VÝPIS VÝSLEDKOV

3.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. "B" a "C"

 

 

   Miesto konania: Martin

   Dátum konania:  27.5.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Bariaková Dominika     96    UMB     100 m P   1:51.61     201     3.

                                        200 m VS  3:35.62     151     3.

                                        100 m Z   1:47.90     157     4.

 

   Beer Richard           95    UMB     100 m VS  1:35.32     118     8.

                                        100 m P   2:11.68      86    11.

                                        100 m Z   1:50.51      99     3.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     100 m VS  1:12.41     387     3.

                                        200 m VS  2:37.86     386     2.

                                        400 m PP  6:24.80     350     4.

 

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m Z     51.77      96     1.

                                        100 m P   1:51.37     142     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     100 m VS  1:20.09     286     6.

                                        100 m P   1:30.80     374     1.

                                        100 m Z   1:34.33     235     6.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     200 m VS  3:08.11     228     1.

                                         50 m M     47.51     163     1.

                                        100 m Z   1:38.66     206     2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     200 m M   3:33.70     202     3.

                                        200 m VS  2:49.42     312     3.

                                        400 m PP  6:56.36     276     2.

 

   Macková Daniela        94    UMB     100 m VS  1:17.82     312     5.

                                        100 m P   1:35.56     321     4.

                                        200 m VS  2:47.00     326     3.

                                        100 m Z   1:28.72     283     4.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     100 m VS  1:10.01     428     2.

                                        200 m VS  2:30.56     445     1.

                                        400 m PP  6:01.42     423     3.

                                        100 m Z   1:23.81     336     2.

 

   Mihál Oliver           94    UMB     100 m VS  1:35.28     118    16.

                                        100 m P   1:56.51     124    10.

                                        100 m Z   1:54.44      89    12.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     100 m VS  1:15.45     238     1.

                                        100 m P   1:39.16     202     1.

                                        400 m PP  6:49.32     213     1.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     200 m M   3:10.70     285     1.

                                        100 m P   1:37.89     298     4.

                                        400 m PP  6:42.73     305     1.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: