VÝPIS VÝSLEDKOV

Letné majstrovstvá Slovenska mladších žiakov 2007

 

 

   Miesto konania: Spišská Nová Ves

   Dátum konania:  29.6.-1.7.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektronická časomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk, www.swimmsvk.sk

   Výsledky na www.swimrankings.net

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Košinová Annamária     96    UMB    400m VS    5:44.53     343     8.

                                       100m PP    1:26.98     332     8.

                                       100m VS    1:18.12     309    15.

                                       800m VS   11:58.75     330     6.

                                       200m PP    3:05.33     336     7.

                                       200m VS    2:51.16     303    11.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    400m VS    5:31.61     385     8.

                                       100m PP    1:21.89     397    11.

                                       100m VS    1:09.54     438     6.

                                       50m VS       31.39     458     8.

                                       200m M     3:16.34     262     6.

                                       100m Z     1:23.61     339    11.

                                       200m VS    2:37.87     387    12.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    400m VS    5:34.69     281     6.

                                       100m PP    1:20.42     291     8.

                                       100m VS    1:09.49     305     4.

                                       400m PP    6:19.21     269     5.

                                       200m VS    2:32.77     309     4.

                                        50m VS      31.39     312     6.

                                       200m PP    2:56.02     280     5.

                                       800m VS   11:42.05     280     5.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100m M     1:21.75     342     5.

                                       100m PP    1:23.41     376    16.

                                       400m PP    disk.

                                       200m M     3:08.61     295     4.

                                       100m P     1:31.29     368     9.

                                       200m PP    3:01.07     360    17.

 

   Villant Jakub          95    UMB    100m VS    1:21.62     188    27.

                                       100m P     1:44.43     173    20.

                                       200m VS    2:47.61     234    14.

                                        50m VS      35.60     214    22.

                                       100m Z     disk.

                                       800m VS   12:26.47     233     9.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: