VÝPIS VÝSLEDKOV

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2007

žiaci A, B, C, jun., sen., 3.kolo

 

 

   Miesto konania: Rimavská Sobota

   Dátum konania:  12.5.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beer Richard           95    UMB    100 m VS   1:32.22     130     6.

                                       200 m VS   3:24.29     129     5.

                                       100 m Z    1:51.09      97     2.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     50 m Z      34.32     500     1.

                                       100 m P    1:23.88     474     1.

                                       400 m PP   5:42.52     497     1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m Z      55.06      80     2.

                                       100 m P    1:49.68     149     1.

                                        50 m M      48.32     107     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m P    1:33.18     346     1.

                                       200 m VS   3:07.84     229     1.

                                       100 m Z    1:35.35     228     2.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m VS   1:09.62     303     1.

                                       100 m P    1:26.41     305     2.

                                        50 m M      33.82     312     1.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m Z      39.89     210     3.

                                       200 m VS   2:36.07     289     2.

                                       100 m Z    1:25.52     213     3.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    200 m VS   2:34.90     296     1.

                                       400 m PP   6:15.51     277     1.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    200 m M    3:24.19     232     2.

                                       400 m PP   diskv.               

 

   UMB Banská Bystrica          UMB    4x50 m VS  2:15.85     304     1.

     Leško Matej          94                        33.24

     Beer Richard         95                      1:13.56

     Perešíni Martin      95                      1:45.05

     Kontúr Jakub         94                      2:15.85

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: