VÝPIS VÝSLEDKOV

5.kolo Banskobystrický plavecký pohár 2005

1. ročník

 

 

   Miesto konania: Banská Štiavnica

   Dátum konania:  26.11.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 5 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.kpzbb.szm.sk, www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Adamják Tomáš          92    UMB     50 m VS     30.06     354     3.

                                       100 m PP   1:21.31     281     2.

                                       100 m VS   1:08.54     318     2.

                                        50 m Z      37.42     255     1.

                                       200 m VS   2:35.20     294     1.

 

   Beer Richard           95    UMB     50 m P    1:17.28      41     8.

                                        50 m VS     48.33      85     6.

                                       100 m VS   1:56.82      64     3.

                                        50 m Z    1:00.37      60     2.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     50 m P      43.77     330     1.

                                        50 m VS     34.64     340     5.

                                       100 m PP   1:27.98     320     3.

                                       100 m P    1:37.68     300     2.

                                        50 m Z      42.69     259     2.

                                       200 m VS   2:53.36     292     3.

 

   Černeková Michaela     92    UMB     100 m Z   1:33.64     241     1.

                                        50 m VS     37.48     268     3.

                                       100 m PP   1:34.50     258     3.

                                       100 m VS   1:23.57     252     1.

                                        50 m Z      43.33     248     1.

 

   Češíková Barbora       92    UMB    100 m M    1:19.83     366     1.

                                       100 m PP   1:18.67     448     1.

                                        50 m M      34.13     442     1.

                                       200 m VS   2:34.78     410     1.

 

   Grešková Bronislava    95    UMB     50 m P      diskv.              

                                        50 m VS     40.85     207     1.

                                       100 m PP   1:51.36     158     1.

                                       100 m VS   1:38.11     155     1.

                                       100 m P    1:51.69     201     1.

 

   Hečková Monika         93    UMB     50 m P      52.01     197    12.

                                        50 m VS     42.22     188    12.

                                       100 m VS   1:39.79     148     8.

                                       100 m P    1:52.74     195    10.

 

   Hulák David            93    UMB     50 m P      diskv.              

                                        50 m VS     36.06     205     5.

                                       100 m PP   1:35.73     172     5.

                                       100 m VS   1:22.86     180     6.

                                        50 m M      45.02     132     2.

                                        50 m Z      46.14     136     3.

 

   Husárová Romana        93    UMB     50 m P      45.08     302     4.

                                        50 m VS     35.23     323     6.

                                       100 m VS   1:18.89     299     2.

                                        50 m Z      43.54     244     3.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     50 m P      54.58     170     4.

                                       100 m Z    1:53.59     135     1.

                                       100 m VS   1:43.07     134     2.

                                        50 m Z      54.67     123     1.

 

   Lizoň Jakub            92    UMB     50 m P      47.37     179     9.

                                        50 m VS     35.72     211    10.

                                       100 m PP   1:29.48     211     8.

                                       100 m VS   1:19.22     206     7.

                                        50 m M      40.51     181     3.

                                        50 m Z      43.80     159     4.

 

   Macková Daniela        94    UMB     50 m VS     37.82     261     8.

                                       100 m PP   1:33.95     263     5.

                                       100 m VS   1:24.72     242     4.

                                       100 m P    1:44.38     246     6.

                                        50 m Z      44.51     229     4.

 

   Macková Michaela       93    UMB     50 m P      45.27     298     6.

                                        50 m VS     38.78     242     9.

                                       100 m VS   1:27.29     221     5.

                                       100 m P    1:40.08     279     5.

                                        50 m Z      48.57     176     5.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     50 m P      44.36     317     3.

                                        50 m VS     32.80     401     3.

                                        50 m M      38.41     310     4.

                                       100 m P    1:37.42     303     1.

                                       200 m VS   2:32.77     426     1.

 

   Matejková Stela        93    UMB     100 m M   1:18.27     389     1.

                                        50 m VS     31.66     446     1.

                                       100 m PP   1:23.89     369     2.

                                        50 m M      35.29     399     1.

                                        50 m Z      37.54     382     1.

 

   Mihál Oliver           94    UMB     50 m P      52.20     134     5.

                                        50 m VS     45.11     105    11.

                                       100 m VS   1:46.20      85     9.

                                       100 m P    1:56.06     126     5.

                                        50 m Z    1:00.92      59     6.

 

   Olexa Peter            87    UMB     50 m P      32.12     575     1.

                                       100 m PP   1:04.29     570     1.

                                       100 m VS     56.26     575     1.

                                        50 m M      28.40     527     1.

                                       100 m P    1:13.23     502     1.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     50 m P      47.80     174     1.

                                        50 m VS     35.81     209     1.

                                       100 m PP   1:36.45     168     1.

                                       100 m VS   1:20.29     197     1.

                                       100 m P    1:47.54     158     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB     50 m VS     44.29     110    10.

                                       100 m VS   1:47.54      82    10.

                                        50 m Z      53.02      89     5.

 

   Racková Michaela       93    UMB    100 m M    1:21.77     341     2.

                                       100 m Z    1:22.55     351     1.

                                        50 m VS     32.57     409     2.

                                       100 m PP   1:22.73     385     1.

                                       100 m VS   1:10.56     419     1.

                                        50 m M      37.47     334     2.

                                       100 m P    1:39.45     284     3.

                                       200 m VS   2:35.20     407     2.

 

   Šimun Miroslav         77    UMB     50 m VS     28.09     434     1.

                                       100 m VS   1:03.33     403     1.

                                        50 m M      32.26     360     1.

                                       100 m P    1:20.68     375     1.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     50 m P      45.15     301     5.

                                        50 m VS     33.72     369     4.

                                        50 m M      38.20     315     3.

                                       100 m P    1:44.38     246     6.

 

   Tišťan Martin N        92    UMB     50 m P      47.08     182     8.

                                        50 m VS     41.17     138    14.

                                       100 m VS   1:35.46     117     9.

                                       100 m P    1:47.85     157     6.

                                        50 m Z      45.77     139     5.

 

   Tišťan Peter           94    UMB     50 m P      50.80     145     4.

                                        50 m VS     41.17     138     8.

                                       100 m VS   1:38.05     108     8.

                                       100 m P    1:52.61     138     4.

                                        50 m Z      49.46     110     4.

 

   Uhrecký Miroslav       92    UMB    100 m M    1:22.22     232     1.

                                        50 m VS     29.46     376     1.

                                       100 m VS   1:06.60     346     1.

                                       100 m P    1:26.68     302     1.

 

   Volentier Lukáš        91    UMB     50 m P      57.23     101    10.

                                        50 m VS     43.27     118    16.

                                       100 m VS   1:40.20     101    10.

                                        50 m Z      53.87      85     8.

 

 

   Adamcová Klaudia N     97    UMB     50 m P    1:03.56     108     8.

                                        50 m Z    1:29.43      28     5.

                                        25 m VS     33.37       0     4.

                                        25 m P      29.20       0     2.

 

   Bancíková Martina N    97    UMB     50 m P      58.61     137     7.

                                        50 m Z    1:14.93      48     4.

                                        25 m VS     35.94       0     5.

                                        25 m P      28.01       0     1.

 

   Bariaková Dominika N   96    UMB     50 m P    1:07.10      91    11.

                                        50 m VS   1:04.61      52     7.

 

   Beťko Maroš N          95    UMB     50 m VS     diskv.              

                                        50 m Z    1:07.29      43     4.

 

   Drobný Miroslav N      95    UMB     50 m VS     51.30      71     9.

                                        50 m Z    1:03.47      52     3.

 

   Kontúr Jakub N         94    UMB     50 m VS     53.98      61    13.

                                        50 m Z    1:04.12      50     8.

 

   Leško Matej N          94    UMB     50 m P    1:02.12      79     7.

                                        50 m VS     58.26      48    15.

                                        50 m Z    1:03.86      51     7.

 

   Pohleová Petra N       96    UMB     50 m P    1:06.75      93    10.

 

   Praženicová Dominika N 94    UMB     50 m P    1:11.31      76    13.

                                        50 m Z    1:32.91      25     7.

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: