VÝPIS VÝSLEDKOV

Majstrovstvá stredoslovenskej oblasti 2007

žiaci A, B, C, jun., sen., 2.kolo

 

 

   Miesto konania: Handlová

   Dátum konania:  14.4.2007

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beňová Barbora         94    UMB    400 m VS  5:41.80     351     5.

                                       200 m PP  2:55.09     398     3.

                                        50 m P   diskv.              

 

   Češíková Barbora       92    UMB    200 m PP  2:36.75     554     1.

                                       200 m Z   2:42.66     452     1.

                                        50 m P     38.54     484     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    400 m VS  6:26.64     243     3.

                                       200 m PP  3:17.74     276     3.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m VS    31.43     310     3.

                                        50 m P     39.96     298     2.

                                       400 m VS  5:42.94     260     5.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    400 m VS  5:54.95     314     1.

                                       200 m PP  3:17.22     278     2.

                                       200 m Z   3:11.20     278     1.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    400 m VS  5:41.37     353     2.

                                       200 m Z   3:08.22     292     2.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m VS    33.01     267     5.

                                       200 m Z   3:01.98     232     2.

                                       400 m VS  5:34.84     280     3.

 

   Macková Daniela        94    UMB    400 m VS  5:29.57     392     3.

                                       200 m Z   2:54.77     364     3.

                                        50 m P     44.50     314     5.

 

   Macková Michaela       93    UMB    200 m PP  3:11.25     305     4.

                                       200 m Z   3:16.70     255     8.

                                        50 m P     46.02     284     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    400 m VS  5:06.76     486     1.

                                       200 m PP  2:48.63     445     2.

                                       200 m Z   2:52.04     382     2.

 

   Pavlík Ján             89    UMB     50 m VS    26.04     545     1.

                                       200 m PP  2:28.53     466     1.

                                       400 m VS  4:31.05     528     1.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m VS    31.40     311     1.

                                       200 m PP  2:57.18     274     1.

                                       400 m VS  5:41.36     264     1.

 

   Racková Michaela       93    UMB    400 m VS  5:23.02     416     3.

                                       200 m PP  diskv.              

                                        50 m P   diskv.              

 

   Števčinová Katarína    93    UMB    400 m VS  5:20.51     426     1.

                                       200 m PP  2:59.38     370     2.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: