VÝPIS VÝSLEDKOV

34. International Swimm Meeting Ravne 2007

 

 

   Miesto konania: Ravne na Koroškem, Slovinsko

   Dátum konania:  17.-18.3.2007

   Bazén:          krytý, 50m, 10 dráh, obrátky hladké

   Meranie časov:  elektronické

   Kompletné výsledky: www.plavalna-zveza.si

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--–––––––––––––––––––––––

   PAVLÍK Ján            89    UMB     200 m VS   2:10,27      6.

                                      1500 m VS  18:11,51      6.

                                       400 m VS   4:34,75      3.

                                       400 m PP   5:20,11      6.

                                                          

   KONTÚR Jakub          94    UMB      50 m P    0:39,54      7.

                                        50 m VS   0:31,04     10.

                                       200 m P    3:16,73      7.

                                       100 m P    1:26,50      4.

                                                         

   ŠTEVČINOVÁ Katarína   93    UMB      50 m VS   0:32,05     11.

                                       200 m VS   2:33,66     15.

                                       400 m VS   5:24,80      7.

                                       100 m VS   1:11,04      7.

                                                          

   BEŇOVÁ Barbora        94    UMB      50 m P    0:42,93     10.

                                       200 m P    3:16,37      8.

                                       200 m PP   3:01,67      9.

                                       100 m P    1:31,75     13.

                                       100 m VS   1:11,19      8.

                                                          

   KOVÁČOVÁ Ingrid       95    UMB      50 m VS   0:32,65      4.

                                       100 m Z    1:28,20      8.

                                       200 m VS   2:46,04      6.

                                        50 m Z    0:41,21      7.

                                       200 m Z    3:06,50      7.

                                       100 m VS   1:11,72      5.

                                                          

   ROUPCOVÁ Lucia        95    UMB      50 m P    0:44,32      7.

                                       100 m M    1:25,42      3.

                                       200 m PP   3:04,24      4.

                                        50 m M    0:36,47      3.

                                       200 m M    3:17,59      3.

                                                           

   KOŠINOVÁ Annamária    96    UMB      50 m P    0:50,47     11.

                                       100 m Z    1:36,31     11.

                                       200 m PP   3:11,75      5.

                                        50 m Z    0:45,05     10.

                                       100 m P    1:46,61      8.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: