VÝPIS VÝSLEDKOV

Banskobystrický plavecký pohár 2008

1.kolo, 4.ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  9.2.2008

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.kpzbb.szm.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––-–––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     100 m M   1:09.31     387     1.

                                         50 m P     41.01     276     4.

                                         50 m VS    29.18     387     1.

                                        100 m PP  1:17.61     324     2.

                                         50 m M     31.15     399     1.

                                         50 m Z     35.03     310     1.

 

   Balážová Marianna      95    UMB      50 m P     46.89     269    10.

                                         50 m VS    40.32     215     7.

                                        100 m VS  1:32.92     183     6.

                                        100 m P   1:45.67     237     7.

 

   Banský Patrik          96    UMB      50 m P     50.79     145     2.

                                         50 m VS    47.29      91     5.

                                        100 m P   1:53.20     135     3.

 

   Bobáková Nadja         98    UMB      50 m P   1:00.73     123     7.

                                         50 m Z   1:08.22      63    10.

 

   Brozman Andrej         97    UMB      50 m P     52.04     135     3.

                                         50 m VS    47.88      87     6.

                                        100 m P   1:51.72     141     2.

 

   Dibala Peter           98    UMB      50 m P     54.05     120     4.

                                         50 m VS    52.44      66     7.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB      50 m P     49.71     225     1.

                                         50 m VS    42.39     185     1.

                                        100 m PP  1:42.75     201     1.

                                        100 m VS  1:31.38     192     1.

                                        100 m P   1:58.47     168     3.

 

   Gašperan Jozef         84    UMB      50 m P     33.56     504     1.

                                         50 m VS    26.83     498     1.

                                        100 m PP  1:08.02     481     1.

                                         50 m M     29.19     486     1.

                                        100 m P   1:14.26     481     1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m P     44.98     209     1.

                                         50 m VS    37.68     180     2.

                                        100 m P   1:42.07     185     1.

                                        200 m VS  3:05.33     173     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB      50 m P     41.29     394     4.

                                        100 m PP  1:27.66     323     8.

                                         50 m M     40.68     261     7.

                                        100 m P   1:28.09     409     3.

                                        200 m VS  3:00.54     258     6.

 

   Hazucha Michal         96    UMB      50 m P     57.21     101     5.

                                         50 m VS    47.94      87     7.

                                         50 m Z   1:00.30      60     3.

 

   Hrušková Lucia         98    UMB      50 m P     49.96     222     2.

                                         50 m VS    55.48      82     9.

                                        100 m P   1:49.73     212     1.

 

   Kielarová Viktória     99    UMB      50 m P   1:03.89     106     9.

                                         50 m VS    57.56      74    10.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     100 m M   1:18.26     269     2.

                                         50 m P     37.92     349     1.

                                         50 m VS    30.26     347     2.

                                        100 m PP  1:17.62     324     2.

                                         50 m M     35.93     260     2.

                                        100 m P   1:25.47     315     2.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     100 m M   1:26.69     286     1.

                                        100 m Z   1:25.73     314     1.

                                        100 m PP  1:26.95     331     2.

                                         50 m M     39.97     275     1.

                                        200 m VS  2:41.59     360     1.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB      50 m P     43.58     335     7.

                                         50 m VS    31.48     453     2.

                                        100 m PP  1:20.79     413     4.

                                         50 m M     35.72     385     5.

                                         50 m Z     39.07     338     4.

                                        200 m VS  2:37.94     386     5.

 

   Kremserová Barbora     98    UMB      50 m VS    53.73      91     7.

                                         50 m Z     59.01      98     4.

 

   Leško Matej            94    UMB      50 m P     44.35     218     6.

                                        100 m Z   1:24.25     223     2.

                                        100 m PP  1:23.79     257     5.

                                        100 m VS  1:12.83     265     4.

                                         50 m Z     42.16     178     3.

                                        200 m VS  2:34.99     295     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB      50 m P     43.82     329     9.

                                        100 m Z   1:20.98     372     2.

                                        100 m PP  1:21.43     404     5.

                                         50 m M     39.92     276     6.

                                         50 m Z     37.89     371     3.

                                        200 m VS  2:33.11     423     4.

 

   Macková Michaela       93    UMB      50 m P     43.77     330     3.

                                         50 m VS    36.39     293     5.

                                        100 m P   1:35.05     326     2.

                                         50 m Z     45.48     214     3.

                                        200 m VS  2:52.45     296     2.

 

   Markovič Martin        94    UMB      50 m P     43.01     239     5.

                                         50 m VS    31.78     300     4.

                                        100 m VS  1:10.91     287     2.

                                        100 m P   1:34.46     233     5.

                                        200 m VS  2:42.51     256     5.

 

   Perešíni Martin        95    UMB      50 m P     40.26     292     3.

                                        100 m PP  1:18.06     318     3.

                                         50 m M     36.98     239     4.

                                        100 m P   1:27.56     293     4.

                                        200 m VS  2:34.92     296     2.

 

   Praženicová Dominika   94    UMB      50 m P     55.92     158    15.

                                         50 m VS    50.49     110    11.

                                        100 m P   2:02.65     151    10.

                                         50 m Z   1:08.22      63     9.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     100 m M   1:20.43     358     2.

                                         50 m P     41.68     383     6.

                                        100 m PP  1:23.12     379     6.

                                         50 m M     35.32     398     3.

                                        100 m P   1:31.00     371     4.

 

   Sedmák Jakub           99    UMB      50 m VS   diskv.              

                                        100 m VS   diskv.              

 

   Škvarková Alexandra    97    UMB      50 m VS    44.29     162     4.

                                        100 m VS  1:45.23     126     4.

                                         50 m Z     57.09     108     6.

 

   Štefániková Karolína   94    UMB      50 m P     50.55     214    14.

                                         50 m VS    47.13     135    10.

                                        100 m P   1:52.53     196     8.

 

   Šufliarska Dorota      97    UMB      50 m P     51.48     203     7.

                                         50 m VS    52.60      97     8.

 

   Šuleková Viktória      99    UMB      50 m P   1:04.01     105    10.

                                         50 m VS    50.67     108     4.

 

   Villant Jakub          95    UMB     100 m M   1:24.12     216     3.

                                         50 m P     42.65     245     4.

                                         50 m VS    33.66     252     6.

                                        100 m PP  1:24.93     247     7.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     100 m Z   1:40.42     132     3.

                                         50 m VS    39.18     160     7.

                                        100 m PP  1:40.39     149     5.

                                        100 m VS  1:22.66     181     4.

                                         50 m Z     45.98     137     8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: