O"                92    UMB     4x50m VS mix        2:01.59    3.

      Markovič Martin        94                               29.71

      Macková Daniela        94                             1:01.86

      Števčinová Katarína    93                             1:33.26

      Adamják Tomáš          92                             2:01.59

 

   UMB 1 "A"              95    UMB     4x50m VS mix        2:17.99    3.

      Villant Jakub          95                               30.43

      Banský Patrik          96                             1:07.99

      Balážová Marianna      95                             1:47.15

      Kováčová Ingrid        95                             2:17.99

 

   UMB 2 "A"              96    UMB     4x50m VS mix        2:53.29    5.

      Božoňová Lívia         96                               37.98

      Halabuk Michal         96                             1:23.15

      Ivančáková Jaroslava   96                             2:11.72

      Hazucha Michal         96                             2:53.29

 

   UMB 1 "B"              97    UMB     4x50m VS mix        2:43.20    1.

      Šufliarska Dorota      97                               42.49

      Máčadi Marek           98                             1:24.39

      Vrbová Júlia           98                             2:07.85

      Brozman Andrej         97                             2:43.20

                                                                       

   UMB 2 "B"              97    UMB     4x50m VS mix        2:57.19    2.

      Antalec Lukáš          98                               43.69

      Očenáš Daniel-miloslav 97                             1:28.45

      Hrušková Lucia         98                             2:13.34

      Škvarková Alexandra    97                             2:57.19

 

   UMB 3 "B"              98    UMB     4x50m VS mix        3:27.54    3.

      Bobáková Nadja         98                               53.58

      Kováč Martin           98                             1:52.03

      Kremserová Barbora     98                             2:38.75

      Banský Filip           98                             3:27.54

 

   UMB "C"                99    UMB     4x50m VS mix        3:04.43    1.

      Šuleková Viktória      99                               45.35

      Mesároš Michal         99                             1:37.11

      Valenščak Ivan         99                             2:23.65

      Medveďová Michaela     99                             3:04.43

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: