VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2008

4.kolo, 4.ročník

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  15.11.2008

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB    100 m M   1:08.72     397     1.

                                        50 m VS    28.34     423     1.

                                       200 m VS  2:19.46     406     1.

 

   Antalec Lukáš          98    UMB     50 m P     54.49     117    11.

                                       100 m P   1:56.86     123     4.

 

   Balážová Marianna      95    UMB     50 m P     44.23     320     4.

                                        50 m VS    37.07     278     7.

                                       100 m VS  1:23.44     253     5.

                                       100 m P   1:39.42     285     6.

                                       200 m VS  3:01.11     256     7.

 

   Banský Patrik          96    UMB     50 m P     44.14     221     4.

                                        50 m VS    40.54     144    11.

                                       100 m PP  1:37.83     161     6.

                                       100 m P   1:39.49     200     5.

                                        50 m Z     48.12     119     6.

                                       200 m VS  3:31.22     116     6.

 

   Božoňová Lívia N       96    UMB     50 m P     49.10     234     9.

                                        50 m VS    51.91     101    17.

                                       100 m VS  1:35.16     170     7.

                                       200 m VS  3:32.68     158     4.

 

   Brozman Andrej         97    UMB     50 m P     45.27     205     6.

                                        50 m VS    36.90     191     6.

                                       100 m PP  1:39.66     153     7.

                                       100 m VS  1:24.60     169     5.

                                       100 m P   1:43.91     175     7.

                                       200 m VS  3:11.43     157     5.

 

   Dučová Vladislava      99    UMB     50 m P     53.63     179    12.

                                        50 m VS    47.83     129    14.

                                       100 m VS  1:52.57     103     9.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     50 m P     48.30     246     3.

                                        50 m VS    40.40     214     3.

                                       100 m P   1:43.87     250     2.

                                        50 m Z     47.50     188     2.

                                       200 m VS  3:26.25     173     3.

 

   Halabuk Michal N       96    UMB     50 m P     50.67     146    12.

                                        50 m VS    46.37      96    15.

                                       100 m P   1:49.45     150    10.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P     44.93     210     5.

                                        50 m VS    37.51     182     8.

                                       100 m PP  1:35.83     172     5.

                                       100 m VS  1:24.67     168     6.

                                       100 m P   1:39.25     201     4.

                                       200 m VS  3:08.58     164     4.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m P     51.16     142    13.

                                        50 m VS    40.07     149    10.

                                       100 m VS  1:35.14     118     9.

                                       100 m P   1:55.57     127    14.

                                        50 m Z     58.22      67     8.

                                       200 m VS  3:37.69     106     7.

 

   Hríbiková Sára         99    UMB     50 m P     55.98     158    17.

                                        50 m VS    53.06      94    20.

                                        50 m Z     53.78     129     4.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB     50 m P     45.72     290     1.

                                        50 m VS    45.14     153    10.

                                       100 m VS  1:50.88     108     7.

                                       100 m P   1:42.33     261     1.

 

   Ivančáková Jaroslava N 96    UMB     50 m P    diskv.              

                                        50 m VS    46.65     139    14.

                                       100 m P   1:50.40     208     8.

 

   Kotelešová Martina N   98    UMB     50 m P     57.60     145    19.

                                        50 m VS  1:02.15      58    24.

 

   Kováč Martin N         98    UMB     50 m P     57.91      98    13.

                                       100 m P   2:04.61     101     6.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m Z   1:20.52     379     4.

                                       100 m VS  1:08.07     466     1.

                                       100 m P   1:33.30     345     4.

                                       200 m VS  2:33.59     420     4.

 

   Kováčová Timea         0     UMB     25 m VS    24.50       0     3.

                                        25 m P     25.20       0     1.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m P     54.80     168    15.

                                       100 m Z   1:54.16     133     2.

                                        50 m VS    47.76     129    13.

                                       100 m VS  1:51.50     106     8.

                                        50 m Z     55.00     121     6.

 

   Leško Matej            94    UMB    100 m M   1:18.90     262     4.

                                       100 m Z   1:17.71     285     1.

                                       100 m PP  1:18.68     311     3.

                                       100 m VS  1:06.08     355     2.

                                        50 m M     35.31     274     5.

                                       200 m VS  2:23.23     374     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m P     42.48     361     3.

                                       100 m Z   1:19.02     401     3.

                                        50 m VS    32.66     406     3.

                                        50 m M     39.55     284     4.

                                        50 m Z     37.36     387     2.

                                       200 m VS  2:30.66     444     3.

 

   Máčadi Marek           98    UMB     50 m P     51.66     138     6.

                                        50 m VS    40.50     145    11.

                                       100 m VS  1:30.89     136     4.

                                        50 m Z     49.58     109     5.

                                       200 m VS  3:23.43     130     3.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m P     39.38     454     2.

                                       100 m Z   1:16.36     444     2.

                                        50 m VS    30.14     517     2.

                                       100 m PP  1:15.49     507     2.

                                       100 m P   1:25.83     443     3.

                                        50 m Z     39.28     333     5.

                                       200 m VS  2:22.10     530     1.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m P     37.26     368     1.

                                        50 m VS    29.00     395     4.

                                        50 m M     33.97     308     4.

                                       100 m P   1:19.81     387     2.

                                        50 m Z     35.38     301     1.

                                       200 m VS  2:24.62     364     4.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB     50 m P     49.84     224     6.

                                        50 m VS    41.78     194     6.

                                       100 m P   1:47.25     227     5.

                                       200 m VS  3:25.07     176     2.

 

   Mesároš Michal         99    UMB     50 m P     52.53     131     8.

 

   Očenáš Daniel Miloslav 97    UMB     50 m P     49.04     161    11.

                                        50 m VS    44.18     111    14.

                                       100 m PP  1:54.72     100     9.

                                       100 m VS  1:48.98      79    11.

                                       100 m P   1:51.73     141    12.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M   1:20.38     359     1.

                                       100 m Z   1:29.36     277     6.

                                       100 m PP  1:21.83     398     4.

                                        50 m Z     40.60     302     6.

                                       200 m VS  2:39.46     375     5.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB     50 m P     49.76     225     5.

                                        50 m VS    41.47     198     4.

                                       100 m VS  1:35.61     168     4.

                                       100 m P   1:46.34     233     4.

                                       200 m VS  3:26.94     171     4.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB     50 m P     53.04     185    17.

                                        50 m VS    43.35     173    11.

                                       100 m VS  1:42.67     136    11.

                                        50 m Z     53.65     130     8.

                                       200 m VS  3:45.50     132     5.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     100 m M  1:19.60     370     1.

                                        50 m VS    31.43     455     2.

                                        50 m M     35.23     401     2.

                                       100 m P   1:38.05     297     1.

                                        50 m Z     39.24     334     3.

                                       200 m VS  2:32.94     425     1.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB     50 m P     50.43     216    12.

                                        50 m VS    46.22     143    12.

                                       100 m VS  1:45.28     126    12.

                                       100 m P   1:55.16     183    11.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m P     57.36     146    18.

                                        50 m VS    44.85     156     9.

                                       100 m VS  1:39.74     148     5.

                                       200 m VS  3:43.51     136     5.

 

   Villant Jakub          95    UMB    100 m M   1:20.20     250     5.

                                        50 m VS    31.58     305     6.

                                       100 m VS  1:10.75     289     5.

                                        50 m M     35.98     259     6.

                                       100 m P   1:32.53     248     6.

                                       200 m VS  2:35.34     293     5.

 

   Vrbová Eva             96    UMB     50 m P     50.39     216    11.

                                       100 m P   1:50.20     209     7.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB     50 m P     50.95     209    10.

                                        50 m VS    46.24     143    11.

                                       100 m VS  1:45.82     124     6.

                                       100 m P   1:50.73     206     8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: