VÝPIS VÝSLEDKOV

2.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti

žiakov kat. "B", "C"

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  29.4.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas         Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Bariaková Dominika     96    UMB     200 m Z   3:59.12     142     2.

                                         50 m VS    44.95     155     3.

                                        100 m PP  1:53.60     148     6.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     400 m VS  5:43.51     346     5.

                                        200 m P   3:18.66     352     2.

                                        100 m PP  1:26.55     336     3.

 

   Havetta Marcel         97    UMB      50 m P     53.42     125     1.

                                        200 m P   3:58.08     149     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     200 m PP  3:19.60     268     3.

                                         50 m VS    38.13     255     7.

                                        200 m P   3:23.98     325     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     200 m Z   3:23.97     229     1.

                                         50 m P     52.29     194     6.

                                        100 m PP  1:36.86     240     2.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     200 m PP  3:05.24     336     1.

                                        200 m Z   3:08.86     289     4.

                                        100 m M   1:30.00     256     2.

 

   Leško Matej            94    UMB      50 m VS    38.74     165    13.

                                        400 m VS  6:50.70     151     4.

                                        100 m PP  1:38.24     159     9.

 

   Luptáková Diana        95    UMB      50 m VS    48.70     122    18.

                                        100 m PP  2:16.48      85    16.

 

   Macková Daniela        94    UMB     400 m VS  5:41.51     352     3.

                                         50 m VS    35.68     311     9.

                                        200 m P   3:23.80     326     4.

                                        100 m PP  1:32.17     278     8.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     200 m PP  3:07.22     325     2.

                                         50 m VS    34.78     336     3.

                                        200 m P   3:29.73     299     5.

 

   UMB Banská Bystrica    94    UMB     4x50m PP  2:36.07     369     2.

      Beňová Barbora      94    UMB                 41.33

      Havettová Veronika  95    UMB               1:25.22

      Roupcová Lucia      95    UMB               2:01.76

      Kováčová Ingrid     95    UMB               2:36.07

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: