VÝPIS VÝSLEDKOV

Súťaž olympijských nádejí

36. ročník medzinárodných plaveckých pretekov juniorov

Memoriál Kataríny Jonecovej a Alexandra Laskovského

Nominačné preteky na Majstrovstvá Sveta juniorov a EYOF

 

 

   Miesto konania: Košice

   Dátum konania:  12.-13.5.2007

   Bazén:          krytý, 50m, 8 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.swimmsvk.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por. Dátum

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--–––––––––––––––––––––––––––––----------

   Adamják Tomáš         92     UMB      50 m Z    0:34,71    380    3.  12.05.07

                                        400 m VS   5:18,63    349    6.  12.05.07

                                        800 m VS  11:02,94    353    6.  12.05.07

                                         50 m M    0:31,66    411    8.  13.05.07

                                       1500 m VS  21:00,79    350    5.  13.05.07

 

   Beňová Barbora        94     UMB      50 m P    0:42,70    385    5.  12.05.07

                                        200 m P    3:17,09    389    5.  12.05.07

                                        100 m VS   1:11,66    428    8.  12.05.07

                                         50 m VS   0:33,04    413   11.  12.05.07

                                       1500 m VS  21:40,21    408    4.  13.05.07

                                        100 m P    1:31,76    390    5.  13.05.07

                                        200 m PP   3:00,87    384    7.  13.05.07

 

   Macková Daniela       94     UMB      50 m Z    0:40,01    361    5.  12.05.07

                                        800 m VS  11:07,93    424    6.  12.05.07

                                         50 m P    0:45,54    317    7.  12.05.07

                                        400 m VS   5:33,40    400    7.  12.05.07

                                       1500 m VS  21:40,10    408    3.  13.05.07

                                        200 m PP   3:04,47    362    9.  13.05.07

                                        200 m VS   2:45,71    355   10.  13.05.07

 

   Majtánová Michaela    94     UMB     800 m VS  10:21,14    527    2.  12.05.07

                                        400 m VS   5:04,78    524    4.  12.05.07

                                        100 m VS   1:06,84    528    5.  12.05.07

                                         50 m VS   0:30,56    522    5.  12.05.07

                                        200 m VS   2:24,48    535    2.  13.05.07

                                        200 m Z    2:53,05    408    7.  13.05.07

 

   Racková Nichaela      93     UMB     100 m M    1:13,61    480    1.  12.05,07

                                        800 m VS  10:58,87    442    5.  12.05.07

                                         50 m VS   0:31,08    496    7.  12.05.07

                                        100 m VS   1:07,55    511    7.  12.05.07

                                         50 m M    0:32,89    507    1.  13.05.07

                                       1500 m VS  21:04,17    444    1.  13.05.07

                                        200 m PP   2:45,59    500    4.  13.05.07

 

   Števčinová Katarína   93     UMB     800 m VS  10:52,40    455    4.  12.05.07

                                        400 m VS   5:16,15    469    6.  12.05.07

                                         50 m VS   0:32,77    424   10.  12.05.07

                                       1500 m VS  21.26,18    421    2.  13.05.07

                                        200 m VS   2:31,35    466    7.  13.05.07

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: