VÝPIS VÝSLEDKOV

Memoriál Pavla Šteinera 2006

XXXV. ročník

 

 

   Miesto konania: Martin

   Dátum konania:  6.5.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

 

   Beňová Barbora         94    UMB    100 m VS   1:16.01     335     6.

                                       100 m PP   1:26.98     331     5.

                                       100 m Z    1:27.48     295     5.

                                       200 m PP   diskv.              

                                        50 m VS n   48.07             4.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m VS   1:04.72     543     3.

                                       100 m VS   1:05.58     521 FIN.6.

                                       100 m PP   1:16.67     484     2.

                                        50 m VS     29.72     539     2.

                                        50 m P      38.73     477     1.

                                        50 m VS n   40.89             1.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m P    1:35.82     318     5.

                                       100 m PP   1:33.57     266    12.

                                        50 m VS     38.09     256    15.

                                        50 m P      44.19     321     4.

 

   Hlaváčová Darina       94    UMB    100 m P    1:44.18     247     7.

                                       100 m VS   1:21.64     270    10.

                                       100 m PP   1:35.25     252    14.

                                        50 m VS     36.22     297    12.

                                        50 m P      47.55     258     5.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     50 m Z      39.94     317     5.

                                       100 m VS   1:15.41     343     5.

                                        50 m VS     33.94     362     7.

                                       100 m Z    1:27.12     299     4.

                                        50 m VS n   52.22             7.

 

   Kucbel Dušan           90    UMB    100 m VS     58.36     515    10.

                                        50 m M      29.70     461     5.

                                        50 m VS     26.20     535     8.

                                       200 m PP   2:38.73     382     6.

                                        50 m VS n   35.94             1.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m Z      41.22     288     6.

                                       100 m PP   1:28.98     309     7.

                                       100 m Z    1:28.21     288     6.

                                       200 m PP   3:10.01     311     7.

                                        50 m VS n   54.92             8.

 

   Matejková Stela        93    UMB     50 m Z      37.11     395     5.

                                        50 m M      33.86     452     1.

                                       100 m M    1:18.43     386     2.

                                       100 m Z    1:19.62     392     6.

 

   Miškufová Petra        86    UMB    100 m P    1:18.57     577     2.

                                        50 m M      28.83     733     1.

                                       100 m M    1:05.51     663     1.

                                        50 m P      36.01     594     2.

                                        50 m VS n   38.42             1.

 

   Olexa Peter            87    UMB    100 m VS     55.54     597     1.

                                       100 m VS     54.88     619 FIN.4.

                                       100 m M    1:04.84     473     4.

                                        50 m VS     25.26     597     4.

                                       200 m PP   2:22.09     533     1.

                                        50 m VS n   37.26             4.

 

   Pavlík Ján             89    UMB    100 m VS     58.01     524     8.

                                       100 m M    1:03.44     505     3.

                                       200 m PP   2:24.45     507     2.

                                        50 m VS n   41.07             8.

 

   Perešíni Martin        95    UMB    100 m P    1:38.88     203     2.

                                       100 m VS   1:15.06     242     2.

                                       100 m PP   1:27.57     225     3.

                                        50 m VS     34.12     242     2.

                                        50 m P      48.75     164     2.

                                       200 m PP   3:09.14     226     3.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m P    1:32.95     348     5.

                                       100 m PP   1:19.94     427     6.

                                        50 m VS     31.82     439     7.

                                        50 m P      43.84     329     8.

                                        50 m VS n   42.01             2.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     50 m M      37.89     323     4.

                                       100 m M    1:25.19     301     3.

                                       100 m Z    diskv.              

                                       200 m PP   3:06.89     327     6.

                                        50 m VS n   48.22             5.

 

   Mix štafeta UMB             UMB      4x50 m VS 1:48.16             1.

     Miškufová Petra      86   UMB                  27.79

     Češíková Barbora     92   UMB                  54.03

     Pavlík Ján           89   UMB                1:23.46

     Olexa Peter          87   UMB                1:48.16

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: