VÝPIS VÝSLEDKOV

Veľkonočné plavecké preteky 2008

VII.ročník

 

 

   Miesto konania: Žiar nad Hronom

   Dátum konania:  15.3.2008

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––––

   Balážová Marianna      95    UMB    100 m P    1:41.66     266     5.

                                        50 m Z      48.74     174     6.

                                        50 m VS     40.42     214     7.

                                        50 m P      45.85     287     4.

                                       100 m VS   1:28.39     213     4.

 

   Banský Patrik          96    UMB    100 m P    1:47.99     156     4.

                                        50 m Z      53.43      87     4.

                                        50 m VS     51.14      72    10.

                                        50 m P      49.69     155     5.

 

   Dibala Peter           98    UMB    100 m P    1:59.76     114     5.

                                        50 m VS     54.90      58     8.

                                        50 m P      56.65     104     6.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    100 m P    1:48.86     217     1.

                                        50 m VS     41.73     194     1.

                                        50 m M      52.00     125     1.

                                       100 m Z    1:50.31     147     1.

                                       100 m VS   1:34.84     172     1.

 

   Ficka Patrik           00    UMB     25 m Z      28.87       0     2.

 

   Havetta Marcel         97    UMB    100 m P    1:37.69     211     1.

                                        50 m VS     38.34     171     6.

                                        50 m M      46.23     122     4.

                                        50 m P      44.79     212     1.

                                       100 m VS   1:24.03     172     3.

 

   Hazucha Michal         96    UMB     50 m Z      56.25      75     5.

                                        50 m VS     47.11      92     9.

                                        50 m P      55.84     109     8.

                                       100 m VS   1:44.45      89     4.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB    100 m P    1:51.26     203     2.

                                        50 m Z    1:05.56      71     6.

                                        50 m VS     49.90     113     7.

                                        50 m P      50.86     210     1.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB     50 m VS     53.97      90    11.

                                        50 m P    1:01.80     117    12.

 

   Kováč Martin           98    UMB     50 m P      57.76      98     7.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB     50 m Z      58.33     101     3.

                                        50 m VS   1:00.12      65    12.

                                        50 m P    1:07.58      89    14.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m Z      38.32     237     3.

                                        50 m VS     31.41     310     3.

                                        50 m M      36.99     238     3.

                                       100 m Z    1:22.90     234     2.

                                       100 m VS   1:08.96     312     2.

 

   Mačádi Marek           98    UMB    100 m P    1:58.86     117     4.

                                        50 m Z      50.03     106     2.

                                        50 m VS     49.97      77     5.

                                        50 m P      55.39     112     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m P    1:23.98     473     1.

                                        50 m VS     29.56     548     1.

                                        50 m M      33.50     467     1.

                                       100 m VS   1:04.36     552     1.

 

   Markovič Martin        94    UMB     50 m Z      37.97     244     2.

                                        50 m VS     30.73     332     2.

                                        50 m M      41.88     164     5.

                                       100 m Z    1:22.61     237     1.

                                       100 m VS   1:11.99     274     3.

 

   Medveďová Michaela     99    UMB    100 m P    1:52.60     196     3.

                                        50 m VS     51.66     102     9.

                                        50 m P      52.21     194     2.

 

   Necpálová Katarína     99    UMB     50 m Z    1:06.21      69     7.

                                        50 m P      58.25     140     9.

 

   Očenáš Daniel-Miloslav 97    UMB    100 m P    1:53.14     136     6.

                                        50 m VS     51.80      69    11.

                                        50 m P      52.50     131     7.

                                       100 m VS   2:00.52      58     5.

 

   Praženicová Dominika   94    UMB    100 m P    1:59.61     163     6.

                                        50 m VS     50.68     108     8.

                                        50 m P      54.78     168     6.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m P    1:28.34     406     2.

                                        50 m VS     32.89     397     3.

                                        50 m M      34.65     422     2.

                                        50 m P      40.09     430     1.

 

   Spišiaková Kristína    98    UMB    100 m P    1:54.39     187     6.

                                        50 m Z    1:01.01      89     5.

                                        50 m P      53.20     184     4.

                                       100 m VS   1:47.68     117     4.

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB     50 m Z      52.25     141     5.

                                        50 m VS     44.82     157     8.

                                        50 m P      54.18     174     8.

                                       100 m VS   1:45.30     126     6.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB     50 m VS     53.05      94     9.

                                        50 m P      53.19     184     7.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB     50 m VS     47.40     132     4.

                                        50 m P    1:00.56     124    11.

                                       100 m VS   1:52.49     103     5.

 

   Vrbová Júlia           98    UMB    100 m P    2:06.22     139     9.

                                        50 m VS   diskv.              

                                        50 m P      59.36     132    10.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: