VÝPIS VÝSLEDKOV

6.kolo Majstrovstiev stredoslovenskej oblasti žiakov B, C.

 

 

   Miesto konania: Púchov

   Dátum konania:  12.11.2005

   Bazén:          krytý, 25m, 6 dráh, obrátky hladké

   Kompletné výsledky: www.ssopz.sk

 

   Meno                  Roč.  Oddiel   Disc.     Čas        Body   Por.

   –––––––––––––––––---–––––––––––––––––--––––––––––––––––––––––––––––––

   Beer Richard           95    UMB     100 m VS  1:44.07      90     8.

                                        100 m P   2:36.34      51     9.

                                         50 m Z     58.64      66     9.

 

   Beňová Barbora         94    UMB     200 m VS  2:50.76     305     2.

                                        200 m PP  3:12.15     301     5.

                                        100 m Z   1:31.98     254     2.

 

   Havettová Veronika     95    UMB     100 m VS  1:30.98     195     1.

                                        100 m P   1:44.76     243     4.

                                        200 m PP  3:37.42     207     4.

 

   Hečko Marek            97    UMB      50 m Z     49.38     111     2.

 

   Hečková Monika         93    UMB      50 m VS    41.94     191    24.

                                        100 m P   1:50.75     206    17.

                                        100 m Z   1:56.91     123    18.

 

   Husárová Romana        93    UMB     100 m P   1:37.75     300     6.

                                        200 m VS  2:54.67     285    10.

                                        100 m Z   1:35.38     228    12.

 

   Košinová Annamária     96    UMB     200 m Z   3:56.69     146     2.

                                        100 m P   1:57.75     171     3.

 

   Kováčová Ingrid        95    UMB     200 m Z   3:16.88     255     2.

                                         50 m M     41.00     255     3.

                                        200 m PP  3:17.95     275     2.

 

   Macková Daniela        94    UMB      50 m VS    37.17     275     7.

                                        200 m VS  2:58.29     268     4.

                                        100 m Z   1:32.98     246     3.

 

   Macková Michaela       93    UMB      50 m VS    38.43     249    19.

                                        100 m P   1:39.90     281    11.

                                        200 m PP  3:28.59     235    13.

 

   Majtánová Michaela     94    UMB     200 m M   3:08.55     295     1.

                                        200 m VS  2:34.58     411     1.

                                        200 m PP  3:02.03     354     3.

 

   Matejková Stela        93    UMB     200 m M   2:57.43     354     1.

                                        200 m VS  2:31.85     434     3.

                                        100 m Z   1:19.65     391     1.

 

   Mihál Oliver           94    UMB      50 m VS    44.87     106    19.

                                        100 m P   1:53.77     133     5.

                                        100 m Z   2:03.57      70    15.

 

   Perešíni Martin        95    UMB     200 m Z   3:29.03     153     2.

                                        100 m VS  1:23.07     178     1.

                                        200 m PP  3:26.97     172     1.

 

   Petruška Michal        94    UMB      50 m VS    49.44      79    20.

                                        100 m Z   2:03.22      71    14.

 

   Racková Michaela       93    UMB      50 m VS    31.61     448     2.

                                        200 m VS  2:37.20     391     4.

                                        200 m PP  3:00.11     365     7.

 

   Roupcová Lucia         95    UMB     100 m VS  1:31.17     194     2.

                                         50 m M     41.81     240     4.

                                        200 m PP  3:39.78     201     5.

 

   Števčinová Katarína    93    UMB     100 m P   1:40.37     277    12.

                                        200 m PP  3:10.46     309    10.

                                        100 m Z   1:29.89     272     8.

 

   Tišťan Peter           94    UMB      50 m VS    40.75     142    13.

                                        100 m P   1:51.42     142     4.

                                        200 m VS  3:39.28     104     8.

                                        100 m Z   1:49.94     100     8.

 

   Trubanová Katarína     96    UMB     100 m VS  1:29.50     205     1.

                                        200 m PP  3:35.94     212     1.

 

   Vozárová Dominika      95    UMB     100 m VS  1:56.55      93     7.

                                        100 m P   2:07.00     136    10.

                                         50 m Z     54.98     121     4.

 

   UMB Banská Bystrica    93    UMB    4x50 m VS  2:10.53     467     1.

     Matejková Stela      93                        31.98

     Števčinová Katarína  93                      1:05.89

     Majtánová Michaela   94                      1:37.82

     Racková Michaela     93                      2:10.53

 

Našu činnosť podporujú:

Mesto Banská Bystrica


 www.daliprint.sk

Reklama:

Mediálni partneri: