VÝPIS VÝSLEDKOV

2.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2006

2. ročník

 

 

   Miesto konania: Veľký Krtíš

   Dátum konania:  25.2.2006

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.kpzbb.szm.sk, www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel  Disc.       Čas        Body  Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Bariaková Dominika     96    UMB     50 m P       58.36     139    7.

                                        50 m VS      53.75      91    6.

                                       100 m P     2:03.26     149    5.

                                        50 m Z       56.11     114    4.

 

   Beer Richard           95    UMB     50 m P     1:05.07      69   16.

                                        50 m VS      45.13     104   12.

                                       100 m P     diskv.              

                                        50 m Z     diskv.              

 

   Černeková Michaela     92    UMB    100 m Z     1:31.51     258    3.

                                       100 m PP    1:31.76     282    4.

                                       100 m VS    1:21.43     272    5.

                                        50 m Z       43.01     254    3.

                                       200 m VS    3:02.95     248    5.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m M     1:16.74     413    1.

                                       100 m Z     1:18.90     403    2.

                                       100 m VS    1:06.15     508    2.

                                        50 m M       33.82     454    1.

                                       100 m P     1:26.13     438    1.

 

   Fedorová Adriana       98    UMB     25 m VS      21.61       0    1.

                                        25 m P       24.60       0    1.

 

   Havetta Marcel         97    UMB     50 m P       52.60     130    2.

                                        50 m VS      48.13      86    6.

                                       100 m P     1:54.96     129    2.

                                        50 m Z       56.45      74    4.

 

   Havettová Veronika     95    UMB    100 m M     1:40.24     185    1.

                                       100 m Z     1:39.21     202    1.

                                        50 m VS      38.73     243    5.

                                       100 m VS    1:26.10     230    4.

                                        50 m Z       46.09     206    4.

 

   Kontúr Jakub           94    UMB     50 m P       46.43     190    3.

                                        50 m VS      45.01     105   10.

                                       100 m P     1:51.07     143    2.

                                        50 m Z       52.90      90    5.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P       51.34     204    3.

                                       100 m Z     1:43.73     177    2.

                                       100 m PP    1:40.88     212    2.

                                       100 m VS    1:36.95     161    2.

                                       100 m P     1:51.13     204    3.

 

   Leško Matej            94    UMB     50 m P       52.86     129    9.

                                        50 m VS      42.86     122    8.

                                       100 m P     1:57.26     122    5.

                                        50 m Z       53.18      88    6.

 

   Luptáková Diana        95    UMB     50 m P     1:07.15      91   12.

                                        50 m VS    1:05.66      50   14.

                                        50 m Z     1:07.05      67   10.

 

   Mihál Oliver           94    UMB     50 m P       54.11     120   11.

                                       100 m Z     1:58.17      81    3.

                                       100 m P     1:56.01     126    4.

                                        50 m Z       54.29      83    7.

 

   Miškufová Petra        86    UMB    100 m M     1:05.53     663    1.

                                       100 m PP    1:10.11     633    1.

                                        50 m M       30.24     635    1.

                                       200 m VS    2:21.68     535    2.

 

   Olexa Peter            87    UMB    100 m M     1:03.36     507    2.

                                        50 m VS      25.22     600    3.

                                        50 m M       27.90     556    2.

                                       100 m P     1:14.26     481    3.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P       46.78     186    5.

                                       100 m Z     1:36.19     150    2.

                                       100 m PP    1:33.61     184    3.

                                       100 m VS    1:22.36     183    2.

                                       200 m VS    3:10.93     158    3.

 

   Petruška Michal        94    UMB     50 m VS      45.05     105   11.

                                       100 m VS    1:45.09      88    8.

                                        50 m Z       52.55      92    4.

 

   Pohleová Petra         96    UMB     50 m P     1:00.77     123    8.

                                        50 m VS    1:00.64      63    8.

                                        50 m Z     1:06.26      69    5.

 

   Púpalová Nikola        96    UMB     50 m P       56.83     151    6.

                                        50 m VS      50.46     110    5.

                                        50 m Z       53.36     133    3.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M     1:18.57     384    3.

                                        50 m P       44.26     319    3.

                                        50 m VS      31.87     437    1.

                                        50 m M       34.72     419    3.

                                       100 m P     1:35.50     321    4.

                                       200 m VS    2:32.95     425    2.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     50 m P       55.68     110    9.

                                        50 m VS      44.23     111   10.

                                       100 m PP    1:51.92     108    8.

                                       100 m VS    1:41.64      97    5.

                                        50 m Z       52.08      94    5.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: