VÝPIS VÝSLEDKOV

Veľká cena Dolného Kubína, VI. ročník

Žinčicový míting

 

 

   Miesto konania: Dolný Kubín

   Dátum konania:  21.-22.4.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektročasomiera Omega

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB    200 m P    3:09.47     406     9.

                                       100 m VS   1:11.89     396    15.

                                       100 m PP   1:22.50     388    17.

 

   Češíková Barbora       92    UMB     50 m M      32.03     534     8.

                                       100 m VS   1:03.76     567     5.

                                       100 m PP   1:12.32     576     4.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m P    1:25.24     318     9.

                                        50 m VS     29.88     361    13.

                                        50 m P      38.57     332     6.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     50 m Z      40.19     311     8.

                                       100 m VS   1:11.25     406     5.

                                       100 m PP   1:23.27     377     5.

 

   Leško Matej            94    UMB    200 m VS   2:36.46     287    19.

                                       100 m Z    1:26.66     205    13.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m Z      38.12     364     9.

                                       100 m VS   1:14.08     362    21.

                                       200 m Z    2:52.02     382    10.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m Z      44.09     235    12.

                                       200 m P     diskv.  

                                       100 m PP   1:30.22     297    23.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    200 m VS   2:20.83     544     4.

                                       100 m M    1:20.80     353    10.

                                       400 m VS   4:59.92     520     3.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    200 m VS   2:06.09     549     4.

                                       100 m M    1:02.80     521     3.

                                       400 m VS   4:31.93     523     6.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m VS   1:10.46     292     2.

                                       100 m PP   1:22.72     267     4.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    200 m VS   2:29.15     458     8.

                                       50 m VS      31.67     445     8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: