VÝPIS VÝSLEDKOV

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2007

žiaci A, B, C, jun., sen., 6.kolo

 

 

   Miesto konania: Rimavská Sobota

   Dátum konania:  10.11.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m Z      40.94     294     3.

                                       100 m P    1:28.76     400     3.

                                       400 m PP   6:24.20     352     7.

 

   Gašperan Jozef         84    UMB    100 m P    1:12.62     514     1.

                                        50 m M      29.56     468     1.

                                       400 m PP   5:46.88     351     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m P    1:27.70     415     2.

                                       200 m VS   2:57.81     270     5.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m P    1:23.49     338     1.

                                       200 m VS   2:32.93     308     4.

                                        50 m M      32.40     355     2.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m VS   1:15.11     347     2.

                                       400 m PP   6:14.94     379     2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m P    1:37.18     305     4.

                                       400 m PP   6:20.36     363     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m VS   1:14.18     360     6.

                                       400 m PP   5:56.49     440     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    200 m M    2:50.85     397     1.

                                       400 m PP   5:41.16     503     4.

 

   Markovič Martin        94    UMB    100 m VS   1:14.82     244     9.

                                       100 m P    1:35.82     224     4.

                                       200 m VS   2:51.03     220     7.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m P    1:27.71     292     1.

                                       400 m PP   6:11.31     286     2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    200 m M    3:09.62     290     1.

                                       400 m PP   6:15.62     376     2.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m Z      38.72     348     2.

                                       100 m P    1:33.30     345     2.

                                       400 m PP   6:18.32     368     3.

 

   Villant Jakub          95    UMB    100 m VS   1:16.79     226     4.

                                       100 m P    1:36.52     219     2.

                                       200 m VS   2:49.57     225     3.

 

   UMB Banská Bystrica          UMB     4x50m VS  2:06.77    510      2.

     Števčinová Katarína  93                        31.36

     Beňová Barbora       94                      1:04.37

     Macková Daniela      94                      1:37.60

     Majtánová Michaela   94                      2:06.77

 

   UMB Banská Bystrica          UMB     4x50m VS  2:19.59    382      2.

     Roupcová Lucia       95                        33.69

     Havettová Veronika   95                      1:11.22

     Košinová Annamária   96                      1:47.94

     Kováčová Ingrid      95                      2:19.59

 

   UMB Banská Bystrica          UMB     4x50m VS  2:07.49    368      3.

     Kontúr Jakub         94                        29.82

     Markovič Martin      94                      1:03.05

     Villant Jakub        95                      1:36.79

     Perešíni Martin      95                      2:07.49

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: