VÝPIS VÝSLEDKOV

Medzinárodné plavecké preteky

 

 

   Miesto konania: Salgótarján, HUN

   Dátum konania:  14.5.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Bariaková Dominika     96    UMB    100 m Z    1:55.02     130     4.

                                       100 m P    2:00.40     160     6.

                                       100 m VS   1:43.48     132     7.

 

   Beer Richard           95    UMB    100 m Z    1:57.15      83     4.

                                       100 m P    2:24.10      65     6.

                                       100 m VS   1:42.70      94     4.

 

   Beňová Barbora         94    UMB    100 m Z    1:33.14     245     8.

                                       100 m P    1:34.95     327     2.

                                       200 m PP   3:05.33     335     4.

                                       100 m VS   1:15.13     347     6.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m Z    1:18.70     406     1.

                                       100 m P    1:30.61     376     1.

                                       200 m PP   2:47.41     455     1.

                                       100 m VS   1:07.10     487     1.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB    100 m Z    2:21.05      70     3.

                                       100 m P    2:00.10     161     1.

                                       100 m VS   1:43.88     131     3.

 

   Havetta Marcel         97    UMB    100 m Z    2:03.94      70     2.

                                       100 m P    1:57.85     120     1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m Z    1:38.73     205     2.

                                       100 m P    1:35.29     323     1.

                                       200 m PP   3:15.80     284     3.

 

   Hečko Marek            97    UMB    100 m Z    1:46.66     110     1.

                                       100 m VS   1:45.13      88     1.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB    100 m Z    1:47.26     108     3.

                                       100 m P    1:40.63     193     3.

                                       100 m VS   1:25.33     164     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB    100 m Z    1:39.77     199     3.

                                       100 m P    1:52.32     197     4.

                                       100 m VS   1:27.64     218     4.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB    100 m M    1:37.75     199     2.

                                       100 m Z    1:29.07     280     1.

                                       200 m PP   3:13.04     297     2.

                                       100 m VS   1:17.02     322     1.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB    100 m Z    1:13.45     337     1.

                                       200 m PP   2:37.13     394     2.

                                       100 m VS   1:01.29     444     2.

 

   Luptáková Diana        95    UMB    100 m P    2:12.75     119     9.

                                       100 m VS   1:50.88     108     9.

 

   Macková Daniela        94    UMB    100 m Z    1:30.34     268     7.

                                       200 m PP   3:07.69     323     5.

                                       100 m VS   1:16.80     324     7.

 

   Macková Michaela       93    UMB    100 m P    1:41.04     271     6.

                                       200 m PP   3:25.93     244     8.

                                       100 m VS   1:25.73     233    11.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB    100 m M    1:28.57     268     3.

                                       100 m Z    1:23.26     342     3.

                                       200 m PP   3:00.06     366     3.

                                       100 m VS   1:10.57     418     4.

 

   Matejková Stela        93    UMB    100 m M    1:18.91     379     1.

                                       100 m Z    1:21.65     363     2.

                                       100 m VS   1:09.06     446     3.

 

   Mažáry Michal          95    UMB    100 m Z    2:06.99      65     5.

                                       100 m P    2:21.95      68     5.

                                       100 m VS   1:53.14      70     7.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m Z    1:33.73     162     1.

                                       100 m P    1:40.00     197     1.

                                       200 m PP   3:10.20     222     1.

                                       100 m VS   1:15.07     242     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB    100 m Z    1:53.80      90     5.

                                       100 m VS   1:45.90      86     6.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M    1:18.95     379     2.

                                       100 m Z    1:25.76     313     5.

                                       100 m P    1:34.94     327     1.

                                       200 m PP   2:50.85     428     1.

                                       100 m VS   1:08.29     462     1.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB    100 m M    1:28.89     265     1.

                                       100 m P    1:40.86     273     2.

                                       200 m PP   3:10.37     309     1.

                                       100 m VS   1:18.98     298     2.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    100 m P    1:26.48     304     2.

                                       200 m PP   2:56.16     279     4.

                                       100 m VS   1:05.14     370     4.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB    100 m Z    1:55.66      86     3.

                                       100 m VS   1:39.46     104     6.

 

   UMB BB                       UMB   4x50 m PP   2:16,16             2.

     Kucbel Dušan         90

     Uhrecký Miroslav     92

     Šimun Miroslav       77

     Záborský Milan       62

 

   UMB BB I.                    UMB   4x50 m PP   2:25,08             1.

     Racková Michaela     93

     Češíková Barbora     92

     Matejková Stela      93

     Majtánová Michaela   94

 

   UMB BB II.                   UMB   4x50 m PP   2:42,49             3.

     Macková Daniela      94

     Roupcová Lucia       95

     Beňová Barbora       94

     Kováčová Ingrid      95

 

   UMB BB III.                  UMB   4x50 m PP   2:59,21             4.

     Bariaková Dominika   96

     Havettová Veronika   95

     Košinová Annamária   96

     Macková Michaela     93

 

   Vyhodnotenie družstiev:

    I. UMB          172 bodov

   II. GDSE         161 bodov

  III. BVSE          23 bodov

   IV. St. Triatlon  18 bodov

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: