VÝPIS VÝSLEDKOV

medzinárodné plavecké preteky

 

 

   Miesto konania: Banská Bystrica, UMB

   Dátum konania:  24.-25.11.2007

   Bazén:          krytý, 25m, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.netmax.sk/umbbb

   Výsledky na www.swimrankings.net

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--–––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          UMB   1992   100m M     1:08.31      3.

                                        50m M     0:30.18      3.

                                       200m PP    2:39.02     12.

                                       400m VS    5:02.60     12.

 

   Balážová Mariana       UMB   1995    50m VS    0:42.39      1.

 

   Banský Patrik          UMB   1996    50m P     0:52.69      2.

 

   Beňová Barbora         UMB   1994   100m P     1:30.16      2.

                                        50m P     0:41.52      1.

                                       200m PP    2:55.52      5.

 

   Bobáková Nadja         UMB   1998    50m P     1:03.94      4.

                                        50m Z     1:05.11      3.

                                        50m VS    1:03.49      4.

 

   Češíková Barbora       UMB   1992   100m M     1:13.79      1.

                                        50m M     0:32.32      1.

                                       200m PP    2:42.60      6.

                                       400m VS    5:08.04     11.

 

   Fedorová Adriana       UMB   1998    50m Z     0:49.91      1.

 

   Gašperan Jozef         UMB   1984   100m P     1:13.45      2.

                                        50m P     0:33.27      2.

                                       200m PP    2:32.65      5.

 

   Havetta Marcel         UMB   1997    50m Z     0:48.08      1.

 

   Havettová Veronika     UMB   1995   100m P     1:28.51      2.

                                        50m P     0:40.75      2.

                                       200m PP    3:08.41     13.

 

   Hazucha Michal         UMB   1996    50m P     0:56.85      3.

                                        50m VS    0:51.16      3.

 

   Hríbiková Sára         UMB   1999    50m P     0:57.22      3.

 

   Hrušková Lucia         UMB   1998    50m P     0:51.38      2.

 

   Kontúr Jakub           UMB   1994   100m P     1:21.47      2.

                                        50m P     0:37.42      2.

                                       200m PP    2:48.48      3.

 

   Košinová Annamária     UMB   1996   100m VS    1:15.67      1.

                                        50m VS    0:34.38      1.

                                       200m PP    2:59.09      1.

                                       400m VS    5:49.25     22.

 

   Kováčová Ingrid        UMB   1995   100m VS    1:08.91      2.

                                        50m VS    0:31.28      2.

                                       200m PP    2:54.65      5.

                                       400m VS    5:35.84     19.

 

   Kováčová Timea         UMB   2000    50m P     1:06.60      5.

 

   Kremserová Barbora     UMB   1998    50m VS    0:54.02      3.

 

   Mačádi Marek           UMB   1998    50m Z     0:53.35      2.

                                        50m VS    0:47.69      1.

 

   Macková Daniela        UMB   1994   100m Z     1:19.52      1.

                                        50m Z     0:37.87      1.

                                       200m PP    2:56.03      6.

                                       400m VS    5:24.41     16.

 

   Markovič Martin        UMB   1994   100m VS    1:13.73      2.

                                        50m VS    0:31.88      2.

                                       200m PP    2:59.70      4.

 

   Očenáš Daniel          UMB   1997    50m P     0:52.56      1.

                                        50m VS    0:51.20      4.

 

   Perešíni Martin        UMB   1995   100m VS    1:08.42      2.

                                        50m VS    0:30.71      2.

                                       200m PP    2:52.45      6.

                                       400m VS    5:25.91     19.

 

   Roupcová Lucia         UMB   1995   100m M     1:20.93      1.

                                        50m M     0:35.80      1.

                                       200m PP    2:54.67      6.

 

   Sedmák Jakub           UMB   1999    50m Z     0:57.14      3.

                                        50m VS    0:47.81      2.

 

   Škvarková Alexandra    UMB   1997    50m Z     0:57.87      2.

                                        50m VS    0:47.36      2.

 

   Štefániková Karolína   UMB   1995    50m P     0:50.86      1.

 

   Števčinová Katarína    UMB   1993   100m VS    1:07.43      1.

                                        50m VS    0:30.85      1.

                                       200m PP    2:52.18      1.

                                       400m VS    5:10.83     12.

 

   Veselovský Marek       UMB   1997    50m P     1:15.60      4.

 

   Villant Jakub          UMB   1995   100m M     1:30.05      2.

                                        50m M     0:39.64      2.

                                       200m PP    3:07.12     11.

                                       400m VS    5:46.73     23.

 

   Višňanský Samuel       UMB   1991   100m P     1:23.91      3.

                                        50m P     0:37.60      2.

                                       200m PP    2:56.03      6.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: